اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

صرافی بایننس استخر استخراج اتریوم خود را راه‌اندازی کرد

در حالی که شبکه‌ی اتریوم بزودی الگوریتم استخراج خود را کنار خواهد گذاشت، صرافی بایننس در روز دوازدهم نوامبر استخر ماینینگ اتریوم خود را راه‌اندازی کرده است

نکات برگزیده مطلب
  • صرافی بایننس در ماه آوریل استخر ماینینگ بیت کوین خود را راه‌اندازی کرده است. استخر صرافی بایننس در طول مدت زمان کوتاهی به سرعت رشد کرده و هم‌اکنون به پنجمین استخر بزرگ شبکه‌ی بیت کوین تبدیل شده است. اما به‌نظر می‌رسد که فعالیت صرافی بایننس در صنعت استخراج همچنان ادامه دارد. در حقیقت، کاربران صرافی بایننس هم‌اکنون می‌توانند پس از ورود به حساب کاربری خود در استخر ماینینگ بایننس، علاوه بر استخراج بیت کوین، اتریوم را نیز استخراج کنند.

صرافی بایننس استخر ماینینگ اتریوم خود را راه‌اندازی کرد

بر اساس گزارش کوینیت، صرافی بایننس در ماه آوریل استخر ماینینگ خود را راه‌اندازی کرده است. در طول این زمان بایننس با ارائه‌ی ویژگی‌های جذاب و اعمال تخفیف در کارمزد استخر برای مدت زمان محدود، تلاش کرده است تا ماینر‌های بیشتری را به استخر ماینینگ خود جذب کند. در همین راستا بایننس با راه‌اندازی استخر ماینینگ اتریوم فعالیت خود را در حوزه‌ی ماینینگ گسترش داده است.

صرافی بایننس برای نخستین مرتبه در بازه‌ی دوازدهم نوامبر و دوازدهم دسامبر کارمزد استخراج صفر را پیشنهاد کرده است. پس از پایان یافتن مهلت این پیشنهاد از ماینر‌های فعال در این استخر کارمزد 0.5 درصد اخذ خواهد شد.

صرافی بایننس در دستور العمل راه‌اندازی استخر ماینینگ به علاقه‌مندان فعالیت در صنعت ماینینگ اتریوم کارت گرافیکی(ساخت شرکت انویدیا(NVIDIA) و یا ای.ام.دی(AMD) با حداقل 4 گیگابایت حافظه‌ی گرافیکی)، 5 گیگابایت حافظه‌ی مجازی برای هر کارت گرافیکی و استفاده از سیستم‌عامل‌های تخصصی ماینینگ همانند هایو(HiveOS) و یا ایزی ماینر(Easy Miner) را پیشنهاد کرده است.

از آنجایی که پس از اعمال بروزرسانی اتریوم 2 حذف فرآیند استخراج اتریوم را شاهد خواهیم بود، به‌نظر می‌رسد که استخر اتریوم صرافی بایننس نیز در آینده‌ی نزدیک متوقف گردد.

استخر ماینینگ اتریوم نیز به‌طور مشابه با استخر ماینینگ بیت کوین از مکانیسم پرداخت کامل به ازای هر سهم یا اف.پی.پی.اس(FPPS) بهره می‌گیرد.

بر اساس گزارش کوینیت، استخر ماینینگ بیت کوین صرافی بایننس ویژگی استخر هوشمند(Smart Pool) را راه‌اندازی کرده است که در آن هش‌ریت کاربران به‌طور خودکار در میان شبکه‌های بیت کوین، بیت کوین کش(Bitcoin Cash) و بیت کوین اس‌وی(Bitcoin SV) و بر مبنای بیشترین میزان سود‌آوری جابه‌جا می‌گردد. در نهایت دارایی‌های استخراج شده با استفاده از بیت کوین تسویه خواهد شد.

بایننس پنجمین استخر بزرگ بیت کوین را در اختیار دارد

داده‌های وب‌سایت بی‌تی‌سی‌دات‌کام از سهم فعالیت استخرهای ماینینگ در شبکه‌ی بیت کوین نشان می‌دهد که استخر ماینینگ صرافی بایننس 9.4 درصد از کل هش‌ریت شبکه‌ی بیت کوین در طول هفته‌ی گذشته به‌دست گرفته است.

این داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که هم‌اکنون چهار استخر اف‌تو‌پول(F2Pool)، پولین(Poolin)، بی‌تی‌سی‌دات‌کام(BTC.com) و انت‌پول(AntPool) بیش از 50 درصد از هش‌ریت شبکه‌ی بیت کوین را در اختیار دارند.

نظر شما نسبت به راه‌اندازی استخر ماینینگ اتریوم توسط صرافی بایننس چیست؟ با توجه به تغییر الگوریتم استخراج اتریوم در آینده‌ی نزدیک این اقدام صرافی بایننس را چگونه توجیح می‌کنید؟ آیا استخر ماینینگ صرافی بایننس بزودی به بزرگترین استخر شبکه‌ی بیت کوین تبدیل خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا