اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

کمپانی OverStock: رمزارزها یک فرصت خوب تجاری هستند

رشد در‌آمد شرکت Overstock به واسطه استفاده از رمزارز‌ها

نکات برگزیده مطلب
  • جاناتان جانسون به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره‌ی شرکت Overstock به تازگی طی جدید‌ترین مصاحبه‌ی خود عنوان کرده است که استفاده از رمزارزها در کسب و کار این شرکت یک موفقیت تجاری بزرگ محسوب می‌شود و آن‌ها توانسته‌اند ماهیانه بیش از ۴۰۰ هزار دلار درآمد خالص از این راه کسب کنند.

کمپانی Overstock که یک خرده‌فروشی بزرگ است و بیشتر به دلیل پذیرش سیاست‌های رمزنگاری در سال ۲۰۱۷ معروف شده، به تازگی اعلام کرده است که نتایج استفاده از مدل کسب و کار جدید آن‌ها رضایت‌بخش بوده است. جاناتان جانسون(Jonathan Johnson) یکی از اعضای هیئت مدیره کمپانی Overstock اعلام کرد که این شرکت توانسته در بخش سرمایه‌ی ذخیره بیش از ۱ میلیارد دلار رشد داشته داشته باشد و بخشی از این درآمد که حدود ۱۰۰ هزار دلار است نیز مربوط به رمزارزها است.

وی اضافه کرد:

jonathan-johnsonما چیزی بین ۶۸ هزار تا ۱۲۰ هزار دلار در هفته به واسطه‌ی رمزارزها درآمد خالص داریم، مردم خرید کاغذ و توستر و دیگر مایحتاج خود را از طریق پرداخت به وسیله‌ی بیت‌کوین، اتریوم و یا دیگر کوین‌ها انجام می‌دهند.

Jonathan Johnson

این شرکت اول گام خودش در اتخاذ و پذیرش رمزارزها را در اواخر سال ۲۰۱۷  شروع کرد، زمانی که این شرکت برای تقویت مدل کسب و کار خودش در روز  ۱ دسامبر ICO با ارزش ۲۵۰ میلیون دلار راه‌اندازی کرد.

در این رابطه، یک پژوهشگر از دانشگاه کمبریج که در رابطه با رمزارزها مطالعه و تحقیقات انجام می‌دهد گفته است که در رابطه با عواقب این تصمیم تیم Overstock خوش‌بین است:

Garrick-Hilemanکمپانی Overstock بزرگ‌ترین کمپانی خواهد بود که ICO راه‌اندازی کرده است؛ من فکر می‌کنم که بلاک‌چین جهان را تغییر خواهد داد، حتی بیشتر از تغییری که اینترنت انجام داد.

Garric Hileman

در طول ما ژوئن ارزش سهام این شرکت عمدتا صعودی بوده است، گرچه در با بررسی فواصل طولانی مدت می‌توان دید که این ارزش با نوسانات منظمی نیز روبرو بوده است.

ارزش سهام کمپانی Overstock

برای تیم OverStock ارزش پذیرش رمزارزها به عنوان یک استراتژی منطقی و موفق، ثابت شده است که نه تنها باعث رونق و تقویت کسب و کار آن‌ها شده بلکه همچنین باعث بهبود تجربه‌ی کاربران و مشتریان هنگام استفاده از وب‌سایت این شرکت نیز شده است.

طبق اطلاعاتی که توسط پورتال مرتبط با رمزنگاری The Bitcoin Pub منتشر شده است، جاناتان جانسون توضیح داد که استفاده از رمزارزها بسیار راحت و مناسب است.

این بدان معناست که او نه تنها رمزارزها را در تراکنش با ارزهای فیات مقایسه کرده است، بلکه به تیم خودش توضیح داده است که استفاده از رمزارزها حتی می‌تواند از استفاده از ارزها و پول فیات ارزان‌تر هم باشد.

ما معمولا برای پردازش تراکنش‌های انجام شده توسط کارت‌های اعتباری، هزینه پرداخت می‌کنیم و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده حدود ۴۰ نفر در دپارتمان تقلب بکار گرفته شده‌اند؛ این هزینه‌ی انجام کار با کارت‌های اعتباری است. اما هنگامی که ما از رمزارزها استفاده می‌کنیم، یک هزینه‌ی بسیار ناچیر در صرافی‌هایی همچون Coinbase پرداخت می‌شود، بسیار کمتر از هزینه‌ی دریافت شده برای تراکنش‌های مربوط به کارت‌های اعتباری؛ و ما دیگر به یک بخش و دپارتمان ضد تقلب و پولشویی نیازی نداریم(کسر هزینه‌ی استخدام و نیروی کار بیشتر). کار با رمزارزها مثل کار با پول نقد است و برای ما انجام این روش در کسب و کارمان بسیار ارزان‌تر خواهد بود.

Jonathan Johnson

در حقیقت این این موفقیت کسب شده در کسب و کار کمپانی Overstock به لطف استفاده ارز رمزارزها می‌تواند یک امتیاز مثبت برای بلاک‌چین تلقی شود. شاید حتی در آینده کمپانی Overstock به عنوان یک رفرنس و مرجع موفقیت به دلیل پذیرش رمزارزها و بلاک‌چین نیز معرفی گردد.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ چرا با اینکه نمونه‌های موفقی برای استفاده از رمزارزها در کسب و کار همچون OverStock وجود دارد اما کمپانی‌های بزرگ در استفاده از این تکنولوژی نوپا مردد هستند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Ethereumworldnews

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا