اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

افزایش ۲۵ برابری محبوبیت Stellar در بین ICOها

این رمزارز از لحاظ محبوبیت در ICOها به یک رقیب جدی برای اتریوم تبدیل شده است

نکات برگزیده مطلب
  • آمار نشان می‌دهد که احتمالا رمزارز Stellar از لحاظ پذیرش توسط ICOها به عنوان یک شبکه‌ی قابل اعتماد برای پیدا‌سازی فروش توکن، در حال تبدیل شدن به یک رقیب جدی برای اتریوم است و میزان افزایش محبوبیت آن در بین ICOها اکنون به ۲۵۰۰درصد رسیده است.

در حالی که اتریوم همچنان به عنوان پلت‌فرم محبوب ICOها در سال ۲۰۱۸ محسوب می‌شود و توانسته بر بازار تسلط نسبی داشته باشد، آمارهای جدید پلت‌فرم ICO Bench نشان می‌دهد که اکنون Stellar در حال ثبت موقعیت خود به عنوان یک پلت‌فرم محبوب برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی است، استارت‌آپ‌هایی که به دنبال تامین مالی از طریق مکانیسم فروش توکن هستند.

بیش از ۲۵۰۰  ICO طی سال ۲۰۱۸ در پلت‌فرم ICO Bench به ثبت رسیده است و حدود ۲۴۰۰ پروژه از آن‌ها که حدود ۹۰درصد از آمار کل محسوب می‌شود، قصد دارند توکن‌ها خود را از طریق شبکه‌ی اتریوم عرضه کنند و یا تا کنون اقدام به این کار کرده‌اند.

طبق آمار و داده‌‌های ارائه شده توسط ICO Bench، ۳۵۰ مورد باقی مانده نیز در ۱۰۲ پلت‌فرم بلاک‌چین دیگر توزیع و ثبت شده‌اند. با این حال، ۵۰ مورد از آن‌ها Stellar را به عنوان یک پلت‌فرم اصلی انتخاب کرده‌اند و این امر باعث شده که Stellar به یک پلت‌فرم پیشرو در فضای AltICO تبدیل شود.

Stellar در حال قوی شدن

در حالی که این آمار ممکن است به تقویت شهرت رو به رشد Stellar  به عنوان یک رقیب پیشرو در فضای بلاک‌چین کمک کرده باشد، شاید برخی تضاد‌های ذکر شده در این ارقام نشان دهنده‌ی بهایی باشد که این رمزارز قبل از سال ۲۰۱۸ پرداخته است، که درک و یافتن آن به زمان بیشتری نیز دارد.

پیش از سال ۲۰۱۸، پلت‌فرم ICO Bench مجموعا حدود ۷۲۰ پروژه‌ی ICO را در پلت‌فرم خود به ثبت رسانده بود و تنها ۶۱۰ پروژه(حدود ۸۵درصد) از آن‌ها بر روی شبکه‌ی اتریوم راه‌اندازی شده بودند. این مورد نشان می‌داد که احتمالا یک انحصار برای اتریوم در فضای ICOها در سال ۲۰۱۸ به وجود خواهد آمد، موردی که در آن زمان پیش‌بینی بسیاری از تحلیل‌گران مخالف آن بود.

در همین مدت، پلت‌فرم ICO Bench تنها ۲ پروژه‌ راه‌اندازی شده بر روی بلاک‌چین Stellar را به ثبت رساند، که نشان‌دهنده‌ی افزایش 25 برابری پروژه‌هایی بود که پلت‌فرم Stellar را به عنوان یک پایگاه مستحکم برای فروش توکن‌های خود انتخاب کرده‌اند و باعث شده‌اند که این پلت‌فرم از نظر میزان پذیرش به بالا‌ترین رشد شبکه‌ی بلاک‌چین در سال ۲۰۱۸ دست یابد.

شاید با در نظر گرفتن اینکه بازار به صورت کلی در یک روند نزولی به سر می‌برد، ارقام مرتبط با Stellar قابل توجه‌تر باشند، زیرا که طبق آمار ارائه شده توسط پلت‌فرم CoinSchedule میزان ICOها کلاه‌برداری و جعلی در حال افزایش است و از تعداد کلی موارد کلاهبرداری در ماه می ۲۰۱۷ نیز عبور کرده است.

نظر شما در رابطه با این آمار چیست؟ آیا Stellar می‌تواند جایگزین شبکه‌ی اتریوم شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
ICOexaminer

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا