اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

CME در اولین روز راه‌اندازی قرارداد‌های آتی برای بیت‌کوین با قیمت 20 هزار دلاری مواجه شد

نکات برگزیده مطلب
  • پس از مدت‌ها انتظار، صرافی بیت‌کوین گروه CME  که قرارداد مبادلات بیت‌کوین در زمان آینده را انجام می‌دهد، امروز با یک سیگنال صعودی کار خود را آغار کرد زیرا قیمت فروش قرار داد‌های هوشمند 18 ژانویه از بیش‌تر از 20 هزار دلار شروع شد.

ما‌ه‌ها بعد از راه اندازی سایت‌ اپراتور ارزشیابی فرعی صرافی در شیکاگو، اولین طرح‌های اختصاصی برای بیت‌کوین توسط این گروه تجاری ارائه شد. در آن زمان شروعِ قیمت قراردادها از 20650 دلار یعنی 1150 دلار بالاتر از قیمت‌های قبلی و برای اخرین قیمت در نرخ مرجع 19500 دلار بود.

 

داده‌های این گروه تجاری نشان می‌دهد که برای ژانویه 2018 بیش از 200 قرار داد به صورت پیشاپیش در همان ساعات اولیه خریداری شده است.

سایت اپراتور نشان می‌دهد که یک قرارداد در فوریه 2018 و یک قرارداد در مارس 2018 فروخته شده‌اند که هردو برنامه ریزی شده‌اند تا در ماه ژوئن منقضی شوند.

از زمان بازگشایی این اپراتور، قراردادها نیز به طور قابل توجهی پس از بیمه کردن در برابر تغییرات قیمت بیت‌کوین بالا رفت. وقتی که CME تجارت بیت‌کوین را راه‌اندازی کرد با توجه به شاخص قیمت بیت‌کوین(BPI) که 19400 دلار بوده، مبادلات را انجام دادند. هرچند که این بازگشایی توسط CME ، علائم خستگی بازار را به ما نشان داد.

برخلاف سایت و صرافی Cboe که در زمان شروع راه‌اندازی به دلیل ترافیک قابل ملاحظه‌ای که وجود داشت از دسترس خارج شد، سایت CME پس از باز شدن کاملا پایدار و ثابت بود. علاوه بر این در همان ساعات اولیه این سایت یک فروش بیت‌کوین داشت که قیمت آن پایین بود و به 18424 دلار رسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا