اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

رمزارزها در نسخه‌ی جدید بازی جی‌تی‌ای حضور خواهند داشت

شایعاتی در رابطه با سری جدید بازی جی‌تی‌ای(GTA 6) منتشر شده است که نشان می‌دهد در نسخه‌ی بعدی این بازی سیستم بازار سهام و استفاده از دارایی‌های رمزارزی مانند بیت کوین اضافه شده است

نکات برگزیده مطلب
  • بدون شک یکی از شناخته‌شده‌ترین و پولسازترین بازی‌های رایانه‌ای در جهان سری بازی‌های جی‌تی‌ای(GTA) است. گزارشاتی در رابطه با نسخه‌ی بعدی این بازی بسیار پرطرفدار منتشر شده که نشان می‌دهد رمزارز بیت کوین قرار است به عنوان یکی از ارزهای درون بازی مورد استفاده قرار بگیرد. طبق این شایعات، پس از سال‌ها سیستم بازار اوراق بهادار و پول‌های جانبی(که احتمالاً بیت کوین خواهد بود) دوباره در این بازی گنجانده شده و کاربران با بیت کوین سروکله خواهند زد. گرچه از بیت کوین‌های بدست آمده درون بازی نمی‌توان استفاده کرد، اما بدون شک استفاده از المان‌های صنعت رمزارز در پرطرفدارترین بازی جهان باعث تصویب و گسترش هرچه سریع‌تر این دارایی خواهد شد.

بیت کوین در GTA

شایعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد نسخه‌ی بعدی بازی بسیار مورد انتظار جی‌تی‌ای(GTA) قرار است از رمزارزها به عنوان ارز درون بازی استفاده کند.

روز گذشته آقای تام هندرسون(Tom Henderson) که توسط خبرگزاری‌های حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای به یک فاش‌کننده‌ی معتبر اخبار وجزئیات شناخته می‌شود، اعلام کرد که بازیکنان هنگام انجم این بازی به جای استفاده از پول نقد می‌توانند از بیت کوین استفاده کنند.

وی در بخشی از صحبت‌های خود اظهار داشت که «من اخیراً شنیده‌ام که در بازی GTA 6 پس از پایان برخی ماموریت‌ها به جای دریافت پول نقد، شخصیت اول بازی بیت کوین دریافت می‌کند. ویژگی بازار سهام نیز در این بازی افزوده شده و برای رمزارزهای مختلف کارگزاری‌های مختلف در نظر گرفته شده است. اگر بازی GTA 6 این مسئله را به درستی پیاده‌سازی کند، قطعاً یک خبر مهم برای صنعت رمزارزها خواهد بود».

جی‌تی‌ای GTA بازی رایانه‌ای

نکته جالب و بسیار مهم صحبت‌های وی وجود پرداخت‌های درون بازی براساس رمزارز بیت کوین(یا به طور بالقوه یک رمزارز به نمایندگی بیت کوین) است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود توضیح داد همانطور که مردم نمی‌توانند از پول‌های بدست آمده در بازی برای خرید کالا در دنیای واقعی استفاده کنند، احتمالاً سیستم بیت کوین درون بازی نیز این چنین بوده و تنها برای ایجاد آگاهی یا به عنوان یک ارز ثانویه در بازی طراحی شده است.

این اولین بار نیست که گفته می‌شود در نسخه‌ی جدید بازی جی‌تی‌ای قرار است از المان‌های دنیای رمزارز استفاده شود. اگر صحبت‌های تام هندرسون درست باشد، پس محصول نهایی با آنچه پیش از این استراوس زلنیک(Strauss Zelnick) مدیرعامل شرکت تیک‌تو(Take-Two Interactive) در رابطه با صنعت رمزارزها اعلام نموده، در تضاد کامل است. شایان ذکر است که شرکت تیک‌تو ناشر سری بازی‌های جی‌تی‌ای می‌باشد.

بازی جی‌تی‌ای و دنیای کریپتو

قای زلنیک نسبت به صنعت دارایی‌های رمزارزی اصلاً خوش‌بین نیست، بنابراین شایعات مربوط به استفاده از رمزارزها و المان‌های مربوط به این صنعت در نسخه‌ی جدید بازی GTA به نحوی زیر سوال میرود.

فرنچایز جی‌تی‌ای پیش از این نیز ویژگی‌های مربوط به استفاده از ارزهای مختلف و سیستم بازار سهام را داشته و به نظر می‌رسد که قرار است این ویژگی‌ها همراه با اضافه شدن برخی المان‌های رمزارزی دوباره به این بازی بازگردانده شوند. براساس صحبت‌های تام هندرسون بدون شک ویژگی بازار سهام در این بازی گنجانده شده است.

اگر صنعت رمزارزها برای اولین بار در دنیای بازی GTA 6 معرفی و مورد استفاده قرار بگیرد، بدون شک شاهد یک جهش سریع در تصویب و گسترش آگاهی در رابطه با این صنعت رو به رشد خواهیم بود.

نظر شما در رابطه با استفاده از المان‌های دنیای رمزارز در یکی از پرطرفدارترین بازی‌های رایانه‌ای جهان چیست؟ آیا به زودی شاهد گسترش سطح پذیرش و آگاهی مردم پیرامون دارایی‌های رمزارزی خواهیم بود؟ 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا