اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

یک بروزرسانی مهم برای بلاکچین ترون در راه است

بنیانگذار ترون اعلام کرد که بروزرسانی جدید بلاکچین ترون به نام Sun Network توانایی کلی شبکه را برای پردازش تراکنش‌ها بهبود می‌بخشد

نکات برگزیده مطلب
  • جاستین سان(Justin Sun)، بنیانگذار ترون(Tron) اعلام کرد که شبکه‌ی آزمایشی جدید ترون با نام SUN Network، آماده‌ی راه‌اندازی است. وی اظهار داشت که ارائه‌ی بروزرسانی DAppChain نیز با هدف افزایش ظرفیت شبکه‌ی ترون و در سه فاز اجرا خواهد شد.

ترون پلتفرمی برای ایجاد برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز(dApps) است. جاستین سان اعلام کرد که SUN Network دارای ساختار زنجیره‌های جانبی(Sidechain) و زنجیره‌های متقابل(Cross-Chain) است و امکان گسترش ظرفیت کلی پلتفرم ترون را ایجاد می‌کند. بر اساس اظهارات سان، بروزرسانی بلاکچین ترون، «توانایی کلی شبکه را برای پردازش تراکنش‌ها بهبود می‌بخشد.»

سان اظهار داشت: «تغییرات کد نویسی همچنین اجرای قرارداد‌های هوشمند را کارآمد‌تر خواهد کرد.» وی در حساب کاربری توئیتر خود ادعا کرد که مقیاس‌پذیری شبکه‌ی آزمایشی SUN Network صد برابر افزایش خواهد یافت. این بروزرسانی در 30 می راه اندازی خواهد شد.

راه‌اندازی شبکه‌ی آزمایشی SUN Network در 30 می برنامه‌ریزی شده است، این شبکه مقیاس‌پذیری 100 برابری و هزینه‌ی کمی خواهد داشت.

DAppChain ترون در «سه مرحله» راه‌اندازی خواهد شد

DAppChain یکی از مهم‌ترین بروز‌رسانی‌هایی است که در شبکه‌ی ترون اجرا خواهد شد. این بروزرسانی به عنوان «پروژه‌ی گسترش زنجیره‌ی جانبی برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز» توصیف شده است که هدف آن «افزایش قابل توجه ظرفیت و یا توان عملیاتی» اجرای برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز در پلتفرم ترون عنوان شده است.

DAppChain به منظور ارائه‌ی امکان اجرای برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز با کمترین سطح مصرف انرژی، امنیت و کارایی بالا ایجاد شده است. بر اساس جزئیات ارائه شده در توئیت جاستین سان، DAppChain در طی سه مرحله(فاز) معرفی خواهد شد. این اقدام به منظور آزمایش DAppChain توسط کاربران، پیش از راه‌اندازی نهایی صورت می‌گیرد.

مرحله‌ی نخست: شبکه‌ی آزمایشی

نخستین مرحله‌ی راه‌اندازی DAppChain، در حالی که از امنیت دارایی‌های کاربران در شبکه اطمینان حاصل می‌کند، بر پشتیبانی از قرارداد‌های هوشمند بر پایه‌ی زنجیره‌ی جانبی و تحقق بخشیدن بر توسعه نامحدود شبکه‌ی اصلی تمرکز خواهد کرد.

مرحله‌ی دوم و سوم راه‌اندازی DAppChain، اعمال تغییرات در کد‌های پایه پروژه بر اساس عملکرد پلتفرم‌های نرم افزاری در شبکه‌ی آزمایشی و بازخورد کاربران را شامل می‌شود.

سان در مصاحبه‌ی اخیر خود علاوه بر معرفی DAppChain، از عرضه‌ی تتر(USDT) بر پایه‌ی ترون در سه‌ماهه‌ی دوم 2019 خبر داد. وی توضیح داد که ارائه‌ی این سرویس امکان انتقال «سریعتر، ارزانتر و قابل اعتماد‌تر» USDT را برای کاربران فراهم می‌کند.

بنیاد ترون(TRON Foundation) در 5 آوریل 2019 با انتشار گزارشی اعلام کرد که بیش از 2.3 میلیون حساب کاربری در شبکه‌ی ترون ایجاد شده است. این گزارش همچنین ادعا می‌کند که حداقل 246 برنامه‌ی کاربردی غیر متمرکز در پلتفرم ترون راه‌اندازی شده است.

نظر شما در رابطه با راه‌اندازی DAppChain چیست؟ آیا استفاده از روش‌های لایه‌ی دوم به منظور افزایش ظرفیت شبکه در رمزارزهای دیگر همچون اتریوم نیز گسترش خواهد یافت؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

منبع
Cryptoglobe
دکمه بازگشت به بالا