اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

دوره‌های دانشگاه‌ لندن برای آموزش مفاهیم و سرمایه‌گذاری در صنعت رمزارز‌ها

دانشکده‌ی اقتصاد و علوم سیاسی لندن(LSE) دوره‌های تخصصی در زمینه‌ی بلاک‌چین و رمزارزها برگزار می‌کند

نکات برگزیده مطلب
  • دانشکده‌ی اقتصاد و علوم سیاسی لندن(LSE) به عنوان یکی از برترین موسسات آموزشی در جهان به تازگی اعلام کرده است که دوره‌ای در رابطه با صنعت رمزنگاری و رمزارزها برگزار خواهد کرد که طی آن دانشجویان طی مدت شش هفته با موارد مختلفی از این صنعت آشنا خواهند شد.

دوره‌های رمزنگاری معتبر

دانشکده‌ی اقتصاد و علوم سیاسی لندن(LSE) به تازگی دوره‌های آنلاین تایید شده‌ی جدیدی تحت عنوان “سرمایه‌گذاری و شکست در رمزارزها” برگزار می‌کند که توسط دکتر کارستن سورنسن(Dr Carsten Sørensen) دانشیار سیستم‌های اطلاعاتی و فناوری‌های نوآورانه آغاز شده است. LSE یکی دیگر از موسسات عالی رتبه‌ی سراسر جهان است که همانند موسسات رده‌ بالایی همچون کمبریج، NYU، Northwestern، Stanford، Wharton، Georgetown و دیگر موارد، کلاس‌ها و دوره‌های مرتبط با صنعت رمزنگاری را ارائه کرده است.

با در نظر گرفتن این موضوع که شرکت در این دوره‌های جدید آموزش آنلاین برگزار شده توسط LSE هیچگونه پیش‌نیازی لازم ندارد و با قیمت معقول ۱۸۰۰ پوند ارائه شده‌اند، می‌توان گفت که این گذینه‌های آموزشی کاملا قابل دسترس هستند. این کلاس‌ها از تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۱۸ فعالیت خود را شروع خواهند کرد و با برگزاری حدود ۱۰ ساعت کلاس در هفته، پس از شش هفته به پایان خواهند رسید. همچنین باید یاد‌آور شویم که این دوره‌ها دارای گواهینامه‌ی تاییدیه‌ی CPD بریتانیا می‌باشد که نشان دهنده‌ی معتبر بودن آن است.

درک علت

این موسسه‌ی عالی رتبه برای توضیح هرچه بیشتر این دوره‌ها اعلام نمود که:

برای بیش از صد سال گذشته شعار موسسه‌ی LSE “درک علل همه‌چیز” بوده است. این دوره‌های تاییده شده‌ی آنلاین با دانش کاربردی در زمینه‌ی رمزنگاری و تفکرات نظری همراه است؛ دقیقا همان چیزی که LSE برای آن مشهور شده است.

London School of Economics and Political Science

به نظر می‌رسد در عمل کلاس‌های ذکر شده مهارت‌های علمی سرمایه‌گذاری مانند نحوه‌ی تعامل با صرافی‌های رمزارزی، نحوه‌ی استفاده از کیف‌‌پول‌ها و نحوه‌ی بررسی و تجزیه و تحلیل ICOها را به دانشجویان خود ارائه می‌دهد.

در یک نگاه کلی‌تر دانشجویان این دوره‌ها، نحوه‌ی شکل‌دهی آینده‌ی پول، بازار و صنایع مختلف توسط رمزارزها را مورد کاوش و بررسی قرار می‌دهند. البته این امر به منظور فراهم آوردن اطلاعات کافی، دانش و یک چهارچوب کلی در رابطه با تکنولوژی بلاک‌چین و رمزارزها است چونکه برای درک بهتر نحوه‌ی عملکرد و پیامد‌های ناشی از استفاده از آن‌ها در کسب و کار‌های مختلف اقتصادی به این دانش و چهارچوب نیاز است.

این موسسه برای تاکیید هرچه بیشتر به مخاطبان اعلام کرد که:

در این دوره‌های هیچگونه مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری در رمزارزها و یا هرگونه مشاوره در زمینه‌ی مالی ‌داده نخواهد شد.

London School of Economics and Political Science

نظر شما در رابطه با برگزاری دوره‌های تحصیلی مرتبط با صنعت رمزنگاری چیست؟ آیا این عمل نشان‌دهنده‌ی این است که در آینده‌ای نه چندان دور عموم مردم به این چنین دانش‌هایی نیاز خواهند داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
Bitcoin.com

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا