اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

نتفلیکس در ابتدای صف ورودی سرمایه‌گذاران به بازار بیت کوین ایستاده است

تیم دریپر(Tim Draper)؛ سرمایه‌گذار کهنه‌کار بازارهای مالی حوزه‌ی فناوری در مصاحبه با یک برنامه‌ی پادکست پیش‌بینی کرد که نتفلیکس(Netflix) به سرمایه‌گذار بعدی بازار بیت کوین تبدیل خواهد شد

نکات برگزیده مطلب
  • تیم دریپر(Tim Draper)؛ سرمایه‌گذار شناخته‌شده‌ی بیت کوین در مصاحبه با کانال یوتیوب غیرقابل توقف(Unstoppable) اظهار داشت که شرکت نتفلیکس سرمایه‌گذار حقوقی بعدی بیت کوین خواهد بود. وی همچنین معتقد است که آمازون نیز به عنوان بزرگترین خُرده فروشی جهان بزودی امکان استفاده‌ی مستقیم از بیت کوین به عنوان ابزار پرداخت را فراهم خواهد کرد.

پیش‌بینی ورود نتفلیکس به بازار بیت کوین

تیم دریپر(Tim Draper)؛ سرمایه‌گذار شناخته شده در بازار رمزارزها معتقد است که نتفلیکس(Netflix) از رویکرد مایکرو استراتژی(Microstrategy)، اسکوئر(Square) و تسلا(Tesla) برای سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین پیروی خواهد کرد و شرکت آمازون(Amazon) نیز مجبور خواهد شد تا بیت کوین را به عنوان ابزار پرداخت قبول کند.

وی در روز بیست و هشتم فوریه با حضور در برنامه‌ی پادکست آن‌استاپِ‌بل(Unstoppable) پیش‌بینی کرد که احتمال ورود نت‌فلیکس به بازار بیت کوین بیشتر از سایر شرکت‌هایی است که احتمال سرمایه‌گذاری آن‌ها بر روی بیت کوین وجود دارد. وی اظهار داشت:

من فکر می‌کنم که رید هستینگز(Reed Hastings) فرد بسیار خلاقی است و ابتکارات زیادی را نیز ارائه کرده، از نظر من وی همچنان کنترل نتفلیکس را در اختیار دارد و در نتیجه این شرکت نیز به‌دنبال دیگر شرکت‌های پیشگام در بازار بیت کوین سرمایه‌گذاری خواهد کرد. Tim Draper

دریپر در حالی این پیش‌بینی را مطرح کرده است که به وضوح شاهد ورود سرمایه‌گذاران حقوقی(شرکت‌ها، موسسات مالی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و غیره) به بازار رمزارزها هستیم. بررسی معاملات صرافی کوین‌بیس در طول هفته‌ی گذشته نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بزرگ در محدوده‌ی 48 هزار دلار حجم بالایی بیت کوین خریداری کرده‌اند. شرکت‌های فعال در بازار بیت کوین همانند مایکرواستراتژی و اسکوئر نیز همچنان به خرید بیت کوین ادامه می‌دهند.

کی یونگ جو
نهنگ‌ها در حال جمع‌آوری بیت کوین از فروشندگان هستند. نهنگ‌ها اخیراً تله‌های نزولی متعددی را در بازار ایجاد کرده‌اند اما قیمت بیت کوین از سطح 48 هزار دلار که محدوده‌ی خرید موسسات را تشکیل می‌دهد، مجدداً در مسیر صعودی قرار گرفته است. بررسی خروج دارایی‌ها از صرافی کوین‌بیس نشان می‌دهد که بخش بزرگی از دارایی‌های خارج شده به کیف‌پول‌ سرویس‌های نگه‌داری از بیت کوین ارسال شده است.

شرکت آمازون بیت کوین را به عنوان ابزار پرداخت پذیرش خواهد کرد

دریپر همچنین معتقد است که شرکت آمازون در آینده‌ی نزدیک ویژگی پرداخت مستقیم بیت کوین را اضافه خواهد کرد. وی با اشاره به این واقعیت که مردم به کمک سرویس‌های واسط قادر به خرید از آمازون با استفاده‌ از رمزارزها هستند، اظهار داشت:

آمازون بزودی استفاده از بیت کوین به عنوان روش پرداخت مستقیم را آغاز خواهد کرد. Tim Draper

بر اساس گزارش کوینیت، شرکت آمازون با استفاده از سرویس مدیریت بلاک‌چین(AWS) خود امکان ایجاد گره در شبکه‌ی اتریوم را فرآهم کرده است.

نظر شما نسبت به اظهارات اخیر تیم دریپر در رابطه با سرمایه‌گذاری شرکت نتفلیکس در بازار بیت کوین و پذیرش مستقیم بیت کوین به عنوان ابزار پرداخت در وب‌سایت آمازون چیست؟ آیا ورود شرکت‌ها به بازار بیت کوین در آینده نیز ادامه خواهد یافت؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا