اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

مخالفت وزیر خزانه‌داری آمریکا نسبت به بیت‌کوین همچنان ادامه دارد

استیون منوچین با حضور در یک برنامه‌ی تلوزیونی اعلام کرد که تا ده ‌سال آینده به خرید بیت‌کوین فکر نخواهد کرد!

نکات برگزیده مطلب
  • استیون منوچین(Steven Mnuchin)، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا با تکرار رویکرد پیشین خود در برابر بیت‌کوین، اظهار داشت که وی برای ده سال آینده مقدار قابل توجهی بیت‌کوین خریداری نخواهد کرد.

منوچین در ده سال آینده از بیت‌کوین سخن نخواهد گفت

استیون منوچین در روز چهارشنبه در گفتگو با CNBC به پیش‌بینی حضور وی در جمع ثروتمندان بیت‌کوین در سال‌های آینده پایان داد. وزیر خزانه‌داری ایالات متحده اظهار داشت:

من می‌توانم به شما اطمینان بدهم که تا ده سال آینده به بیت‌کوین فکر نخواهم کرد. من حاظرم بر روی این موضوع شرط‌بندی کنم که شخصا مقدار زیادی بیت‌کوین خریداری نخواهم کرد. Steven Mnuchin

وزیر خرانه‌داری آمریکا  اظهار داشت که من می‌توانم به شما اطمینان دهم که شخصا در ده سال آینده حجم بالایی بیت‌کوین خریداری نخواهم کرد

سخنان روز چهارشنبه بانک‌دار پیشین گلدمن ساکس(Goldman Sachs) قابل پیش‌بینی بوده است. بیت‌کوین در ده سال گذشته بر خلاف پیش‌بینی‌های تشکیلات وال استریت(Wall Street) رفتار کرده است.

هم‌اکنون در سال 2019، بحث و گفتگو پیرامون بیت‌کوین نسبت به گذشته بیشتر است. با این وجود پذیرش آن توسط موسسات بزرگ همچنان به‌طور کامل اتفاق نیفتاده است.

اگر منوچین در ده سال آینده نظرات خود را نسبت به بیت‌کوین اعلام نکند این یک نکته‌ی مثبت است چون یک نفر از کسانی که دیدگاه‌های منفی در زمینه‌ی بیت‌کوین دارند کمتر خواهد شد!

همچنین در حالی که وزیر خزانه‌داری آمریکا در ده سال آینده به دیگر اولویت‌ها می‌پردازد، تریلیون‌ها دلار ثروت عمومی به سوی بیت‌کوین جاری خواهد شد.

انتقاد استیون منوچین از بیت‌کوین و ستایش دلار آمریکا

نظرات منوچین در روز چهارشنبه تنفر وی را از بیت‌کوین به‌طور واضح‌تری نشان داد. سخنان وزیر خزانه‌داری آمریکا در چند هفته‌ی گذشته به‌طور کلی هیچ بخش مثبتی را نسبت به بیت‌کوین و سایر رمزارزها شامل نمی‌شود.

وی همچنین بیت‌کوین را با حساب‌های بانکی سوئیس مقایسه کرده است(این حساب‌های بانکی برای پولشویی استفاده می‌شدند.)

پیش از اختراع بیت‌کوین توسط ساتوشی ناکاموتو حجم بالایی پولشویی انجام شده است، موسساتی همانند Wells Fargo و Commonwealth Bank of Australia پولشویی میلیون‌ها دلار از طریق ارزهای فیات را تسهیل کرده‌اند. این‌که فردی در گفتگوی تلوزیونی اعلام کند ارزهای فیات هرگز برای مقاصد غیر قانونی مورد استفاده قرار نگرفته‌اند و نوآوری‌هایی همانند بیت‌کوین را پذیرش نخواهد کرد، قابل درک نیست. در نهایت به سختی قابل تصور است که منوچین در ده سال آینده بیت‌کوین خریداری نکند…

نظر شما نسبت به اظهارات وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا چیست؟ آیا منوچین در ده سال آینده به طرفدار بیت‌کوین تبدیل خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا