اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

بروزرسانی آتی اتریوم بزودی در شبکه‌های آزمایشی اعمال خواهد شد

یکی از توسعه‌دهندگان اتریوم در یادداشتی از تعیین زمان اجرای بروزرسانی لندن در شبکه‌های آزمایشی راپستن(Ropsten)، گوئرلی(Goerli) و رینکبی(Rinkeby) اتریوم خبر داد

نکات برگزیده مطلب
  • در حالی که مدت کوتاهی از زمان اجرای بروزرسانی پیشین شبکه‌ی اتریوم(بروزرسانی برلین) سپری شده است، یکی از توسعه‌دهندگان از تعیین زمان اجرای بروزرسانی در شبکه‌های آزمایشی اتریوم خبر داد. بر همین اساس طی روزهای آتی بروزرسانی لندن در شبکه‌های آزمایشی راپستن(Ropsten)، گوئرلی(Goerli) و رینکبی(Rinkeby) اجراء خواهد شد.

اجرای بروزرسانی لندن در شبکه‌های آزمایشی اتریوم

تیم‌بیکو(Tim Beiko)؛ یکی از توسعه‌دهندگان اتریوم در یادداشتی که در وب‌سایت بنیاد اتریوم منتشر شده اعلام کرد که بلوک‌های مشخصی برای اجرای آزمایشی بروزرسانی لندن در شبکه‌های آزمایشی راپستن(Ropsten)، گوئرلی(Goerli) و رینکبی(Rinkeby) تعیین شده است.

انتظار می‌رود که بروزرسانی لندن روز بیست و چهارم ژوئن و در زمان استخراج بلاک شماره‌ی 10,499,401 در شبکه‌های آزمایشی راپستن راه‌اندازی شود. به همین ترتیب انتظار می‌رود که بروزرسانی لندن در روزهای 30 ژوئن و 7 جولای در شبکه‌های آزمایشی گوئرلی و رینکبی اجراء شود. بیکو افزود:

با این وجود هنوز بلاک مشخصی برای اجرای بروزرسانی لندن در شبکه‌ی اصلی اتریوم تعیین نشده است. در این مقطع زمانی تنها شبکه‌های آزمایشی راپستن، گوئرلی و رینکبی زمان‌بندی مشخصی برای اجرای بروزرسانی لندن دارند و پس از فعال شدن موفق بروزرسانی لندن در شبکه‌های آزمایشی زمان اجرای این بروزرسانی در شبکه‌ی اصلی اتریوم بر اساس زمان استخراج بلاک تعیین خواهد شد. Tim Beiko

بروزرسانی لندن چهار پیشنهاد بروزرسانی را شامل می‌شود اما اجرای پیشنهاد بحث برانگیز ای.آی.پی 1559(EIP-1559) یکی از مهم‌ترین پیشنهادات مطرح شده می‌باشد. در نتیجه‌ی اجرای این پیشنهاد کارمزد ارسال شده توسط کاربران به پاداش ماینرها افزوده نخواهد شد. انتظار می‌رود که پس از اجرای این بروزرسانی پاداش ماینرها بطور متوسط نصف شود.

از طرفی اجرای این بروزرسانی یکی از عوامل کمیابی توکن‌های اتر و افزایش قیمت آن ارزیابی می‌شود. بیکو در رابطه با سختی بروزرسانی شبکه‌های غیرمتمرکز افزود:

ماهیت غیرمتمرکز سیستم‌های بلاکچینی بروزرسانی آن‌ها را در مقایسه با سیستم‌های متمرکز دشوارتر می‌سازد. همکاری و مشارکت جامعه‌ی کاربران و همچنین توسعه‌دهندگان کلاینت‌های مختلف اتریوم برای بروزرسانی شبکه‌های بلاکچینی الزامی است. Tim Beiko

نظر شما نسبت به تعیین بلاک برای اجرای بروزرسانی در شبکه‌های آزمایشی اتریوم چیست؟ آیا بروزرسانی لندن و همچنین پیشنهاد بحث برانگیز ای.آی.پی 1559 بزودی اجراء خواهد شد؟ آیا پس از اجرای این بروزرسانی جهش بزرگی را در قیمت رمزارز اتریوم شاهد خواهیم بود؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا