اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

داژ‌کوین، یک قدم نزدیک‌تر به صدر جدول

داژ‌کوین(DOGE)، زی‌کش(ZEC) را در میزان «ارزش کل بازار» پشت سر گذاشت

نکات برگزیده مطلب
  • داژ‌کوین که در ایران به داگ‌کوین شهرت دارد رمزارز مبتنی بر یک پروژه‌ی تفریحی، یکی از برترین رمزارزها در حفظ حریم خصوصی را از نظر ارزش بازار پشت سر گذاشت.

داژکوین، رمزارزی مبتنی بر یک پروژه‌ی تفریحی محبوب که تراکنش‌های با کارمزد پایین و شبکه‌ی مقیاس‌پذیر خود را به رخ دیگر رمزارزها می‌کشد، اخیرا زی‌کش یکی از برترین رمزارزها در حفظ حریم خصوصی را از نظر ارزش کل بازار پشت سر گذاشت.

در 24 ساعت گذشته، قیمت داژکوین بیش از 13 درصد افزایش داشته است، که تقریبا 78 میلیون دلار به ارزش بازار این رمزارز افزوده است. هم‌اکنون ارزش بازار داژکوین 667 میلیون دلار است که تقریبا 40 میلیون دلار از ارزش بازار فعلی زی‌کش که 631 میلیون دلار می‌باشد، بیشتر است.

دلیل اصلی جهش در قیمت داژ‌کوین، خبر‌های پیرامون نسخه‌ی جدید آن با نام Dogethereum بوده است، این پروژه تلاش می‌کند داژکوین را به بلاکچین اتریوم وارد کند، این عمل موجب می‌شود امکان استفاده از داژکوین در قرارداد‌های هوشمند اتریوم از طریق توکن Dogethereum مهیا شود.

آقای راس عضو گروه توسعه‌دهنده‌ی داژکوین- نسخه‌ی نمایشی موفق بوده است! شما می‌توانید همه چیز را در این ویدئو مشاهده نمایید. ویدئو بسیار فنی است اما در انتهای آن من در مورد برنامه‌هایم صحبت می‌کنم.

در نتیجه‌ی رویداد اخیر داژکوین، این رمزارز در نشریه‌ی فوربس(Forbes) نیز معرفی شده است، در مقاله‌ای تمرکززدایی مربوط به این رمزارز و افزایش قیمت یکباره‌ی داژکوین که در زمان راه‌اندازی به صورت رمزارزی تفریحی مطرح بوده، بحث شده است.

هم اکنون داژکوین در شاخص AltDex 100 Index (ALT100( که یک شاخص برای رمزارزها و توکن‌های با ارزش بازار بالا است، رتبه‌ی 19ام را داراست و در زمان نگارش مقاله، تقریبا 80 میلیون دلار نسبت به Tezos ارزش بازار کمتری دارد.

شما در مورد روند صعودی اخیر داژکوین چیست؟ آیا فکر می‌کنید Dogethereum آینده‌ی موفقی داشته باشد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Sludgefeed

یک نظر

  1. چیزی که علم و تحقیق و عشق پشتش نباشه موفق نمیشه ، همه این موفقیت ها موقتی هستند و قطعا روزی دوج کوین نابود خواهد شد

دکمه بازگشت به بالا