اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

همکاری کمپانی Lenovo با پلت‌فرم بلاک‌چینی Credist

این کمپانی قصد دارد با کمک پلت‌فرم Credist پروژه‌ی جدید Vision Technology را تکمیل کند

نکات برگزیده مطلب
  • طبق گزارش خبرگزاری‌های آنلاین، کمپانی لنوو(Lenovo) که به عنوان یکی از قدرتمند‌ترین سازندگان سخت‌افزار‌ها کامپیوتر و لپ‌تاپ شناخته می‌شود به تازگی با یک پلت‌فرم بلاک‌چین با نام Credits همکاری کرده است تا بر روی پروژه‌ی جدید خود از تخصص آن‌ها استفاده نماید.

در روز ۴ام سپتامبر پلت‌فرم بلاک‌چینی the Credits که در زمینه‌ی ارائه‌ی طیف گسترده‌ای از خدمات مرتبط با راه‌اندازی نرم‌افزار‌های غیرمتمرکز یا DApp شهرت دارد، با انتشار یک پست در وب‌سایت Medium اعلام نمود که قصد دارد در پروژه‌ی جدید Vision Technology کمپانی لنوو(Venovo) همکاری کند.

قرار است که این دو کمپانی با همکاری یکدیگر در زمینه‌ی اینترنت اشیاء(IOT) و نرم‌افزار‌های ترکیبی AR/VR(واقعیت مجازی/واقعیت افزوده) فعالیت کنند. طبق اعلامیه‌های منتشر شده، برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته که این نرم‌افزار در صنایع مختلفی مانند فناوری‌های مختلفی اعم از فناوری‌های مالی و لجستیک مورد استفاده قرار بگیرد.

پروژه‌ی جدید Vision Technology کمپانی لنوو

طبق اخبار منتشر شده در خبرگزاری‌های مختلف، پلت‌فرم بلاک‌چینی Credits نیز از تخصص بلاک‌چینی خود برای کمک به تسهیل ساخت این نرم‌افزار برای پروژه‌ی جدید Vision Technology کمپانی لنوو، استفاده خواهد کرد.

پروژه‌ی لنوو بر حوزه‌ی هوش مصنوعی(AI) و واقعیت افزوده(AR) تمرکز خواهد داشت و هدف آن ارائه‌ی راه‌حل‌هایی صنعتی حرفه‌ای برای شرکای این شرکت در زمینه‌های زیرساختی، توسعه‌ی پلت‌فرم، پشتیبانی سخت‌افزاری، ادغام سیستمی و اطمینان از سرویس‌های ارائه شده خواهد بود.

ایگور چوگونوف(Igor Chugunov) مدیرعامل و بنیانگذار کمپانی Credits در مصاحبه‌ای اعلام نمود:

Igor Chugunovاینترنت اشیاء و تکنولوژی واقعیت افزوده در حال حاضر در حال تغییر نحوه‌ی تعامل ما با دنیای واقعی هستند. ما خوشحالیم که با غول صنعت واقعیت افزوده یعنی کمپانی لنوو همکاری می‌کنیم. من معتقدم که ترکیب تکنولوژي‌های واقعیت مجازی/ واقعیت افزوده در اینترنت اشیاء می‌تواند انقلابی در محیط کسب و کاری ایجاد کند.

Igor Chugunov

پروژه‌ی تکنولوژی افق جدید لنوو یا New Vision Technology قصد دارد تا با همکاری راه‌حل‌های بلاک‌چینی Credits، عملیاد داخلی و روش‌های مدیریتی را ساده‌سازی کند.

خبرگزاری‌های محلی در رابطه با این موضوع اذعان دارند:

کمپانی Credits به دلیل ارائه‌ی راه‌حل‌های فنی متفاوتی همچون الگوریتم توافق منحصر به فرد خود که شامل مواردی همچون Delegated Proo Of Stake یا dPoS و Byzantine Fault Tolerance یا BFT است، توسط کمپانی لنوو انتخاب شده است.

The press release

پلت‌فرم بلاک‌چینی که توسط Credits ساخته شده، قادر به پردازش یک میلیون تراکنش در ثانیه است، به عبارتی سرعتی معادل پردازش ۰/۰۱ تراکنش بر ثانیه که کمیسیون و هزینه‌ی هر تراکنش آن نیز تنها ۰/۰۰۱ دلار می‌باشد. عملکرد پیشرفته‌ی قرارداد‌های هوشمند کمپانی Credits نیز امکان تنظیم چرخه‌ی و ایجاد برنامه‌ریزی را فراهم می‌کند.

یک سرویس با تقاضای بالا

Credits در واقع یک پلت‌فرم بلاک‌چینی مستقل بر اساس اصول یک شبکه‌ی Peer To Peer است. این پلت‌فرم متشکل از انواع خدمات تخصصی است که برای راه‌اندازی نرم‌افزار‌های غیرمتمرکز یا DApp توسط استارت‌آپ‌ها مورد نیاز است.

در وب‌سایت این کمپانی اعلام شده که این پلت‌فرم «سریع‌ترین و مقیاس‌پذیر‌ترین پلت‌فرم بلاک‌چینی برای نرم‌افزار‌های غیرمتمرکز محسوب می‌شود». کمپانی Credits به شرکای خود سرویس‌هایی همچون قرارداد‌های هوشمند، ثبت عمومی و دفاترکل، Proof Of Concept و توسعه‌یMVP ارائه می‌دهد. این کمپانی همچنین از تخصص خود در زمینه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزاری نیز استفاده می‌کند.

کمپانی مذکور از یک سیستم غیرمتمرکز برای تعامل مستقیم با اعضای خود استفاده می‌کند. این سیستم با همکاری کاربران شبکه، فرصت‌هایی را برایشان ایجاد می‌کند تا سرویس‌های مالی را ایجاد و از آن استفاده کنند. هر عضوی از این بلاک‌چین قادر به ارائه و استفاده از سرویس‌های مختلفی می‌باشد. طبق اعلام وب‌سایت این شرکت، از توکن‌های Credits با نام CS نیز می‌توان برای عملیات‌های مختلف استفاده نمود.

امروزه لیست شرکای کمپانی Credits به بیش از ۱۰۰ استارت‌آپ رسیده است، استارت‌آپ‌هایی که از پلت‌فرم این کمپانی برای توسعه‌ی نرم‌افزار غیرمتمرکز خود بر اساس سیستم بلاک‌چین، استفاده می‌کنند.

نظر شما در رابطه با پروژه‌ی کمپانی لنوو چیست؟ آیا همکاری با پلت‌فرم Credits انتخاب هوشمندانه‌ای بوده است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cointelegraph

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا