اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

اژدها وارد می‌شود!

Goldman Sachs وارد بازار ارز‌های دیجیتال می‌شود

نکات برگزیده مطلب
  • سال بیت‌کوین همچنان در حال جذاب‌تر شدن است، زیرا گزارشات امروز نشان می‌دهد بانک Goldman sachs تا اواسط سال 2018 یک بخش برای مبادله و صرافی ارزهای دیجیتال افتتاح می‌کند. این عمل به دلایل مختلفی یک حرکت بسیار خطیر است ولی مهم‌ترین آن‌ها تاثیر و نفوذ این بانک و احترامی است که در صنعت دارد.

گلدمن ساکس و بیت‌کوین در تابستان 2018
گلدمن یکی از با ارزشترین و مهم‌ترین‌ها در این صنعت به شمار می‌آید و قدمت 150 سال در امر بانکداری در آمریکا را دارد. این یک بخش جدایی ناپذیر از میانگین سطح مالی ایالات متحده است، از جمله سطح مالی شرکت Dow jones یا (DJIA) و اجزای شرکت S&P 100 و 500. این شرکت سالانه بیش از 35 میلیارد دلار درآمد دارد و تعداد کارکنان آن به اندازه‌ای است که به راحتی می‌توان یک استادیوم بیسبال را پر کرد.
تنها کافی است در گلدمن استخدام شوید و شانس این را پیدا خواهید کرد که زمانی مدیرعامل یک بانک مرکزی اروپایی شوید (Mario Draghi)، یا وارد کار چاپ در خزانه‌داری ایالات متحده شوید (Steven Mnuchin)، به عنوان رئیس بانکی در انگلیس (Mark Carney) یا تبدیل به نخست وزیر استرالیا شوید (Malcolm Turnbull). و آیا ممکن است که گلدمن هیچوقت مشکل مالی پیدا کند؟ نگران نباشید: مالیات دهندگان به تنهایی 10 میلیون دلار ماهانه به گلدمن پرداخت می‌کنند.
طبق گزارشات، گلدمن هنوز درحال تلاش برای رفع موارد امنیتی و همچنین نحوه نگهداری و بازپرداخت دارایی‌ها است.

گلدمن خود را آماده کرده بود
بیت‌کوین یک موضوع در حال افزایش در گفتگوهای این شرکت بوده است. تنها در این ماه، این شرکت مذاکراتی در برنامه GS داشته و خلاصه‌ی مکالمات بدین شرح بوده: “تکامل بیت‌کوین”. این گفتگو با حضور Jerry Brito از مرکز ارز و مدیر عامل شرکت 21 آقای Balaji Srinivasan بوده است. آن‌ها در مورد مسائل عمومی برای ارزهای دیجیتال و تکامل بیت‌کوین و پتانسیل‌های بلند مدت آن بحث کردند. و اخیرا در پادکست آن به نام صرافی گلدمن قسمت 80 این عنوان مطرح شد: ” اطلاحات مالیاتی، بیت‌کوین و سال پیش‌رو برای اقتصاد”.
بلومبرگ ادامه داد: ” گلدمن” اکنون یک تیم را در نیویورک تشکیل داده است. “در حالی که بانک تصمیم گرفته است که در آن بخش جدیدی را افتتاح کند، این احتمال وجود دارد که این بخش توسط درآمد‌های ثابت، ارز و کالاهای بازرگانی اداره شود که در آن تراکنش‌ها به صورت الکترونیکی انجام می‌شود”. این گزارش به نقل قول از طرف دو منبع ناشناس بوده است.
مدیر عامل آقای لویید بلانکفین ماه‌هاست که با بیت‌کوین دست و پنجه نرم می‌کند. او برای اولین بار در ماه اکتبر یک دفاعیه ضعیف از دارایی‌های دیجیتال منتشر کرد اما اخیرا دچار شک و تردید نسبت به تغییرات بلند مدت بیت‌کوین شده است. تیم پیشروی او اخیرا محدودیت‌های سنگینی را برای قرارداد‌های آتی بیت‌کوین وضع کرده است ولی در CME و Cboe چنین قراردادهایی به بازار عرضه می‌شود.
به هرحال در سال 2018 شرکت nadsaq به همراه Cantor Fitzgerald به بازار آتی بیت‌کوین وارد خواهد شد، و در حال حاضر گلدمن به دنیای ارزهای غیر متمرکز وارد شده. شاید این موارد باعث شود که سال آینده نیز همانند سال 2017 برای علاقه مندان بیت‌کوین سال جالبی باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
BitCoin.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا