اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

جلسه‌ی محرمانه‌ی Nasdaq و چند شرکت بزرگ صنعت رمزارزی

این کمپانی بزرگ با چند شرکت و صرافی از جمله Gemini دیدار و گفتگو داشته است

نکات برگزیده مطلب
  • هفته‌ی گذشته نمایندگان Nasdaq و شش کمپانی بزرگ مرتبط با صنعت رمزارزی از جمله صرافی Gemini در پشت درب‌های بسته جلسه‌ای محرمانه برگزار کرده‌اند.

خبرگزاری بلومبرگ(Bloomberg) با اشاره به گفته‌های یک فرد آگاه اعلام کرد که هفته‌ی گذشته اپراتور بورس اوراق بهادار Nasdaq با نمایندگان صرافی رمزارزی Gemini و پنج شرکت مرتبط با صنعت رمزارزی دیگر، در پشت درب‌های بسته دیدار داشته است. این رویداد در شیکاگو و برای بحث در مورد راه‌های بهبود تصویر بازار رمزارزها و تعیین پتانسیل‌های قابل توجه‌ آن در بازار‌ها جهانی برگزار شده است.

صرافی Gemini به درخواست‌ در رابطه با توضیح تفسیر این موضوع پاسخی نداد و سخنگوی Nasdaq نیز از ارائه‌ی هرگونه پاسخ سر باز زد اما تایید کرد که این رویداد، رخ داده است. به نظر می‌رسد که Nasdaq به عنوان دومین اپراتور بزرگ بورس در جهان قصد دارد تا صنعت رمزارزی را به سمت جریان اصلی و همه‌گیر شدن، هدایت کند.

این منبع آگاه به خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده بود که برخی از موضوعات مورد بحث در این جلسه مرتبط با قانون‌گذاری رمزارزها در آینده و تنظیمات لازم برای دستیابی به آن‌ها بوده است. آدنا فریدمن(Adena Friedman) مدیرعامل Nasdaq قبلا به نیاز وجود قانون‌گذاری اشاره کرده بود. علاوه‌بر این، این کمپانی در حال کمک به چند صرافی برای مطابق ماندن با الزمات است.

منبع بلومبرگ همچنین گفته است که به دلیل ادامه‌ی گفتگو بین طرفین، این چنین رویداد‌هایی باز هم رخ خواهد داد.

در ماه آپریل گزارش داده شده بود که صرافی رمزارزی Gemini با Nasdaq همکاری خواهد کرد تا از سیستم پیشرفته‌ی آن برای جلوگیری و کنترل دستکاری در بازار استفاده کند. این اپراتور بورس و اوراق بهادار هفته‌ی گذشته اعلام کرد که به پنج صرافی رمزارزی راه‌ حل‌های تکنولوژیکی ارائه کرده است که از این بین می‌توان به Gemini و SBI Virtual Currencies اشاره کرد. نام سه نهاد دیگر هنوز افشا نشده است.

در واقع می‌توان گفت که پیوستن کمپانی‌های بزرگی مانند Nasdaq به نیروهای اصلی صنعت رمزارزی می‌تواند به این جامعه‌ی نوپا امید آن را بدهد که وال‌استریت به افزایش سرعت پذیرش این صنعت کمک خواهد کرد. واحد‌های وال استریت از جمله بانک‌ها، سرمایه‌گذاران شرکتی، مدیران صندوق‌های سرمایه، قانون‌گذاران و دیگر افراد دخیل به عنوان بخش بالایی هرم صنعت مالی جهان دیده می‌شوند. دریافت هرگونه تاییدیه از سمت این بخش می‌تواند یک پیروزی بزرگ برای فضای رمزارزی محسوب شود.

نظر شما در رابطه با این نشست محرمانه چیست؟ نتایج آن چه تاثیری بر صنعت رمزارزی خواهد گذاشت؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Cryptovest

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا