اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

ساخت صرافی غیرمتمرکز در شبکه‌ی Tron

یک ICO جدید به نام TronWatch Market قصد ساخت صرافی غیرمتمرکزی را در شبکه ترون دارد

نکات برگزیده مطلب
  • ICO جدیدی با نام Tron Watch Market با همکاری پلت‌فرم Sesameseed قصد راه‌اندازی یک صرافی رمزارزی غیرمتمرکز بر روی شبکه‌ی ترون را دارد.

شبکه‌ی اصلی(Mainnet) رمزارز ترون(Tron با نماد TRX) به تازگی ماشین مجازی ترون خود را که در روز ۳۰ام آگوست در این پلت‌فرم یکپارچه‌سازی و ادغام شده بود را به طور کامل فعال کرده است. این رویداد باعث آغاز یک دوره‌ی جدید برای پروژه‌ی Tron شده است، دوره‌ی که در آن برنامه‌های غیرمتمرکز ظهور خواهند کرد. همچنین شبکه‌ی ترون توانایی اضافه کردن توکن‌ها را همانند کاری که طی چند سال گذشته توسط شبکه‌ی اتریوم انجام می‌شده را اضافه کرده است.

یک ICO با نام TronWatch Market

تعجب آور نیست که اعلام کنیم که یک تیم از توسعه‌ دهندگان این رمزارز به دنبال توسعه‌ی یک صرافی غیرمتمرکز برای توکن‌های ترون هستند، صرافی غیرمتمرکزی که قرار است به بخشی از اکوسیستم Tron تبدیل شود. این پروژه‌ی راه‌اندازی صرافی رمزارزی غیرمتمرکز TronWatch Market نامگذاری شده و اهداف آن به این صورت عنوان شده‌اند:

تبدیل شدن به یک صرافی رمزارزی غیرمتمرکز(DEX) برجسته و پرکاربرد در صنعت رمزارزی که به کاربران اجازه می‌دهد تا بین توکن‌های Tron، TRX10 و TRX20 به شیوه‌ای امن و غیرمتمرکز، به مبادله بپردازند. TronWatch Market به افزایش نقدینگی و گردش بازار شبکه‌ی توکن‌های Tron کمک شایانی خواهد کرد. همانطور که صرافی‌های رمزارز غیرمتمرکز توانایی پشتیبانی از تمامی توکن‌های شبکه را دارند، هر نوع توکنی می‌تواند از این مزیت بهره‌مند شود.TronWatch Market

زمان شروع فروش توکن‌های TronWatch Market

در زمان نگارش این مقاله تایمر و ساعت موجود بر روی وب‌سایت پروژه‌ي TronWatch Market زمان ۱ روز و ۷ ساعت را نشان می‌دهد. در برنامه‌ی تامین سرمایه‌ی این پروژه نیز با پرداخت یک رمزارز Tron به شما ۲ توکن TWM اهدا می‌شود.

در ادامه‌ی توضیحات این پروژه آمده است که توکن‌های TronWatch Market(با نماد TWM) در برخی ویژگی‌های کلیدی این صرافی غیرمتمرکز همانند مبادلات life time و لیست شدن توکن‌های جدید و راه‌دهی نقش اساسی و تسهیل کننده ایفا خواهد کرد.

صرافی غیرمتمرکز مذکور با پلت‌فرم Sesameseed نیز همکاری کرده است تا فروش توکن‌های TWM در پلت‌فرم SEEDGerminator نیز عرضه شود. دارندگان SEED می‌توانند در این پلت‌فرم توکن‌های TWM خریداری کنند.

نقشه‌ی راه(Whitepaper) این پروژه نیز توضیح داده است که چرا پلت‌فرم ترون را برای انجام کار‌های خود انتخاب کرده‌اند:

ترون یک پلت‌فرم نسبتا جوان و تازه‌کار است که شبکه‌ی اصلی خود را در ژوئن ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرده است. پلت‌فرم ترون قطعا با داشتن هدف «غیرمتمرکز‌سازی فضای وب» و تمرکز روی توسعه‌ی زیرساخت‌های متناسب با نرم‌افزار‌های غیرمتمرکز، باعث جذب توسعه‌دهندگان و ICOهای مختلف خواهد شد. پتانسیل این وجود دارد که در آینده‌ای نزدیک بسیاری از توکن‌های مختلف روی شبکه‌ی ترون عرضه شوند، و پروژه‌ی TronWatch می‌خواهد رسیدن به این هدف و موفقیت به آن‌ها کمک کند.TronWatch Market Whitepaper

نظر شما در رابطه با این پروژه‌ی جدید چیست؟ توسعه‌ی یک صرافی غیرمتمرکز چه تاثیری بر صنعت رمزارزی و شبکه‌ی رمزارز ترون خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Ethereumworldnews

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا