اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

مدیرعامل انویدیا: اتریوم در آینده‌ی نزدیک، با ارزشمندتر از قبل خواهد شد

جنسن هوانگ در کنفرانس آنلاین روز گذشته با اشاره به صنعت استخراج رمزارز و استفاده از کارت‌های گرافیک شرکت انویدیا اظهار داشت که نسبت به آینده اتریوم و الگوریتم اثبات سهام بسیار خوش‌بین است

نکات برگزیده مطلب
  • جنسن هوانگ(Jensen Huang) مدیرعامل شرکت تولید سخت‌افزارهای رایانه‌ای و تراشه‌های نیمه‌هادی انویدیا(Nvidia) با حضور در کنفرانس آنلاین روز گذشته به اظهار نظر در رابطه با صنعت استخراج رمزارز و شبکه‌ی اتریوم پرداخت. به گفته‌ی وی آینده‌ی اتریوم بسیار روشن بوده و حرکت به سمت پروتکل اثبات سهام باعث ارزشمندتر شدن هرچه بیشتر این دارایی دیجیتال می‌شود. وی همچنین خاطرنشان کرد که شرکت انویدیا در حال ساخت سخت‌افزارهای مخصوص استخراج رمزارز است تا کارت‌های گرافیک دوباره با هدف رسیدن به دست گیمرها به بازار عرضه شوند.

چشم‌انداز مثبت منطقی

آقای جنسن هوانگ(Jensen Huang) مدیرعامل شرکت انویدیا از جمله طرفداران سرسخت اتریوم است که همواره نسبت به آینده‌ی این پروژه‌ی رمزارزی محبوب امیدوار بوده و آینده‌ی آن را روشن دیده است. وی در یک رویداد آنلاین به اظهار نظر در مورد مشکلات فعلی صنعت تولید رایانه‌های نیمه هادی پرداخت و در بخش از صحبت‌های خود به آینده‌ی رمزارز اتریوم و پیشرفت آن به واسطه‌ی تغییر به پروتکل اثبات سهام(PoS) اشاره کرد.

اظهارات جنسن هوانگ پیرامون رمزارز اتریوم خوش‌بینی وی نسبت به آینده‌ی این رمزارز را نشان می‌داد. زمانی که در این رویداد آنلاین از وی در رابطه با گسترش صنعت رمزارز و محدودیت‌های مربوط به عرضه و تقاضا مرتبط با محصولات شرکت انویدیا سوال پرسیده شد، وی با هیجان زیادی پاسخ داد.

انویدیا Nvidia

به گفته‌ی وی «دلیل اینکه شبکه‌ی اتریوم محصولات شرکت انویدیا را انتخا می‌کند این است که اتریوم بزرگ‌ترین شبکه‌ی ابر رایانه‌های توزیع شده در جهان است. قابل برنامه‌ریزی است و زمانی که بیت کوین برای اولین بار به بازار آمد، همه از کارت‌های گرافیک ما برای استخراج استفاده می‌کردند».

وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود اظهار داشت «آیا در رابطه با اجرای پروتکل اثبات سهام خوشحال هستم؟ بله قطعاً چنین است و هرچه به سمت این رویداد انتقال حرکت می‌کنیم، مشخص شده که ارزش اتریوم نیز بالاتر خواهد رفت».

یک محصول جدید برای ماینرها

آقای هوانگ در بخشی از صحبت‌های خود به محصول جدید انویدیا یعنی CMP پرداخت که با هدف قرار دادن ماینرها عرضه خواهد شد تا فشار از روی بازار کارت‌های گرافیک کاسته شده و این محصولات بیشتر به دست گیمرها برسد.

در ادامه‌ی جلسه در رابطه با محدودسازی هرچه‌ بیشتر هش‌ریت کارت‌های گرافیک انویدیا از آقای هوانگ سوال پرسیده شد. وی در پاسخ اعلام کرد «من معتقدام که صنعت رمزارزها برای همیشه در جهان حضور خواهد داشت. این صنعت یک روش مناسب برای برای جابجایی ارزش بین افراد مختلف است. نکته‌ی مهم‌تر این است که اتریوم و سایر رمزارزهای شبیه به آن در آینده‌ی نزدیک روش‌های توزیع شده‌ی بلاک‌چینی قابل قبولی برای امنیت تراکنش‌ها خواهند بود. شاید در آینده رمزارز اتریوم دیگر مانند امروز مسئله‌ی مهمی نباشد و رفته‌رفته از شور و اشتیاق پیرامون این بازار کاهش یابد، اما باید تاکید کرد که صنعت استخراج رمزارز همواره به شکل جدی حضور خواهد داشت».

دنیای مجازی ارزشمند است

مدیرعامل شرکت انویدیا در رابطه با مواردی دیگر نیز به اظهار نظر پرداخت. زمانی که از وی در رابطه با دنیاهای مجازی سوال پرسیده شد، آقای هوانگ پاسخ داد که از نظر وی زمانی فرا می‌رسد که «یک بازار بزرگ‌تر، یک صنعت بزرگ‌تر، تعداد بیشتری طراح و سازنده، و چیزهای بیشتری در دنیای مجازی وجود خواهد داشت».

جنسن هوانگ همچنین از فرصت مطبوعاتی موجود برای نشان دادن جدیدترین کارخانه‌ی انویدیا که قرار است میزبان بیش از ۳ هزار کارمند این شرکت باشد رونمایی کرد. وی این کارخانه‌ی جدید را «شهری در داخل یک ساختمان» توصیف نمود.

هوانگ در ادامه هیجان خود از موفقیت چشم‌گیر نسل جدید کارت‌های گرافیک شرکت انویدیا یعنی سری ۳۰ کارت‌های RTX، رشد تجارت و درآمد شرکت انویدیا و همچنین آینده‌ی هوش مصنوعی را به اشتراک گذاشت.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های مدیرعامل شرکت انویدیا و همچنین آینده‌ی روشن شبکه‌ی اتریوم چیست؟ آیا به زودی شاهد عرضه محصولات پیشرفته در زمینه‌ی استخراج رمزارز از طرف این شرکت خواهیم بود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا