اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

جک دورسی: اکوسیستم صنعت رمزارزی مانند روزهای اولیه اینترنت است

مدیر عامل توییتر به دنبال استفاده‌ی وسیع از رمزارزها بوده و شرکت‌های تحت مدیریت او به دنبال استخدام افراد متخصص و توسعه‌دهنده‌‌ی بلاکچین و رمزارزها هستند

نکات برگزیده مطلب
  • جک دورسی(Jack Dorsey) مدیرعامل پلت‌فرم رسانه‌‌ی اجتماعی توییتر و کمپانی پردازش پرداخت‌های مالی Square اخیرا اعلام نموده که از نظر او رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) نهایتا به ارز اینترنت تبدیل خواهد شد. وی در ادامه توضیح داده است که با پذیرش گسترده‌ی رمزارزها فاصله‌ی زیادی نداریم و عموم مردم به زودی از رمزارزها استفاده خواهند کرد.

گفته‌های جک دورسی

جک دورسی(Jack Dorsey) مدیرعامل پلت‌فرم رسانه‌‌ی اجتماعی توییتر و کمپانی پردازش پرداخت‌های مالی Square اخیرا اعلام نموده که از نظر او رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) نهایتا به ارز اینترنت تبدیل خواهد شد؛ وی همچنین اذعان نموده که هر هفته اقدام به خرید ۱۰ هزار دلار رمزارز بیت‌کوین می‌کند. وی معتقد است که با پذیرش گسترده‌ی رمزارزها فاصله‌ی زیادی نداریم و عموم مردم به زودی از رمزارزها استفاده خواهند کرد.

  1. وی در رابطه با این موضوع اظهار داشت:

من عاشق این تکنولوژی و جامعه‌ی پیرامون آن هستم. من متوجه شده‌ام که این تکنولوژی نیز همانند روزهای اولیه ظهور اینترنت عمیقا اصولی، هدفمند، پیچیده و واقعا عجیب و غریب است. من بسیار هیجان زده‌ام که می‌تواند به طور مستقیم در رابطه با این تکنولوژی چیز‌های بیشتری یاد بگیرم. Jack Dorsey

استفاده از رمزارز بیت‌کوین در خدمات Square

آقای دورسی همچنین به صورت مداوم به دنبال ادغام و استفاده از بیت‌کوین در کمپانی‌های تحت مدیریت خود بوده است. پروژه‌ی Square Crypto یکی از جدید‌ترین علائمی است که نشان می‌دهد این غول رسانه‌های اجتماعی به دنبال ورود به دنیای رمزارزی بوده است. گفته شده که این پلت‌فرم‌های بزرگ به دنبال افراد متخصص و توسعه‌دهنده هستند تا بتواند خدمات رمزارزی خود را ایجاد کرده و به کاربران ارائه کنند.

جستجو‌ها و مطالعات صورت گرفته توسط کمپانی Square نشان می‌دهد که فناوری بلاک‌چین و رمزارزها در حال ورود به جریان اصلی و فراگیر شدن هستند. آقای دورسی در رابطه با این مطالعات و تاثیر آن‌ها بر آینده‌ی Square توضیحاتی ارائه کرد. کاملا مشخص است که آقای دورسی به فناوری بلاک‌چین و رمزارز بیت‌کوین کاملا اعتقاد دارد.

هرچه افراد بزرگ بیشتری همچون جک دورسی به صنعت رمزارزی وارد شوند، بدون تردید پذیرش و گسترش این صنعت نوظهور نیز در بین عموم مردم افزایش چشم‌گیری خواهد داشت.

نظر شما در رابطه گفته‌های آقای دورسی چیست؟ آیا به زودی شاهد گسترش رمزارزها در بین عموم مردم خواهیم بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Zycrypto

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا