اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

بنیانگذار استلار: قصد رقابت با Ripple و Visa را نداریم

جد مک‌کالب عقیده دارد این دو تهدیدی برای پیشرفت استلار محسوب نمی‌شوند

نکات برگزیده مطلب
  • جِد مک‌کالب(Jed McCaleb) یکی از بنیانگذاران استلار(Stellar) در صحبت با خبرنگاران حاظر در کنفرانس مالی کریپتو که در Ritz-Carlton در Half Moon Bay کالیفرنیا برگزار شد، دیدگاه خود را در مورد مسیر آینده‌ی استلار و دلایل خود را مبنی بر این که او ریپل و ارائه دهندگان کنونی خدمات پرداخت را تهدیدی برای گسترش پذیرش و توسعه‌ی استلار در آینده‌ نمی‌بیند، بیان کرد.

مک‌کالب در بحث گروهی در زمینه‌ی بلاکچین‌های خصوصی در مقابل بلاکچین‌های عمومی اظهار داشت: «در آینده تقسیمات زیادی بر این دو(بلاکچین) وجود ندارد… مشابه LANهایی که به اینترنت بزرگتر ارتباط دارند – بلاکچین‌های خصوصی(دارای مجوز) قادر نخواهند بود به طور کامل به عنوان بلاکچین عمل کنند مگر این که آن‌ها بتوانند با عناصر بدون مجوز خارج از گروه مجاز ارتباط برقرار نمایند.»

مک‌کالب اضافه کرد که به عنوان بلاکچین بدون مجوز عمومی «چیزی است که استلار به شما می‌دهد – توانایی تعامل با هر شخص دیگری است» به این معنی که بلاکچین‌های دارای مجوز و مجاز همانند ریپل ممکن است به نقاط قوت تکنولوژی‌هایی همانند استلار به منظور همکاری با دیگر تکنولوژی‌های خصوصی برسند.

بنیانگذار StellarOrg آقای JedMcCaleb در بحث مشترک با IBM در زمینه‌ی بلاکچین‌های خصوصی در مقابل بلاکچین‌های عمومی و علت این‌که او Ripple یا ethereum را به عنوان رقیب مستقیم استلار نمی‌بیند. #CheddarLIVE pic.twitter.com/7A8FSgfm6u

Cheddar(@cheddar) September 7, 2018

فضا برای بازیکنان مختلف

Jed McCaleb
Jed McCaleb

او بطور خاص در مورد ریپل اظهار داشت: در حالی که این تکنولوژی در ظرفیت‌ها با استلار همپوشانی دارد، «جهان سیستم‌های پرداخت بسیار بزرگ است، من(ریپل و موسسات پرداخت همانند ویزا) را به عنوان رقیبمان در نظر نمی‌گیرم… فضا برای بازیکنان مختلف وجود دارد.

پس از اطلاعیه‌ی همکاری Stellar / IBM در ماه می، بسیاری از تحلیلگران هم اکنون استلار را به عنوان سیستم پیشتاز پرداخت‌های بدون محدودیت بر پایه‌ی بلاکچین در سطح جهان می‌نگرند.

با این وجود، در حالی که دلایل قدرتمند زیادی برای این دیدگاه وجود دارد، برخی همچنان توانایی رمزارز این شرکت یعنی  XLM و ضرورت‌های اساسی مورد نیاز آن در بلند مدت برای تبدیل شدن به سیستم ذخیره‌ی دارایی‌ها را مورد سوال قرار می‌دهند.

تحلیلگر eToro  در ماه آگوست اعلام کرد: «کارمزدها به شکل باور نکردنی پایین و کل سکه‌های عرضه شده به شکل غیر قابل باوری بالاست، سرعت رشد توکن‌ها تقریبا ناکافی است، یعنی تقاضای اقتصادی کمی برای افزایش ارزش آن در آینده وجود دارد.»

شما در مورد استلار و توانایی‌های آن چگونه فکر می‌کنید؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
ICOexaminer
دکمه بازگشت به بالا