اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

سرمایه‌ی در حال گردش رمزارز ریپل در سال ۲۰۱۹ بیشتر از بیت‌کوین خواهد شد

رئیس SBI Holdings گفت که رمزارز XRP در حال حاضر روند بین‌المللی شدن خود را آغاز نموده و رشد چشم‌گیری خواهد داشت

نکات برگزیده مطلب
  • آقای یوشیتاکا کیتائو(Yoshitaka Kitao) رئیس و نماینده‌ی شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات مالی SBI Holdings در جدید‌ترین صحبت‌های خود اظهار نموده که رمزارز ریپل(با نماد XRP) هم اکنون روند بین‌المللی شدن خود را آغاز نموده و سرمایه‌ی در حال گردش این رمزارز در سال ۲۰۱۹ از سرمایه‌ی در حال گردش یا Market Cap رمزارز بیت‌کوین نیز بیشتر خواهد شد.

 آقای یوشیتاکا کیتائو(Yoshitaka Kitao) رئیس و نماینده‌ی شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات مالی SBI Holdings معتقد است که سرمایه‌ی در حال گردش رمزا‌رز ریپل(با نماد XRP) در سال ۲۰۱۹ از سرمایه‌ی در حال گردش یا Market Cap رمزا‌رز بیت‌کوین عبور خواهد کرد. او فکر می‌کند که رشد مداوم ر‌یپل به دلیل این واقعیت است که پذیرش XRP در سطح جهانی خواهد بود و رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) موارد کاربردی و استفاده‌ی اولیه را ندارد.

SBI-Holdings

وی در صحبت‌های خود افزود:

از آنجا که رمزارز XRP در حال حاضر روند بین‌المللی شدن خود را شروع کرده است، در سال ۲۰۱۹ برای انتقال دارایی از سیستم xRapid کمپانی ر‌یپل استفاده خواهد شد. با افزایش استفاده‌ از به اصطلاح پلاستیک XRP، پیش‌بینی می‌کنیم که سرمایه‌ی در حال گردش ریپل به سادگی از سرمایه‌ی در حال گردش بیت‌کوین عبور کند. Yoshitaka Kitao

شاید یکی دیگر از عوامل رشد رمزارز XRP، همکاری ریپل با شرکت‌ فن‌آوری دفاترکل توزیع شده‌ی R3 باشد، که شرکت SBI در حال حاضر به طور فعال در آن مشارکت دارد. گفته شده که SBI قصد دارد پلت‌فرم Corda Settler از رمزار‌ز ر‌یپل برای انجام نقل و انتقالات بین‌المللی خود استفاده نماید.

نمودار نشان دهنده‌ی میزان تغییرات سرمایه‌ی در حال گردش رمزارز ریپل طی ۱ سال گذشته تا به امروز

آقای کیتائو در رابطه با این موضوع اظهار داشت:

Yoshitaka Kitaoشما می‌توانید از پلت‌فرم Corda برای تراکنش و نقل و انتقالات مالی بین‌المللی استفاده کنید، اما Corda Settler و رمزا‌رز XRP به دلیل وابستگی زیاد از این پلت‌فرم استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل است که همکاری سوئیفت(SWIFT) و R3 خبر خوبی است که باعث ایجاد آینده‌ای روشن در بازار می‌شود. آنچه من تاکید می‌کند این است که باید برای ساخت یک رمزارز XRP بسیار کاربردی و مفید از ترکیب R3‌ و شرکت ریپل استفاده کرد. Yoshitaka Kitao

نظر شما در رابطه با گفته‌های رئیس SBI Holdings چیست؟ آیا رمزارز ریپل می‌تواند از سد بیت‌کوین عبور کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

منبع
FXstreet

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا