اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

پذیرش داژکوین توسط نیواگ مسیر صعود به قیمت یک دلاری را برای Doge هموار کرد

پلت‌فرم خرده‌فروشی سخت‌افزار و ملزومات رایانه‌ی نیواگ(Newegg) از پذیرش رمزارز داژکوین به عنوان یک روش پرداخت جدید خبر داده است

نکات برگزیده مطلب
  • پلت‌فرم خرده‌فروشی قطعات رایانه‌ای نیواگ(Newegg) چند روز قبل با انتشار یک پست توییتری در حساب رسمی خود از احتمال پذیرش رمزارز داژکوین(DOGE) به عنوان روش پرداخت جدید خود خبر داد. در این پست اعلام شده در صورتی که کاربران و فالوورها تمایل به اضافه شدن داژکوین به ارزهای مورد پذیرش نیواگ دارند، باید هرچه سریع‌تر این پست را بازنشر کرده و بازخوردهای خود را اعلام کنند. گرچه رمزارز داژکوین در ابتدا کار خود را به عنوان یک شوخی آغاز کرده بود، اما اکنون به نقطه‌ای رسیده که یکی از بزرگ‌ترین پلت‌فرم‌های خرده‌فروشی در جهان به دنبال پذیرش آن به عنوان ارز قابل قبول می‌باشد.

نیواگ خبر داد

پلت‌فرم خرید و فروش قطعات رایانه‌ی نیواگ(Newegg) در تاریخ ۲۰ام آوریل از طریق حساب رسمی خود در توییتر از پذیرش رمزارز داژکوین(DOGE) به عنوان یکی از روش‌های پرداخت جدید خود خبر داد. اضافه شدن این رمزارز که ابتدا کار خود را به عنوان یک شوخی ساده آغاز کرده بود، باعث خواهد شد تا سطح پذیرش و قابلیت استفاده‌ی آن به طرز چشم‌گیری افزایش یابد.

در این پست توییتری گفته شده که «ما در حال بررسی روند پذیرش رمزارز داژکوین به عنوان یک گزینه‌ی پرداخت جدید هستیم. اگر تمایل دارید که این اتفاق هرچه زودتر رخ دهد، بازخوردهای خود را با ما به اشتراک بگذارید».

شرکت توییتر همچنین از دنبال‌کنندگان خود در پلت‌فرم توییتر خواست که اگر می‌خواهند رمزارز داژکوین به عنوان یک روش پرداخت مورد استفاده قرار گیرد، این پست را بازنشر کرده و پاسخ مثبت خود را اعلام کنند.

بیلی مارکوس(Billy Markus) یکی از بنیانگذاران رمزارز داژکوین نیز چندی قبل در رابطه با پذیرش این رمزارز توسط خرده‌فروشی‌های بزرگ جهان و جهش ارزش آن به واسطه‌ی اینگونه فعالیت‌های خبر داده و اعلام کرد که «آیا می‌دانید که پلت‌فرم نیواگ به زودی داژکوین می‌پذیرد. بنابراین، از این پس وقتی از شما می‌پرسند که به واسطه‌ی این رمزارز شوخی چه چیزهایی می‌توانید بخرید، شما به راحتی می‌توانید پاسخ دهید که تلویزیون، قطعات رایانه، دوربین، پلی‌استیشن، نرم‌افزار، بازی‌های رایانه‌ای، لوازم خانگی و غیره».

نیواگ newegg داژکوین

نیواگ به رمزارزها علاقه دارد

شایان ذکر است که نیواگ یکی از اولین پلت‌فرم‌هاییست که پذیرش دارایی‌های رمزارزی به عنوان روش پرداخت را آغاز کرده است. این پلت‌فرم در سال ۲۰۱۴ فرآیند پذیرش بیت کوین به همراه برخی رمزارزهای محبوب دیگر را آغاز کرد. این شرکت که بالغ بر ۲۰ سال در زمینه‌ی خرده فروشی فعالیت داشته است، در حال حاضر در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، آمریکای لاتین و حتی خاورمیانه حضور فعال دارد.

 نیواگ پس از انتشار پست توییتری مربوط به بررسی روند پذیرش داژکوین همچنین به آقای ایلان ماسک(Elon Musk) مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا اشاره کرد و از وی پرسید که آیا تمایل به خرید کالا با استفاده از داژکوین دارد یا خیر. آقای ماسک تا به این لحظه به پرسش نیواگ پاسخ نداده است، گرچه وی یکی از طرفداران پروپاقرص داژکوین می‌باشد.

داژکوین به سمت ماه در حرکت است

رمزارز داژکوین طی چند هفته‌ی گذشته یک روند صعودی قدرتمند را آغاز نموده و با ثبت رکوردهای جدید باعث شگفتی تحلیلگران و مبادله‌گران بازار شده است. این دارایی تنها طی یک هفته‌ی گذشته بالغ بر ۴۰۰ درصد افزایش قیمت را به ثبت رسانده است، درحالیکه همچنان حالت صعودی خود را حفظ کرده است.

Dogecoin داژکوین ایلان ماسک
داژکوین

البته برخی کاربران و تحلیلگران صنعت رمزارز رفتار سرمایه‌گذاران داژکوین و همچنین خود این دارایی‌های مورد انتقاد قرار داده‌اند. بسیاری براین باوراند که وضعیت فعلی DOGE تنها یک حباب بزرگ است که در انتظار ترکیدن به سر می‌برد و سرمایه‌گذاران تازه‌وارد به این بازار همزمان با ترکیدن آن شاهد سقوط سرمایه‌ی خود خواهند بود. برخی هم معتقداند که روند صعودی و افزایش ارزش این دارایی چیزی جز یک شور و هیجان زود‌گر نیست و به زودی با اصلاح ارزش به ثبات نسبی خواهد رسید.

با تمام این تفاسیر، اظهار نظر کارشناسان باعث نشده تا سرمایه‌گذاران به سمت بازار داژکوین هجوم نیاورده و اقدام به خرید نکنند؛ زیرا آن‌ها معتقداند که روند صعودی همچنان ادامه داشته و به زودی به سودآوری چشم‌گیر می‌رسند. نگهدارندگان داژکوین نیز معتقداند که ارزش این دارایی به زودی به یک دلار خواهد رسید. داژکوین در حال حاضر با متوسط قیمت ۰/۴۱ دلار مبادله می‌شود.

نظر شما در رابطه با پذیرش داژکوین توسط یکی از بزرگ‌ترین خرده فروشی‌های جهان چیست؟ آیا به زودی شاهد DOGE یک دلاری خواهیم بود؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا