اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

یک رمزارز پایدار دیگر

کمپانی GMO Internet قصد دارد رمزارز پایدار خود را که توسط ین ژاپن پشتیبانی می‌شود در سال 2019 منتشر کند

نکات برگزیده مطلب
  • کمپانی اینترنتی GMO که در بخش توسعه‌ی زیر ساخت‌های اینترنت، تبلیغات آنلاین و مدیا، سرمایه‌گذاری در اینترنت و تجارت رمزارزها به فعالیت می‌پردازد؛ روز سه‌شنبه، 9اکتبر برنامه‌ی انتشار رمزارز پایدار(Stablecoin) خود را بر مبنای ین ژاپن تایید کرد.

GMO که در ماه می سال گذشته به بازار معاملات رمزارزی ژاپن وارد شده است، قصد دارد انتشار توکن GMO Japanese Yen یا به اختصار GJY را در سال مالی 2019 آغاز نماید.

از آنجایی که چند شرکت دیگر نیز از قصد خود برای انتشار رمزارزهایشان در ماه‌های آینده خبر دادند، جذاب بودن پتانسیل بازار رمزارزهای با قیمت ثابت در مقابل ین(yen-pegged stablecoin) برای این شرکت‌ها آشکار می‌گردد. GMO انگیزه‌ی اصلی در انتشار این رمزارز را هدف قرار دادن پرداخت‌های بین المللی عنوان کرد.

ماساتوشی کوماگی(Masatoshi Kumagai)، بنیان‌گذار و رئیس GMO در مصاحبه‌ای گفت: «ما بانک‌ها و مجوز‌های معتبری در ژاپن داریم، با انتشار توکن GJY در آسیا، می‌توانیم دارایی‌ها را در ژاپن ذخیره نماییم.» او گفت GMO در نظر دارد GJY را در چند صرافی بین‌المللی فهرست نماید. کوماگی اضافه کرد:

با انتشار این توکن، همانند تتر هیچ شخصی نگران از دست دادن سرمایه‌ی خود نخواهد بود، می‌توان گفت GMO دارای یک بانک است و پول‌ها را در آن بانک نگهداری می‌کند. Masatoshi Kumagai

Tether، یک رمزارز قیمت ثابت که توسط دلار پشتیبانی می‌شود، در سال جاری شایعه‌ای منتشر شد که ادعا می‌کرد تتر ذخیره‌ی ارزی فیات کافی برای پشتیبانی از توکن‌های منتشر شده در اختیار ندارد. در ماه ژوئن یک حسابرسی غیر رسمی از دارایی‌های این شرکت مشخص کرد که توکن‌های منتشر شده توسط ذخیره‌ی دلاری مناسبی حمایت می‌شود، اما حساب‌های بانکی این شرکت اعلام نشد.

همچنین GMO Internet اعلام کرد که توکن GJY «یک ارز ایده‌آل است که ویژگی‌های اعتبار بالا، کارمزد پایین و سرعت بالای تراکنش‌ها را ارائه می‌کند.»

بعلاوه:

GMO Internet با انتشار رمزارز پشتیبانی شده توسط ین، با اعتبار بخشیدن به معاملات فرامرزی، از آن حمایت می‌کند. GMO Internet

GMO در ماه جولای با مشارکت چند شرکت زیر مجموعه‌ی این شرکت و بانک Aozora، بانک آنلاین بلاکچینی خود را راه‌اندازی نمود.

Gemini و Paxos، ماه گذشته در آمریکا خبر انتشار رمزارز پایدارشان را که توسط دلار پشتیبانی می‌شود تایید کردند. اخیرا PwC اعلام کرد که فناوری و دانش مورد نیاز برای غیرمتمرکز کردن پلتفرم سود‌دهی خود با نام Cred را فراهم می‌کند تا بتواند سیستم مالی رمزارز پایدار که توسط دلار پشتیبانی می‌شود را برای همگان شفاف نماید.

نظر شما در مورد رمزارزهای پایدار چیست؟ آیا توکن GJY می‌تواند به اهداف تعیین شده دست یابد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph
دکمه بازگشت به بالا