اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

چارلی لی: قیمت لایت‌کوین به ۴۰۰ دلار خواهد رسید

بنیانگذار Litecoin در رابطه با آینده‌ی این رمزارز و تیم توسعه‌دهنده آن بسیار خوش‌بین است

نکات برگزیده مطلب
  • چارلی لی بنیانگذار رمزارز لایت‌کوین که مدتی مورد اتهام ترک پروژه قرار گرفته بود در تازه‌ترین گفته‌های خود اعلام کرده است که تمام تلاش خود را خواهد کرد تا این رمزارز به قیمت ۴۰۰ دلاری و به یک آینده‌ی روشن برسد.

با افزایش قیمت رمزارزهای بزرگ از جمله بیت‌کوین و دیگر رمزارزهای ثانویه، چارلی لی(Charlie Lee) موسس لایت‌کوین(LTC) و طرفدار رمزارزها اعلام کرده است که به عقیده‌ی او قیمت لایت‌کوین به زودی به مرز ۴۰۰ دلار خواهد رسید. شاید این گفته‌های او به دلیل تلاش بسیار زیاد توسعه‌‌دهندگان این رمزارز برای بهتر شدن آن و رسیدن به رکورد قیمت جدید است.

لایت‌کوین و دیگر رمزارزها طی ماه‌های گذشته سقوط ارزش و رکود بی‌سابقه‌ای را تجربه کرده‌اند، تاجایی که بیت‌کوین حتی به کمتر از ۶ هزار دلار رسید، هرچند که حال به نظر می‌رسد که اوضاع در حال تغییر است و قیمت‌ها اندکی بهتر شده است. این روندی افزایش قیمت در صنعت رمزارزی که بیشتر بر روی رمزارزهای بزرگ از جمله لایت‌کوین تاثیر گذاشته است، باعث ایجاد امید در دل سرمایه‌گذاران، تجار و اپراتو‌ها شده است.

چارلی لی به دنبال این است که در تمام شرایط جامعه‌ی رمزارزی را به حفظ آرامش و خوشبین بودن برای رسیدن به قیمت‌های بیشتر دعوت کند، همانطور که این بازار با نوسانات بزرگی روبرو می‌شد، او همیشه اظهار داشت که دارایی‌های خود را حفظ کنید تا در آینده‌ی نزدیک به سود بالایی دست پیدا کنید.

چارلی لی که برای یک مدت زمان محدودی به اتهام رها کردن پروژه‌ی لایت‌کوین از سوی جامعه‌ی رمزارزی نکوهش شده بود، با استفاده از توییت تاییده شده‌ی خود پستی منتشر کرد و طی آن اعلام نمود:

من تمام تلاش خود را می‌کنم تا لایت‌کوین را به قیمت ۴۰۰ دلاری برسانم، تا افرادی همانند شما دیگر من را تمام مدت اذیت نکنند. چه کسی لایت‌کوین را ترک کرده است؟

Charlie Lee

در اوایل هفته‌ی جاری لایت‌کوین قراردادی را با TokenPay به ثبت رساند، مشارکتی که منجر به ایجاد بنیاد لایت‌کوین به عنوان یک نهاد مستقل که اخیرا ۹/۹ درصد از سهام بانک بزرگ آلمانی WEG را خریداری کرده است، خواهد شد.

طی این قرارداد Tokenpay سهام خودش از این موسسه‌ی آلمانی را در مقابل دریافت کمک‌های فنی برای این بانک جهت ارائه‌ی راه حل‌های رمزارزی به کاربران، اهدا خواهد کرد؛ در کنار این موضوع لایت‌کوین و Tokenpay در پروژه‌های مختلف بلاک‌چینی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

چارلی لی بنیانگذار لایت‌کوین عنوان کرده بود که او به دنبال ادغام لایت‌کوین با بانک WEG و تمام خدمات گوناگون این بانک است تا خرید این رمزارز از همیشه راحت‌تر شود.

با وجود چیزهای زیادی که برای این پروژه در نظر گرفته شده است، تحلیل‌گران معتقد‌اند که تلاش‌های بسیار زیاد بنیانگذار این رمزارز ممکن از در آینده‌ای نه چندان دور به شکل مطلوبی موفقیت به دست آورد، چرا که لایت‌کوین توانسته در برخی مسائل به عنوان نسخه‌ی بهتر بیت‌کوین عمل کند.

نظر شما در رابطه با گفته‌های چارلی لی چیست؟ آیا واقعا لایت‌کوین می‌تواند نسخه‌ی بهتر بیت‌کوین باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
ZYcrypto

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا