اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

آپدیت ابزار‌های ترون برای توسعه‌دهندگان

این ابزار‌ها در زمینه‌ی قرارداد‌های هوشمند و نرم‌افزار‌های غیر متمرکز(DApps) کاربرد دارند

نکات برگزیده مطلب
  • تیم ترون به تازگی چهار ابزار بروز شده ارائه کرده‌اند که به توسعه‌دهندگان در زمینه‌ی نرم‌افزار‌های غیر متمرکز(DApps) و همچنین آزمایش و بررسی قرارداد‌های هوشمند قبل از انتشار، کمک‌ فراوان می‌کند.

 

تیم توسعه‌ی رمزارز ترون(Tron) به تازگی طیف وسیعی از ابزار‌های مختلف را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است تا به واسطه‌ی آن بتواند به افزایش میزان ادغام نرم‌افزار‌های غیرمتمرکز(dApp) در اکوسیستم ترون کمک کند.

Tron

روز ۹ام اکتبر طی یک پست منتشر در پلت‌فرم Medium، ترون اشاره کرد که انتشار این ابزار‌های جدید، تنهای یکی دیگر از فعالیت‌های قابل توجه در «رویداد‌های هیجان انگیز ماه‌های اخیر» است.

اخیرا خبرگزاری مختلف در رابطه با انتشار نسخه‌ی جدید شبکه‌ی  TRONگزارش داده‌اند. جاستین سان() مدیرعامل Tron ادعا می‌کند که مسئله سبب می‌شود تا بلاک‌چین ترون از لحاظ سرعت و هزینه‌های مرتبط با تراکنش بتواند هم اتریوم و هم رمزارز EOS را پشت سر بگذارد.

فرصت‌های مناسب برای ترون

تیم ترون به واسطه‌ی یک پست وبلاگی توضیح داد که چگونه انتشار این ابزار‌های جدید به کاربران کمک می‌کند:

این لحظه‌ تاریخی است، حال توسعه دهندگان می‌توانند نرم‌افزار‌های غیرمتمرکز واقعی خود را در شبکه ایجاد کنند. TRON Team

این ابزار ذکر شده شامل چهار بخش اصلی است. اول، بخش TronWeb که طراحی شده تا به اتصال توسعه دهندگان به فناوری بلاک‌چین کمک کند. این فرایند نیازمند یک گره‌ی کامل(Node) و یک گره‌ی صلب(Solidity Node) بر روی API متعلق به HTTP است.

ابزار بعدی، TronBox نام دارد که اساسا با استفاده از API TronWeb به توسعه دهندگان فرصتی برای آزمایش و ارائه‌ی قرارداد‌های هوشمند می‌دهد. توسعه دهندگان همچنین می‌توانند از ابزار سوم که TronStudio نام دارد نیز برای آزمایش و بررسی قرارداد‌های هوشمند خود در یک محیط بسته و خصوصی، قبل از اعمال آن‌ها، استفاده کنند.

ترون اعلام کرده است که ویژگی بزرگ TronStudio در واقع «ارائه‌ی توانایی تعامل با قرارداد‌های هوشمند صلب در یک محیط کاربر پسند برای توسعه دهندگان است».

آخرین ابزار نیز TronGrid نام دارد و به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا نرم‌افزار‌های غیرمتمرکز و قرارداد‌های هوشمند خود را تولید و منتشر کنند. Tron اعلام کرده است کسانی که از TronGrid استفاده می‌کنند، قادر خواهند بود تا در وقت خود صرفه‌جویی نمایند زیرا آن‌ها نیازی ندارند تا گره‌ی خود را اجرا کنند. این ابزار دارای یک شبکه‌ی آزمایشی جایگزین با نام « Shasta» است.

چندین دستاورد و زیان

با اینکه پس از اعلام بروز رسانه‌های شبکه قیمت توکن‌های Tron افزایش پیدا کرده است، اما قیمت رمزارز مذکور از ابتدای سال جاری به شدت کاهش پیدا کرده است، قیمت ترون در اوایل سال تا 0/21 دلار برای هر واحد بالا رفته بود.

همچنین کمپانی ترون با دریافت حق مالکیت کمپانی Rainberry Inc، و پس از آن انتشار بازی بلاک‌چینی Magic Academy، برای مدت طولانی در تیتر خبر‌های داغ قرار گرفته بود.

نظر شما در رابطه با ابزار‌های جدید ترون چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cryptoglobe

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا