اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

آندرئاس آنتونوپولوس: بیت کوین و اتریوم تنها در صورت عدم موفقیت و شکست کامل از بین خواهند رفت

این مدرس و طرفدار صنعت رمزارزی معتقد است که تنها در صورتی که در بیت کوین یک آسیب‌پذیری غیرقابل رفع وجود داشته باشد، این رمزارز از بین می‌روند

نکات برگزیده مطلب
  • آندرئاس آنتونوپولوس در تازه‌ترین صحبت‌های خود به این موضوع پرداخته است که نمی‌توان با ارائه‌ی رمزارزهای جدید ناکارآمد و به اصطلاح شت کوین انتظار داشته باشیم که بیت کوین(BTC) و اتریوم(ETH) از دور خارج شوند. به گفته‌ی وی تنها در صورتی که یک آسیب‌پذیری جدی غیرقابل حل در بیت کوین پیدا شود، احتمال سقوط این رمزارز وجود خواهد داشت.

بیت کوین جایگزین ندارد

آندرئاس آنتونوپولوس(Andreas Antonopoulos) یکی از طرفداران بیت کوین(BTC)، در تازه‌ترین صحبت‌های خود به این موضوع پرداخته که مردم چگونه به دنبال سرمایه‌گذاری در چیزی هستند که بیت کوین بعدی خواهد بود. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود توضیح داده است که چطور چند شت کوین(shit coins به رمزارزهای ثانویه‌ی کم ارزش گفته می‌شود) در این زمینه وارد شده و خود را بیت کوین بعدی معرفی کرده‌اند.

bitcoin

به گفته‌ی وی گرچه برخی خصوصیات مهم از جمله قابلیت مقیاس‌پذیری بهتر و یا سهولت استفاده می‌تواند برای این رمزارز جایگزین مفید باشد، اما در صورتی که با بیت کوین تفاوت زیادی داشته باشد، برای جهان رمزارزی مناسب نخواهد بود. وی در رابطه با این موضوع اظهار داشت:

بنابراین این چیز جدید چقدر باید تفاوت داشته باشد؟ خب، این همان چالش واقعی است،‌ زیرا اگر به اندازه‌ی کافی متفاوت باشد، یعنی به اندازه‌ی کافی با بیت کوین تفاوت داشته باشد، پس دیگر نمی‌تواند همانند نیازها و کمبود‌های محیطی را رفع کند. Andreas Antonopoulos

علاوه بر این، وی تاکید کرد که چطور اتریوم(ETH) نسبت به بیت کوین متفاوت‌ عمل کند، زیرا ویتالیک بوترین(Vitalik Buterin بنیانگذار پروژه‌ی رمزارزی اتریوم) موفق به راه‌اندازی و استفاده از یک زنجیره‌ی امنیتی شد. وی همچنین افزود که فضای نرم‌افزار‌های قرارداد‌های هوشمند مبتنی بر ماشین مجازی نیز کاملا توسط اتریوم اشغال شده است.

رمزارزهای جدید را نمی‌توان جایگزین بیت کوین و اتریوم کرد

آندرئاس آنتونوپولوس همچنین گفت که مردم راه‌حل‌های جدیدی را به وجود می‌آورند که نسبت به بیت کوین و اتریوم، کمی مزایای بیشتر  ارائه می‌کنند و انتظار دارند که به واسطه‌ی آن بیت کوین و اتریوم را کنار بزنند، با این وجود تنها در صورتی می‌توانند موفق واقع شوند که این رمزارزهای بزرگ بازار  که در حال حاضر فضای رمزارزی را به صورت کامل احاطه کرده‌اند، از بین بروند.

به گفته‌ی وی هک شدن و ممنوع اعلام شدن استفاده از بیت کوین هیچ اهمیتی برای این رمزارز ندارد، و تنها راهی که می‌تواند باعث شکست و زمین خوردن آن شود، یافتن یک آسیب‌پذیری جدی و اساسی است که هیچ راه‌حلی برای آن وجود نداشته باشد.

آنتونوپولوس در انتهای به ورود بانک JP Morgan و شرکت Facebook به دنیای رمزارزی پرداخت و گفت:

اینکه بگویند «بله، ما هم می‌توانیم در فضای رمزارزی فعال باشیم»، برای جی پی مورگان و شرکت فیسبوک کافی نیست، نه شما نمی‌توانید.[شما ایده‌ی جدید و بهتری ندارید.]Andreas Antonopoulos

نظر شما در رابطه با گفته‌های Andreas Antonopoulos در رابطه با بیت کوین چیست؟ آیا امکان جایگزینی یک رمزارز ثانویه به جای بیت کوین وجود دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
منبع
Ambcrypto

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا