اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

سوء قصد به جان مک‌آفی وی را روانه‌ی بیمارستان کرد

پس از مسمویت، او به مدت ۲ روز در کما بوده است؛ آیا پای SEC در میان است؟

نکات برگزیده مطلب
  • جان مک‌کافی پس از سه روز غیبت ناگهانی از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های مختلف بالاخره در توییتر خودش پستی را منتشر کرد و عنوان نمود که طی سه روز گذشته به علت سوء قصد به جانش در بیمارستان بستری بوده است.

پس از غیبت غیرمعمول و سکوت توییتری برای سه روز گذشته، کاربران و دوستداران صنعت رمزارزها کم‌کم با این پرسش روبرو شدند که چه بر سر پادشاه رمزنگاری آمده است. اما در ساعات اخیر توییتری غیر قابل تصور از سوی او منتشر شد که باعث شوکه شدن جامعه‌ی رمزنگاری شد. این متخصص امنیت سایبری روی توییتر ظاهر شد تا به طرفدارانش بگوین که این این هفته به جان او سوء قصد شده و این باعث شده تا وی از روز چهارشنبه با داشتن یک وضعیت بحرانی در مرکز پزشکی Vidant در کارولینای شمالی بستری شود.

اولین پست توییتری او پس از این غیبت چند روزه و اعلام سلامت و خشم در رابطه با این اتفاقات

با توجه به پست منتشر شده از سوی جان مک‌آفی، دشمنان او یکی از خوراکی‌های او را مسموم کرده‌اند و این امر باعث شده که وی ۲ روز تمام بدون هوشیاری بستری شود، در حالی که پزشکان تمام تلاش خود را برای زنده نگه داشتن او می‌کردند.

مک‌آفی پس از پست اول، چندین عکس چندین عکس از خودش در حالی که بر روی تخت بیمارستان دراز کشیده است منتشر کرده و به کسانی که این بلا را به سرش آورده‌اند نیز هشدارهایی داده است.

من دقیقا می‌دانم شما کی هستید.

John Mcafee

جانیس همسر مک‌آفی نیز در توییترش پستی حاوی هشدار‌ مستقیم برای افرادی که این عمل را انجام داده‌اند، منتشر کرد.

اما چه کسی می‌تواند چنین کاری انجام دهد؟

پس از انتشار اظهار نظر‌های جی کلایتون به عنوان رئیس هیئت مدیره‌ی SEC در مصاحبه‌ی اخیر وی با عنوان “سرمایه‌گذاری در آمریکا”، جان مک‌آفی طی دو هفته‌ی گذشته علنا و به صورت عمومی دشمنی و کینه‌ی خودش را نسبت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار(SEC) نشان داده‌ بود.

مک‌آفی در صحبت‌های و پست‌های توییتری خودش تمامی مشخصات شخصی و جزئیات تماس این عضو هیئت مدیره را به همراه نظرات و حرف‌هایی ناپسند که کلایتون را به چالش در برابر مک‌آفی دعوت می‌کرد، به صورت عمومی منتشر کرده بود.

مک‌آفی در اوایل همین هفته نیز اعلام کرده بود که از سوی SEC تهدیدات و محدودیت‌هایی علیه وی تحمیل شده است که باعث شده از این پس او نتواند تبلیغات مرتبط با ICOها و دارایی‌های دیجیتال را در توییتر شخصی خودش انجام دهد.

پست توییتری مک‌آفی در رابطه با عدم ادامه‌ی تبلیغات

اما آیا واقعا این اتفاق می‌تواند نتیجه‌ی اعمال یک آژانس فدرال دولتی و تلاش آن‌ها برای ساکت کردن یک شخص تاثیرگذار و مهم برای صنعت رمزنگاری باشد؟ در حال حاضر هیچکس اطلاع دقیقی از آنچه رخ داده است در دست ندارد، و تنها خبر تایید شده این است که مک‌آفی به عنوان یک پیشرو دوباره به جایگاه خودش بازگشته و مسیر حرکت خود را ادامه خواهد داد.

به نظر شما سوء قصد به جان آقای مک‌آفی از سوی SEC(کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا) برنامه‌ریزی شده است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
cryptovest.com

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا