اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

توقف سرمایه‌گذاری‌ یکی از وال‌های چینی در صنعت رمزارزی

لی ژیائولای به دلیل وجود افراد کلاه‌بردار در صنعت رمزارزی اعلام کرد که برای مدتی فعالیت نخواهد داشت

نکات برگزیده مطلب
  • لی ژیائولای که به عنوان یک وال بیت‌کوین و سرمایه‌گذار صنعت بلاک‌چین شناخته می‌شود، در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرده است که از این پس بر روی هیچ پروژه‌ای سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.

در روز یکشنبه ۳۰ام سپتامبر، لی ژیائولای(Li Xiaolai) که به عنوان سرمایه‌‌دار بیت‌کوینی و یک سرمایه‌گذار چینی شناخته می‌شود، در شبکه‌های اجتماعی اعلام نمود که فعلا در پروژه‌های بلاک‌چینی جدید سرمایه‌گذاری نمی‌کند و برای مدتی، رویکردی متفاوت در پیش خواهد گرفت.

این رویکرد آقای لی که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مالکان بیت‌کوین در چین، باعث غافلگیری بسیاری از مردم شده است؛ او ادعا می‌کند که اخیرا دچار یک کلاهبرداری شده و به نظر می‌رسد این رویکرد او به دلیل نارضایتی از حضور افراد کلاهبردار در صنعت بلاک‌چین بوده است.

آقای لی در شبکه‌ی اجتماعی چینی Weibo پستی منتشر کرده است و در آن توضیح داده که:

Li-Xiaolai

از امروز به بعد، لی ژیائولای شخصا در هیچ پروژه‌ای سرمایه‌گذاری نخواهد کرد، چه پروژه‌ بلاک‌چینی باشد و چه در مراحل اولیه به سر می‌برد. بنابراین، اگر شما دیدید که لی ژیائولای در ارتباط با پروژه‌ای بود، (من بدون اینکه اطلاعی داشته باشم با تعداد بی‌شماری پروژه ارتباط و همکاری داشته‌ام، اگر بگویم ۹۹درصد از آن‌ها اینگونه بوده‌اند، رقم اغراق آمیزی اعلام نکرده‌ام) فقط آن را نادیده بگیرید. Li Xiaolai

آقای لی به وجود شرایط مشابه در دیگر بخش‌های صنعت رمزارزی نیز اشاره کرد و در رابطه با حضور افراد کلاه‌بردار در صنعت رمزارزی نیز به کاربران هشدار داد. از زمان آغاز رشد چشمگیر ICOها در سال ۲۰۱۷، افراد مشهور زیادی از وجود اسمشان به عنوان مشاور در لیست پروژه‌های بلاک‌چینی مختلف شکایت کرده‌اند، پروژه‌هایی که طبق گفته‌ی خودشان هیچ ارتباطی با آن‌ها نداشته‌اند.

آقای لی که به نظر نا مطئن می‌آید، اشاره کرد که دوست دارد به طور کامل ولی تا مدتی محدود سرمایه‌ی خود را از فضای رمزارزی بیرون ببرد.

او در ادامه گفت:

من قصد دارم چندسالی را صرف ایجاد تغییراتی در حرفه‌ی خود کنم. البته هنوز برای آنچه که باید انجام دهم، برنامه‌ریزی نکرده‌انم. من هنوز در رابطه با بلاک‌چین در دراز مدت خوش‌بین هستم. Li Xiaolai

در حال حاضر استفاده از رمزارزها و شرکت در ICOها در چین ممنوع می‌باشد، با این حال  زمانی که در ماه سپتامبر قوانین مذکور اعلام شد، آقای لی از آن‌ها حمایت کرد.

نظر شما در رابطه با رویکرد یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران چینی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا