اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

مک‌آفی باز هم به مرگ تهدید شد!

وی در کنفرانس Blockchain World از طریق استریم گفتگو کرد و حضور فیزیکی نداشت

نکات برگزیده مطلب
  • طی جدید‌ترین ادعای جان مک‌آفی در رابطه با تهدید شدن به مرگ، او اعلام کرد که در کنفرانس پیش‌رو Blockchain World حضور فیزیکی نخواهد داشت و از طریق تماس تصویری و یا Stream به مصاحبه و گفتگو خواهد پرداخت.

جدیدترین گزارشات نشان می‌دهد که مسئولین سازماندهی کنفرانس‌های دنیای بلاک‌چین از دوستدار صنعت رمزارزی، جان مک‌آفی(John McAfee) درخواست کرده است تا گفتگوی او در این رویداد لغو شود. آن‌ها دلیل این امر را چندین بار تهدید شدن آقای مک‌آفی به مرگ اعلام کرده‌اند.

در یک پست توییتری، کنفرانس Blockchain World عنوان کرد که:

به توجه به تعدادی اعلام تهدید مرگ علیه مک‌آفی، تیم BWC مجبور شده است تا وی درخواست کند تا سخنرانی خود را به صورت زنده و از یک جای امن به شکل Steam انجام دهد. تلاش‌های آقای مک‌آفی تاثیر جهانی دارد و توسط چند نفر به سکوت نخواهد رسید.

Blockchain World Conference

مک‌آفی نیز در توییتر خودش اعلام کرد:

من از سازمان کنفرانس Blockchain World به دلیل چندین مورد تهدید به مرگ درخواست کردم تا حضور من در این کنفرانس لغو شود. من به صورت Stream در ساعت ۱۱ از یک مکان نامعلوم صحبت‌های خود را انجام خواهد داد.

John McAfee

او کمی بعد از طریق یک پست توییتری جدید توضیح داد:

اینکه من بر روی صحنه حاضر نشوم انتخاب من نبوده است. این تصمیم توسط سازمان دهندگان کنفرانس پیش‌رو صورت گرفته است.

John McAfee

با صرف نظر از اینکه آیا اخبار راجع به تهدید به مرگ او صحت دارد یا خیر، باید یادآور شویم که مک‌آفی چندی قبل اعلام کرده بود که به دلیل ترور از طریق مسمومیت، به مدت چند روز در بیمارستان بستری بوده است و با مرگ دست و پنجه نرم کرده است.

مرد فراری

پیش از این موارد، مک‌آفی اعلام کرده بود که وی از طرف دولت ایالات متحده تحت تعقیب است چونکه به دلیل ادعای تقلب در کار‌های SEC به صورت کاملا عمدی، متهم شناخته شده است. این اولین باری نیست که مک‌آفی تحت تعقیب قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۲ و در طول اقامتش در بلیز(Blize)، زمانی که ۴۲ سرباز در حال بررسی دارایی‌های او برای کشف مواد مخدر بودند، باعث به خطر افتادن برخی بخش‌های دولت بلیز شده بود.

پس از آنکه همسایه‌ی او به شکل اسرار آمیزی به قتل رسید، مک‌آفی در همان سال و از طریق گواتمالا توانست از بلیز فرار کند.

در زمان بازگشت به ایالات متحده، مک‌آفی سعی کرد که در سال ۲۰۱۶ به مقام ریاست جمهوری برسد که در این مسیر موفق نبود و حال در نظر دارد که بار دیگر در سال ۲۰۲۰ شانس خود را امتحان کند. برنامه‌ی اصلی او پس از رسیدن به این مقام، افزایش میزان بهداشت عموم در ایالات متحده با استفاده از پلت‌فرم بلاک‌چین و برنامه‌های پزشکی(MTC) است که او همواره اعلام کرده است.

وی در یکی از پست‌های توییتری خود که در رابطه با بهداشت و دشمن همیشگی خود یعنی HitBTC پست زیر را منتشر کرده است:

مک‌آفی در حال حاضر چیزی در حدود ۸۴۵ هزار فالوور در توییتر دارد و انتظار می‌رود که این رقم در آینده‌ای نه چندان دور به ۱ میلیون نفر نیز برسد.

نظر شما در رابطه با تهدیدات اخیر صورت گرفته و اقدام به قتل مک‌آفی چیست؟ آیا او واقعا به این چنین مهره‌ی خطرناکی در صنعت رمزنگاری تبدیل شده است که افرادی برای حذف وی تلاش می‌کنند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
ethereumworldnews.com

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا