اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

اتریوم کلاسیک در Coinbase لیست می‌شود

این صرافی زمان تقریبی اضافه شدن اتریوم کلاسیک به پلت‌فرم مبادله خود را ۷ آگوست اعلام کرد

نکات برگزیده مطلب
  • صرافی بزرگ Coinbase که مقر آن در ایالات متحده واقع شده در جدید‌ترین پست توییتری خود اعلام نموده که طی روز‌های آتی قصد دارد رمزارز اتریوم کلاسیک(ETC) در پلت‌فرم خود لیست کند.

صرافی Coinbase قصد دارد طی روز‌های آتی رمزارز اتریوم کلاسیک(ETC) را به لیست پلت‌فرم خود اضافه کند. این اعلامیه از طریق یک پست‌ توییتری در توییتر رسمی این صرافی روز ۳ام آگوست منتشر شده است. رمزارز اتریوم کلاسیک در روز ۷ام آگوست بر روی پلت‌فرم‌های Coinbase Pro و Coinbase Prime نیز افزوده خواهد شد. با اعلام این خبر انتظار می‌رود که قیمت این رمزارز موقتا افزایش یابد، از این رو میزان حجم مبادله‌ی جامعه‌ی اتریوم کلاسیک نیز طی روز‌های آتی در بالا خواهد بود.

اتریوم کلاسیک در Coinbase

این توسعه‌ی اخیر که توسط صرافی رمزارزی آمریکایی کوین‌بیس انجام شده تنها از طریق توییتر رسمی این شرکت و در روز ۳ام آگوست به شرح ذیل منتشر شده است:

تیم معندسی ما در حال انجام آخرین آزمایشات خود برای اضافه نمودن محصولات اتریوم کلاسیک در Coinbase است. ما انتظار داریم که آزمایشات و تست‌های نهایی تا روز سه‌شنبه ۷ام آگوست به پایان برسد، تاریخی که احتمالا اعلام کنیم که آمادگی انجام تراکنش‌های اتریوم کلاسیک را داریم.

Coinbase

قبل از انتشار این اعلامیه در روز ۳ آگوست توسط صرافی Coinbase، قبلا هم از آزمایشات و ادغام رمزارز اتریوم کلاسیک در ماه ژوئن خبرداده بود. در حال حاضر نقشه‌ی این صرافی این است که پشتیبانی از اتریوم کلاسیک پس از ایجاد ثبات و تامین نقدینگی بر روی این پلت‌فرم، برای بازار صرافی Coinbase و مشتریان آن فراهم شود.

با اینکه ادغام رمزارز اتریوم کلاسیک باعث افزایش قیمت و ارزش آن خواهد شد، صرافی Coinbase قصد دارد بازهم رمزارزهای بیشتری را در پلت‌فرم خود لیست کرند. Coinbase در ماه جولای اعلام کرد که علاقه‌مند به لیست کردن مواردی همچون 0x)ZRX)، توکن (Basic Attention Token(BAT‌، کاردانو(ADA)، Stellar lumens(XLM) و Zcash)ZEC) در پلت‌فرم خود است. پیش‌بینی شده که دو رمزارز ZRX و BAT به عنوان نخستین اولویت‌های این صرافی بزرگ آمریکایی برای پذیرش و لیست شدن، در نظر گرفته‌ شده‌اند.

برای رمزارزها بدست آوردن نقدینگی، ثبات، ارزش و محبوبیت در امر پذیرش عمومی یک ضرورت محسوب می‌شود، مانند رمزارز Digibyte که طی هفته‌ی گذشته با همکاری با UTRUST و دیگر پلت‌فرم‌ها توانست جایگاه خود را در لیست رمزارزها برتر محکم کند.

به همین ترتیب، تقویت تصویری از رمزارزها به عنوان ماموریت اصلی صرافی‌های بزرگ همچون کوین‌بیس یا بایننس است تا با لیست کردن توکن‌های مهم این صنعت باعث هرچه راحت‌تر شدن مبادله و خرید و فروش آن‌ها شوند.

حال که دنیای رمزارزها منتظر تایید ETFبیت‌کوین است، تقویت مورد انتظار، افزایش ارزش و ثباتی که جامعه‌ی صنعت رمزارزی منتظر آن است، همگی به پشتیبانی و ادغام بستگی رمزارزها دارد.

نظر شما در رابطه با لیست شدن اتریوم کلاسیک در Coinbase چیست؟ آیا تاثیری بر قیمت این ارز خواهد گذاشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
ZYcrypto

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا