اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

توکن‌های بومی بایننس به سرویس سپرده‌گذاری غیرمتمرکز این صرافی افزوده شد

بایننس با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد که مشتریان از این پس می‌توانند توکن‌های BNB خود را در سرویس «سپرده‌گذاری Defi» سرمایه‌گذاری کرده و سالانه تا سقف ۲۵ درصد سود دریافت کنند

نکات برگزیده مطلب
  • صرافی بزرگ بایننس با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از آغاز فرایند سپرده‌گذاری و دریافت سود(استکینگ) به واسطه‌ی توکن‌های بومی BNB خبر داد. از این پس کاربران می‌توانند با حداقل سرمایه‌گذاری ۵۰ واحد توکن BNB در سرویس سپرده‌گذاری غیرمتمرکز بایننس، سالانه تا سقف ۲۵ درصد سود دریافت کنند. این قابلیت با همکاری پلت‌فرم کاوا(Kava) و ادغام خدمات غیرمتمرکز آن امکان‌پذیر شده است.

دریافت سود توکن‌های بایننس

صرافی شناخته شده‌ی بایننس روز گذشته اعلام کرد که توکن‌های بومی خودش(BNB) را به گزینه‌های سپرده‌گذاری اقتصادی غیرمتمرکز(DeFi) اضافه نموده و بسته به چهارچوب زمانی انتخاب شده توسط مشتریان در راستای سپرده‌گذاری بلند مدت، تا سقف ۲۵ درصد سود به آن‌ها تعلق خواهد گرفت.

BNB

طبق بیانیه‌ای که توسط این صرافی بزرگ منتشر شده است، کاربران اکنون می‌توانند توکن‌های بایننس خود را به مدت ۷ یا ۳۰ روز قفل کرده و چیزی بین ۱۰/۸ تا ۲۵ درصد سود سالانه دریافت کنند. البته گفته می‌شود که حداقل میزان سرمایه‌گذاری برای بهره‌مندی از این سرویس و دریافت سود، سپرده‌گذاری ۵۰ واحد توکن BNB است. در حال حاضر هر توکن بایننس به قیمت ۲۲/۵ دلار مبادله می‌شود، این بدان معناست که حداقل میزان سرمایه‌گذاری برای استفاده از این سرویس ۱۱۰۰ دلار می‌باشد.

توکن‌های BNB ارائه شده توسط مشتریان در سرویس «موقعیت‌های وثیقه‌ی بدهی کاوا(CDP)» سرمایه‌گذاری شده و به دنیای اقتصاد غیرمتمرکز وارد خواهند شد.

شایان ذکر است که کاوا(Kava) یک پلت‌فرم اقتصاد غیرمتمرکز می‌باشد که توسط صرافی‌های بزرگی همچون بایننس، هوبی(Huobi) و اوکی‌اکس(OKEx) پشتیبانی شده و از توکن‌های بومی خود با همین نام استفاده می‌کند.

خط‌مشی بایننس

به نقل از بایننس گفته شده است که:

کاربران ما همواره درخواست داشته‌اند تا به آن‌ها اجازه‌ی دسترسی به اقتصاد غیرمتمرکز داده شود. بایننس همواره تجربه‌ی کاربری و روحیه‌ی اجتماعی را در اولویت خود قرار داده است، در همین راستا پلت‌فرم Binance.com اکنون ادغام مستقیم خدمات مرتبط با محصولات DeFi را آغاز کرده است. این خدمات جدید با همکاری پلت‌فرم کاوا و استفاده از توکن‌های بومی BNB شکل گرفته است. Binance

ادغام خدمات سرمایه‌گذاری کاوا توسط بایننس بدان معناست که کاربران پلت‌فرم کاوا برای سرمایه‌گذاری نیازی به استفاده از رابط کاربری منحصر به فرد و نرم‌افزار کاوا ندارند، بلکه می‌توانند به صورت مستقیم با استفاده از خدمات ارائه شده توسط بایننس این کار را انجام دهند.

بریان کِر(Brian Kerr) مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران پلت‌فرم کاوا اخیراً اعلام نموده که در آینده‌ی نزدیک وضعیت فعلی بازار DeFi به طور کلی دگرگون خواهد شد. به گفته‌ی وی در زمینه‌ی پذیرش اقتصاد غیرمتمرکز «فقط نوک این کوه یخ پیداست» و Defi همچنان در ابتدای مسیر تصویب و پذیرش عمومی قرار دارد.

نظر شما در رابطه با ادغام خدمات کاوا و اضافه شدن امکان سپرده‌گذاری توکن‌های بومی بایننس چیست؟ آیا از این سرویس جدید استقبال خواهد شد؟ نظرات و پیشنهادات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا