اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

بیت کوین هدایتگر انقلاب بعدی در صنعت رمزارزها نخواهد بود!

شرکت ویس ریتینگز(Weiss Ratings) معتقد است که در نهایت یک پروژه رهبری بازار میلیارد دلاری رمزارزها را بر عهده خواهد گرفت و احتمالاً آن رمزارز بیت کوین نیست

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت تحلیل سرمایه‌گذاری ویس ریتینگز(Weiss Ratings) معتقد است که یک انقلاب بزرگ میلیارد دلاری بر محوریت یک رمزارزها آغاز شده است. این شرکت با توجه به ویژگی‌های متمایز پروژه‌ی رمزارزی چین‌لینک در ارائه‌ی داده‌های جهان واقعی معتقد است که این پروژه در مرکزیت انقلاب بعدی صنعت رمزارزها قرار خواهد داشت.

انقلاب بعدی صنعت رمزارزها بر محوریت چین‌لینک اتفاق می‌افتد

ویس ریتینگز در توییتی که در روز شنبه منتشر شده است، اعلام کرد که شبکه‌ی اوراکل(Oracle) چین‌لینک(ChainLink) از موقعیت مناسبی برای رشد در حوزه‌ی قرارداد‌های هوشمند و سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز(DeFi) برخوردار است و احتمالاً انقلاب بعدی در صنعت رمزارزها را رقم خواهد زد.

توییت ویز ریتینگز
پلتفرم‌های سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز(DeFi) تاکنون نزدیک به 1 میلیارد دلار وثیقه جذب کرده‌اند و در مرکز توجه قرار دارند. اوراکل نه‌تنها ویژگی‌های سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز را دارا است، بلکه ویژگی نسل دوم و سوم رمزارزها را نیز ارائه می‌کند. بنابراین می‌توان ادعا کرد که در قلب انقلاب حوزه‌ی رمزارزها در آینده‌ قرار خواهد گرفت.

چین‌لینک پُلی میان جهان واقعی و شبکه‌ی بلاکچینی

پیش از پیدایش چین‌لینک پلتفرم‌های قرارداد هوشمند تنها قادر به مدیریت داده‌هایی بوده‌اند که در شبکه‌ی بلاکچین آن‌ها در دسترس قرار داشت. از آنجایی که داده‌های خارج از شبکه‌ی بلاکچین همانند داده‌های بازار، داده‌های رویداد‌های مختلف و پرداخت‌های بانکی در دسترس این پلتفرم‌ها قرار نمی‌گرفت، آن‌ها کاربرد‌های محدودی را ارائه می‌کرده‌اند.

چین‌لینک طوری طراحی شده است تا این مشکل را برطرف کند و به عنوان پلی در میان داده‌های جهان واقعی و داده‌های موجود بر روی زنجیره‌ی بلاکچین عمل کند. شبکه‌ی اوراکل داده‌ها را از خارج شبکه‌ی بلاکچین دریافت می‌کند و این داده‌ها را بر روی شبکه ارائه می‌کند.

خوان ام ویلاورد(Juan M. Villaverde) و بروس ان‌جی(Bruce Ng) اظهار داشتند که به دلیل کاربرد منحصربفرد چین‌لینک این پروژه در صدر دیگر نو‌آوری‌های صنعت بلاکچین از نظر پذیرش قرار می‌گیرد. آن‌ها تاکید کرده‌اند که پروژه‌های رمزارزی دیگر همانند اتریوم(ETH)، تزوس(XTZ)، فانتوم(FTM)، پلکادات(DOT) و زیلا(ZIL) برای دریافت داده‌های واقعی جهان به چین‌لینک متکی هستند.

چین لینک داده‌ها را به صورت امن و قابل اطمینان به پلتفرم‌های سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز همانند سینتتیکس(Synthetix)، کامپوند(Compound)، اَوِ(Aave) و 20 پروژه‌ی رمزارزی دیگر ارائه می‌کند.

بر اساس گزارش کوینیت، مجمع جهانی اقتصاد(World Economic Forum) شرکت چین‌لینک(Chainlink) را به فهرست «شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ی فن‌آوری در سال 2020» افزوده است. این پروژه در سال جاری میلادی دستاوردهای قابل توجهی را حاصل کرده است.

نظر شما نسبت به ارزیابی شرکت ویس ریتینگز از وقوع انقلاب بعدی در صنعت رمزارزها چیست؟ آیا چین‌لینک در محوریت این انقلاب قرار خواهد گرفت؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا