اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

همکاری صرافی بایننس و موسسه مالی Libra Credit

این همکاری جهت پرداخت‌ وام‌های وثیقه‌ای به دارندگان توکن BNB صورت گرفته است

نکات برگزیده مطلب
  • بخش سرمایه‌گذاری صرافی بایننس به تازگی با شرکت Libra Credit همکاری کرده است تا به دارندگان توکن‌های BNB و دیگر رمزارزها وام‌‌های مختلفی داده شود.

آزمایشگاه‌ بایننس(Binance Lab) بخش سرمایه‌گذاری بایننس، بزرگ‌ترین صرافی جهان در Libra Credit که یک شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات مربوط به دارایی‌های مالی غیرمتمرکز است، سرمایه‌گذاری نامشهود و غیر علنی انجام داده است.

این مشارکت برای دارندگان توکن‌های BNB(توکن‌های صرافی بایننس) امکان دسترسی به وام‌هایی را فراهم خواهد کرد که توسط این توکن‌ها تامین می‌شوند.

بیانیه‌ای که توسط Libra Credit منتشر شده نشان می‌دهد به عنوان بخشی از این مشارکت، Libra Credit به کاربران و مشتریانی که توکن‌های BNB خود را به عنوان وثیقه در اختیار آن‌ها قرار دهند، ارز فیات و دارایی‌های رمزارزی قرض می‌دهد.

آزمایشگاه‌ بایننس به عنوان یکی از بخش‌های تابعه‌ی مهم صرافی بایننس، یک صندوق دارایی اجتماعی محسوب می‌شود که فعالیت‌هایی همچون مسئولیت تکمیل، سرمایه‌گذاری و توانمند‌سازی پروژه‌هایی که به صنعت رمزارزی و بلاک‌چین مرتبط می‌شود را بر عهده دارد.

هدف از این همکاری این است که میزان تقاضای رو به رشد جهانی برای نقدینگی دارایی‌های رمزنگاری مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم را تضمین و تامین کند.

در این بیانیه آمده است:

Libra Credit قصد دارد اکوسیستم وام‌دهی توزیع شده‌ای را که اعتبار را در هر زمان و هر کجا در دسترس کاربران قرار می‌دهد، استاندارد‌سازی کند. کاربران این پلت‌فرم می‌توانند رمزارزهای خود را به عنوان اعتبار برای دریافت وام‌های متفاوت استفاده کنند.

The statement

الا ژانگ(Ella Zhang) مدیرعامل آزمایشگاه‌ بایننس در رابطه با توسعه‌ی این پلت‌فرم جدید گفت:

تیم موسس Libra Credit دارای تجربه و منابع زیادی در سرویس‌های مالی و راه‌حل‌های پرداختی است. این تیم متعهد به تاثیرگذاری‌های بلند مدت در این صنعت است.

Ella Zhang

در ماه ژوئن آزمایشگاه‌ بایننس اعلام کرد که یک صندوق صندوق مالی با تاثیر اجتماعی ۱ میلیارد دلاری راه‌اندازی کرده است تا شکل‌گیری ایده‌های مرتبط با صنعت رمزارزی و بلاک‌چین خود را سرعت ببخشد.

هرکدام از مراحل سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلار پول دریافت خواهند کرد و باعث خواهد شد که آزمایشگاه‌های سرمایه‌گذاری تا حداکثر توان خود در طرح‌های بیشتری دخیل شوند که در نهایت باعث سرمایه‌گذاری بیشتر در ایده‌های مرتبط با بلاک‌چین نیز خواهد شد.

طبق گزارشات منتشر شده از سوی صرافی بایننس، اولین پروژه‌ی سرمایه‌گذاری این طرح یک پروژه‌ی معلق و بدون پشتوانه‌ی بلاک‌چینی بوده است.

برای دستیابی به فرایند‌های آموزشی و تکمیلی در آزمایشگاه‌ بایننس، این استارت‌آپ با یک سازمان ابتکاری پیشرو در فضای رمزارزی منبع باز با نام MIT Digital Currency Initiative  همکاری کرده است. همچنین، این استارت‌آپ برای افزایش هرچه بیشتر ابتکار عمل در صنعت رمزارزی و قراردادی با IC3 که یک عضو هیئت علمی دانشگاه است همکاری نزدیک خواهد داشت. بایننس همچنین برای هرچه بیشتر شدن رشد و پذیرش ایده‌های مرتبط با بلاک‌چین در جامعه، بایننس به دنبال همکاری با شرکت‌های انکوباتور بیشتری است.

نظر شما در رابطه با این همکاری چیست؟ آیا کسی از این وام‌ها استفاده خواهد کرد؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Ethereumworldnews

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا