اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

یکی از مدیران آمازون شایعات مبنی بر پذیرش و یا انتشار رمزارز توسط این شرکت را رد کرد

مدیر بخش Amazon Pay اظهار داشت که آمازون از برنامه‌ی انتشار رمزارز فیسبوک تقلید و پیروی نخواهد کرد

نکات برگزیده مطلب
  • بر اساس اظهارات یکی از مدیران آمازون(Amazon)، این شرکت برنامه‌ای فوری برای توسعه‌ی ارز دیجیتالی خود در دست ندارد. پاتریک گوتیر(Patrick Gauthier)، مدیر Amazon Pay به حاظران در کنفرانس Fortune‘s Brainstorm 2019 گفت که این شرکت، اقدام فیسبوک در ارائه‌ی رمزارز Libra را تقلید نخواهد کرد.

گوتیر اعلام کرد: «ما در آمازون با اطلاعات زیادی سرو کار داریم، بنابراین بهتراست این موضوع در دو یا سه سال آینده مورد بحث قرار بگیرد. فکر می‌کنم هم‌اکنون با نوع نیاز‌های مشتریان که در حال حاظر می‌توانیم مرتفع کنیم، مواجه هستیم.»

گوتیر می‌گوید که آمازون بر فن‌آوری‌هایی تمرکز دارد که با قدرت قابل درک هستند. وی اظهار داشت:

من فکر می‌کنم Libra ارز جدیدی است. ما در آمازون قصد وورد به حوزه‌ی رمزارزی را نداریم. بنابراین فکر می‌کنم باید به فعالیت‌های مهمی که در آمازون مورد اعتماد است بپردازیم. این موضعی است که آن را به‌طور جدی پیگیری می‌کنیم. Patrick Gauthier

ما اعتماد مشتریانمان را به عنوان مهم‌ترین دارایی در نظر می‌گیریم. ما آن را ارزشمند می‌دانیم و هر روز آن را پرورش می‌دهیم. بخشی از جلب اعتماد مشتریان به معنای شروع از نیازهای شناخته شده‌ای است که واقعا آن را درک می‌کنیم و توانایی حل آن را داریم. بنابراین این واقعیت که می‌توانیم چیزی را بسازیم به معنای آن نیست که الزاما باید آن را انجام دهیم.

در پشت صحنه آمازون به تکنولوژی بلاکچین وارد شده است، این موضوع به رمزارزهایی همانند بیت‌کوین قدرت می‌دهد.

آمازون در ماه گذشته حق امتیاز جدیدی را به دست آورده است که روش‌های مختلفی برای ایجاد سیستم‌های رمزنگاری بر پایه‌ی اثبات کار را مشخص می‌کند. هر چند این سند تعداد سیستم‌های مورد استفاده را مشخص نمی‌کند. بیت‌کوین و برخی از دیگر رمزارزها از الگوریتم اثبات کار به منظور تایید تراکنش‌ها استفاده می‌کنند.

شرکت آمازون همچنین مالک amazonbitcoin.com است که در وب‌سایت رسمی این شرکت لینک شده است. این شرکت همچنین در خدمات تحت وب خود محصولات و روش‌های بلاکچینی را ارائه می‌کند.

شروع فعالیت شرکت بزرگی همچون آمازون در حوزه‌ی رمزارزها چه تاثیری بر بازار آن‌ها خواهد داشت؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Dailyhodl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا