اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

بیت‌مِکس از نسخه‌ی موبایل صرافی خود رونمایی کرد

این پلت‌فرم مبادله‌ی رمزارز نسخه‌ی موبایل همراه با شش ویژگی جدید از جمله افزایش سطح امنیت بیومتریک عرضه شده است

نکات برگزیده مطلب
  • صرافی مشتقات رمزارز بیت‌مِکس(BitMEX) روز گذشته با انتشار یک پست وبلاگی از راه‌اندازی کامل نسخه‌ی موبایل بیت‌مکس با قابلیت‌های جدید خبر داد. طبق آنچه در این پست آمده است، نسخه‌ی موبایل از نظر ظاهری تفاوت چندانی با نسخه‌ی دسکتاپ ندارد، اما قابلیت‌های امنیتی بیشتری به آن افزوده شده است.

نسخه‌ی موبایل بیت‌مکس

صرافی مبادله‌ی رمزارز بیت‌مکس(BitMEX) چندی قبل از نسخه‌ی موبایل پلت‌فرم خود رونمایی کرد که به کاربران این صرافی اجازه می‌دهد به صورت آنی از خدمات مبادله‌ی رمزارز بیت‌مکس بر روی تلفن‌های همراه خود بهره‌مند شوند.

BitMEX بیت‌مکس

این صرافی با انتشار یک پست رسمی در وب‌سایت خود از نرم‌افزار مبادله‌ی رمزارز نسخه‌ی موبایل رونمایی کرد و اعلام نموده که این نرم‌افزار در ۱۴۰ کشور مختلف سراسر جهان قابل استفاده است. همچنین گفته شده که نرم‌افزار مبادله‌ی رمزارز بیت‌مکس برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS طراحی شده و کاربران می‌توانند با استفاده از فروشگاه نرم‌افزار اپل(Apple App Store) برای گوشی‌های آیفون یا فروشگاه گوگل(Google Play Store) برای تلفن‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید اقدام به دانلود و نصب این نرم‌افزار کنند.

براساس آنچه در بیانیه‌ی صرافی بیت‌مکس آمده است، راه‌اندازی نسخه‌ی موبایل در راستای برنامه‌های جدید و جاه‌طلبانه‌ی بیت‌مکس برای تعریف مجدد پلت‌فرم خود به عنوان یک پلت‌فرم مبادله‌ی رمزارز پیشتاز و همچنین ارائه‌ی تجربه‌ی کاربر پسند به مشتریان بوده است.

نسخه‌ی موبایل پلت‌فرم بیت‌مکس که توسط توسعه‌دهندگان داخلی این صرافی ساخته شده است، کاملاً مشابه با نسخه‌ی دسکتاپ طراحی شده و اکنون به صورت کامل عملیاتی شده است. بیت‌مکس وعده داده است که تمامی خدمات و سرویس‌های نسخه‌ی دکستاپ را در اختیار کاربران قرار دهد.

بن رادکلیف(Ben Radcylffe) سخنگوی صرافی بیت‌مکس در رابطه با این ابتکار جدید اعلام کرد که «این نسخه از صرافی بیت‌مکس برای ارئه‌ی خدمات به دوستداران استفاده از تلفن همراه عرضه شده تا تمام کاربران ما راضی باشند». به گفته‌ی وی عرضه‌ی نسخه‌ی موبایل باعث خواهد شد تا پایگاه کاربری صرافی بیت‌مکس گسترده‌تر شود.

شش ویژگی جدید در نسخه‌ی موبایل صرافی بیت‌مکس

در بخش از پست وبلاگی صرافی بیت‌مکس به ویژگی‌های جدید نسخه‌ی موبایل اشاره شده است. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، شش ویژگی جدید به این صرافی اضافه شده است که به کاربران اجازه می‌دهد فعالیت‌های معمول را راحت‌تر انجام داده و تجربه‌ی کاربری بهتری خواهند داشت. این شش ویژگی جدید عبارتند از:

  • افزایش سطح امنیت کاربران از طریق افزودن اعلان‌های ورود به سیستم و فرایند احراز هویت بیومتریک
  • دسترسی لحظه‌ای/آنی به داده‌های بازار
  • ویژگی ساخت سفارش به صورت کاملاً بصری که به مبادله‌گران امکان ایجاد محدودیت، نقطه‌ی استاپ و ثبت سفارش برداشت.
  • اعلان‌های مربوط به سپرده‌گذاری معلق، تاییده‌ی سپرده، نقدینگی و غیره…
  • دسترسی کاربر پسند به بخش مدیریت موقعیت‌های باز و همچنین توانایی حرکت بین صفحات.

آقا رادکلیف همچنین توضیح داد که نسخه‌ی موبایل در ابتدا تنها در ۱۸ کشور قابل دسترسی بود، و بازخورد‌های مثبت کاربران باعث شد تا تیم توسعه‌دهنده به دنبال گسترش و افزایش تعداد کشورهای قابل دسترس به ۱۴۰ کشور شود. علاوه بر این وی خاطرنشان کرد که تحلیل‌های صورت گرفته حاکی از آن است که برخی حساب‌های فعال در حال حاضر به طور انحصاری در حال استفاده از نسخه‌ی موبایل هستند و دسترسی به نسخه‌ی دسکتاپ ندارند.

دانلود نسخه‌ی اندروید

 

نظر شما در رابطه با نسخه‌ی موبایل صرافی بیت‌مکس و قابلیت‌های افزوده شده به آن چیست؟ آیا نسخه‌ی موبایل این صرافی در ایران هم قابل استفاده است؟ تجربیات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا