اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری جهان در حال بررسی دقیق منافع بیت‌کوین

Isabelle Mateos Y Lago استراتژیست ارشد در BlackRock (یک شرکت سرمایه‌گذاری با 5.7 تریلیون دلار دارایی) گفته است که شرکت در حال بررسی دقیق ارزهای رمزگذاری‌شده به عنوان یک زمینه‌ی توسعه‌ی جذاب است.

مدیر عامل ارشد این شرکت در یک گفتگوی تلویزیونی با Bloomberg روز دوشنبه، 29 ژانویه گفت که اگر چه ارزهای رمزگذاری‌شده در حال حاضر یک دارایی قابل سرمایه‌گذاری برای بزرگترین سرمایه‌گذار جهان نیست، اما با توجه به گسترش سریع آن، تحت نظر قرار دارد تا بررسی شود.

این نظرات در پی اظهارات مدیر عامل BlackRock است که هفته‌ی گذشته در مجمع جهانی اقتصاد 2018 این فضا را به عنوان “فضایی برای پولشویی” توصیف کرد و گفت که هیچ برنامه‌ای برای ورود به آینده‌ی مبادلاتی بیت‌کوین ندارد.

با برطرف شدن گردوغبار داستان هک شدن 530 میلیون دلاری اکسچنج Coincheck، خانم Mateos Y Lago دلیل خیلی خاصی را برای اینکه به کل سرمایه‌گذاری ارزهای رمزگذاری‌شده را کنار بگذارد پیدا نمی‌کند.

او گفت:

واقعیت این است که منافع این حوزه علیرغم این هک‌شدن‌های متوالی کماکان پابرجاست و این توضیح دهنده‌ی درخواست‌های مشتریان برای بیت‌کوین در BlackRock است، با وجود اینکه قانون‌گذاران از غفلت بیدار شده و در حال تلاش برای قانون‌گذاری این حوزه هستند و به تدریج مشخص می‌شود که این حوزه حرفی برای گفتن دارد.

 

با اتخاذ دیدگاه “نه فعلا، اما شاید بعدا” توسط BlackRock در مورد اینکه چه واکنشی در این حوزه دارد، در واقع همان دیدگاه، مدیر دفتر سرمایه‌گذاری بانک Deutsche را تکرار می‌کند که گفت، ارزهای رمزگذاری‌شده در حال حاضر برای سرمایه‌گذاران حسی است، اما در 5 تا 10 سال آینده با قانون‌گذاری‌هایی که انجام می‌شود، این حوزه را به عنوان یک کلاس دارایی شناخته شده، خواهیم شناخت.

Mateos Y Lago گفت، راه‌های بسیاری برای ورود به این حوزه وجود دارد، اما سوال اینجاست که، آیا این راه‌ها امن هستند؟ و در مورد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بلاکچین و ICO ادامه داد که، دشوار است که ارزش منصفانه‌ای برای این موارد برای سرمایه‌گذاران تعیین کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
cointelegraph

محسن پرهیزکار (MaKenZi)

لیسانس نرم‌افزار، علاقه‌ی بسیار به بلاگینگ، تردینگ و ماینینگ - مدیر ارشد موبایلستان 2007-2012 - بلاگر رسمی نوکیا 2011-2012 - بلاگر رسمی ال‌جی 2014-2015 - نویسنده‌ی فوت‌وفن 2014-2015
دکمه بازگشت به بالا