اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

صرافی HitBTC به مشتریان خود توصیه کرد از Tether استفاده نکنند

صرافی HitBTC بنا به درخواست رسمی شرکت Tether به تریدر‌های خود پیشنهاد کرد در این صرافی از سرویس تتر استفاده نکنند و این سرویس را به حالت معلق در خواهد آورد.

پیام Hitbtc به کاربران

این خبر در پی هک شدن تتر و احتمال وجود باگ در این شبکه پخش شده است. همچنین در صرافی Bitfinex کاربران با مشکل در برداشت وجه مواجه شده‌اند و این امر باعث ایجاد اضطراب و هراس در کاربران این صرافی شده و خیلی‌ها فکر می‌کنند اتفاقی که برای MtGox افتاد برای بیت‌فینکس هم اتفاق خواهد افتاد.

در زیر قسمتی از متن رسمی که توسط شرکت Tether انتشار یافته را می‌بینید:

Yesterday, we discovered that funds were improperly removed from the Tether treasury wallet through malicious action by an external attacker. Tether integrators must take immediate action, as discussed below, to prevent further ecosystem disruption

$30,950,010 USDT was removed from the Tether Treasury wallet on November 19, 2017 and sent to an unauthorized bitcoin address. As Tether is the issuer of the USDT managed asset, we will not redeem any of the stolen tokens, and we are in the process of attempting token recovery to prevent them from entering the broader ecosystem. The attacker is holding funds in the following address: 16tg2RJuEPtZooy18Wxn2me2RhUdC94N7r. If you receive any USDT tokens from the above address, or from any downstream address that receives these tokens, do not accept them, as they have  been flagged and will not be redeemable by Tether for USD

در این متن به تراکنشی که به صورت غیر صحیح از خزانه‌داری تتر انجام شده اشاره شده است که مبلغ 30950010 دلار را به آدرس بیت کوین خاصی ارسال کرده است. تتر اعلام کرده است که اگر از این آدرس یا زیر‌شاخه آن توکن تتر دریافت کردید قبول نکنید زیرا این توکن ها علامت گذاری شده و در مقابل آنها دلار پرداخت نخواهد کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

دکمه بازگشت به بالا