اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

تغییر چهره ICO‌ها در چین

انجمن مالی اینترنتی چین در مورد "پیشنهادات اولیه ماینرها (IMO)" هشدار داد

نکات برگزیده مطلب
  • یک سازمان تنظیم کننده مقررات که در چین واقع شده در مورد نوع جدیدی از پیشنهادات که بر ماینینگ ارزهای دیجیتال(Initial Mining Offering) متمرکز است هشدار داد.

طبق بیانیه جدیدی از انجمن مالی اینترنت ملی در چین (NIFA)، گفته می‌‌شود که به اصطلاح “پیشنهادات اولیه ماینرها” از ماه سپتامبر سال گذشته پس از اینکه قانون گذاری‌هایی در مورد ارائه ICO‌ها انجام شد، ممنوع شده است. ایده اولیه IMO این است که سخت افزارهای ماینینگ خاصی را به فروش برساند که فرایندهای پردازش و اضافه کردن تراکنش‌های جدید به بلاکچین یا همان ماینینگ را انجام می‌‌دهند گفتنی است که این سخت افزار تنها پردازش نوع خاصی از ارزمجازی یا توکن را انجام خواهد داد.

تغییر چهره ICO‌ها

بر اساس یک نسخه ترجمه شده از این بیانیه طبق گفته گروه، “(ICO تغییر چهره‌ داده شده) یا (disguised ICO)” نوع جدیدی از ICO را تشکیل می‌‌دهد. در این بیانیه تذکر داده شده که تعداد زیادی تبلیغات گوناگون و نیازهای جانبی در مورد این پیشنهادات ارائه خواهد است و به مصرف کنندگان برای جلوگیری از خطرات احتمالی به ویژه در راستای اقدامات نظارتی و قانونی که در گذشته انجام گرفته است، هشدار می‌دهد.

انجمن مالي اينترنت چین(NIFA) براي تشخيص ماهيت مدل مربوطه به منظور افزايش آگاهي در مورد پيشگيري از ريسك، سرمايه‌گذاري عقلاني و همچنین كوركورانه دنبال نکردن این چنین روندها بر پایه حدس و گمان، از تعداد زيادي از مصرف كنندگان و سرمايه‌گذاران برای همکاری دعوت به عمل آورده است.

سال گذشته، همین سازمان در مورد ICO‌ها هشدار داده بود و خاطرنشان ساخت که سازمان دهندگان این ICO‌ها ممکن است از اطلاعات جعلی برای فروش توکن‌های خود استفاده کنند. فقط چند روز پس از آن، مقامات چینی برای ممنوعیت استفاده از بلاکچین دست به کار شدند.

شما می‌توانید نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها انتشار دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا