اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

دسترسی به شبکه‌ی اتریوم از طریق سرویس بلاک‌چینی آمازون امکان‌پذیر شد

از این پس مشتریان سرویس مدیریت بلاک‌چین شرکت آمازون(AWS) می‌توانند به راحتی گره‌ی اتریوم راه‌اندازی کرده و به شبکه‌ی اصلی متصل شوند

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت بزرگ آمازون(Amazon) به تازگی اعلام نموده که از این پس کاربران و مشتریان پلت‌فرم محاسبات ابری وب سرویس این شرکت(AWS) می‌توانند به بلاک‌چین اتریوم نیز دسترسی داشته باشد. طبق اعلامیه‌ی مربوطه، مشتریان سرویس مدیریت بلاک‌چین شرکت آمازون از این پس می‌توانند در عرض چند دقیقه یک گره‌ی اتریوم راه‌اندازی کرده و مستقیماً به بلاک‌چین عمومی این شبکه‌ی محبوب متصل شوند. علاوه بر این گفته شده که امکان بررسی و آزمایش شبکه‌های رینکبای(Rinkeby) و راپستن(Ropsten) هم به واسطه‌ی پلت‌فرم AWS وجود دارد.

اتریوم در آمازون

پلت‌فرم محاسبات ابری آمازون وب سرویس(AWS) که توسط یکی از شرکت‌های تابعه‌ی چند ملیتی آمازون ارائه می‌شود، امروز اعلام نموده که از این پس کاربران می‌توانند در سرویس مدیریت بلاک‌چین آمازون به اتریوم دسترسی داشته باشند.

کاربران پلت‌فرم AWS اکنون می‌توانند گره‌های اتریوم راه‌اندازی کرده و به شبکه‌ی اصلی اتریوم بر روی سرویس مدیریت بلاک‌چین این شرکت ملحق شوند.

در پست وبلاگی که در رابطه با این موضوع منتشر شده است، آمازون اعلام نموده که «با راه‌اندازی این سرویس، مشتریان AWS می‌توانند به راحتی گره‌های اتریوم را در عرض چند دقیقه راه‌اندازی کرده و به شبکه‌ی اصلی و عمومی اتریوم متصل شوند؛ این درحالیست که می‌توانند شبکه‌های آزمایش رینکبای(Rinkeby) و راپستن(Ropsten) را هم می‌توانند آزمایش کنند».

بلاک‌چین آمازون اتریوم AWS
سرویس ابری آمازون

در ادامه توضیح داده شده که «مشتریان می‌توانند با استفاده از سرویس مدیریت بلاک‌چین شرکت آمازون به شبکه‌های ایمن، رمزگذاری شده در حالت استراحت یا تراسنپورت، دسترسی ایمن به شبکه از طریق API‌های منبع باز اتریوم، همگام‌سازی سریع و قابل اعتماد با بلاک‌چین اتریوم و همچنین قابلیت ذخیره‌سازی الاستیک برای داده‌های دفاترکل دسترسی کامل داشته باشند».

گسترش خدمات بلاک‌چینی آمازون در سراسر جهان

شرکت آمازون در ابتدا خدمات مربوط به فناوری بلاک‌چین را در سال ۲۰۱۹ عرضه کرد، که در آن زمان به مشتریان امکان دسترسی اولیه به شبکه‌های بلاک‌چینی، گره‌ها، برنامه‌های غیرمتمرکز و قرارداد‌های هوشمند را می‌داد. علاوه بر اتریوم، سرویس مدیریت بلاک‌چین همچنین از هایپرلدجر(یک نرم افزار بلاک‌چینی مجاز که توسط کنسرسیومی از شرکت‌ها و سازمان‌ها ساخته شده است) نیز پشتیبانی می‌کند.

این سرویس در روزهای ابتدایی فعالیت خود تنها در دسترس کاربران سواحل شرقی امریکا بود، اکنون تمام کاربران آمازون از آمریکا، اروپا، اسیا و اقیانوسیه می‌توانند به واسطه‌ی خدمات AWS به اتریوم دسترسی کامل داشته باشند.

نظر شما در رابطه با اضافه شدن رمزارز اتریوم به خدمات بلاک‌چینی شرکت آمازون چیست؟ ایا این رویداد باعث افزایش قیمت ETH و گسترش سطح پذیرش این رمزارز خواهد شد؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذاردی.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا