اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

تن ویز: در صورت کاهش بیشتر قیمت بیت کوین آپارتمانم را می‌فروشم و بیت کوین می‌خرم!

معامله‌گر با سابقه‌ی وال استریت معتقد است که امکان کاهش مجدد قیمت بیت کوین به کمتر از ۵ هزار دلار وجود دارد ولی کاهش بیشتر قیمت بیت کوین به هزار دلار غیر محتمل به‌نظر می‌رسد.

نکات برگزیده مطلب
  • تن ویز(Tone Vays)؛ معامله‌گر کهنه‌کار وال‌استریت و تحلیل‌گر بازار رمزارزها اخیرا دیدگاه خود را در رابطه با سقوط قیمت بیت کوین بیان کرده است. وی در گذشته هشدار داده بود که قیمت بیت کوین پیش از تجربه‌ی بازار صعودی کاهش خواهد یافت. با این وجود ویز به معامله‌گران پیشنهاد می‌کند که در محدوده‌ی ۲,۷۵۰-۲,۹۵۰ دلار خرید کنند.

سقوط قیمت بیت کوین از دیدگاه تن ویز

تن ویز در نوامبر سال گذشته اعلام کرده بود که قیمت بیت کوین احتمالا پیش از می ۲۰۲۰ به کمتر از ۷ هزار دلار کاهش خواهد یافت. وی در جدیدترین فایل ویدئویی منتشر شده، به معامله‌گران هشدار می‌دهد که با وجود سقوط اخیر قیمت بیت کوین امکان کاهش بیشتر قیمت این رمزارز وجود دارد.

من همیشه می‌گویم که پیش از پایان بازار نزولی سرمایه‌گذاران باید «روزهای سخت» را احساس کنند. اما هم‌اکنون مطمعن نیستم که سرمایه‌گذاران تاکنون به اندازه‌ی کافی این احساس را تجربه کرده‌اند. اگرچه به زمان پایان یافتن شرایط  نزولی نزدیک شده‌ایم. Tone Vays

ویز پیش‌بینی می‌کند که بازار صعودی بیت کوین در آینده توسط شرایط بازار سهام ایجاد خواهد شد: «پیش از آغاز روند صعودی در بازار بیت کوین کاهش قیمت این رمزارز به سطح ۴,۸۰۰ دلار در سه روز آینده امکان پذیر است. من فکر می‌کنم که امکان وقوع این سناریو وجود دارد ولی شرایط نامطلوب همچنان در بازار سهام تجربه خواهد شد.»

سقوط بازار

روز جمعه پس از سخنرانی دونالد ترامپ(Donald Trump) و اعلام وضعیت اضطراری ملی در ایالات متحده‌ی آمریکا با هدف ارائه‌ی اختیار تام به دولت فدرال آمریکا، میانگین شاخص بورس صنعت داوجونز(Dow) افزایش یافت.

 ویز اظهار داشت که شاخص سهام دار جونز با ۱,۹۸۵ واحد افزایش در روز جمعه به سطح ۲۳,۱۸۵ واحد رسید که در مقایسه با سطح کمینه‌ی ۲۱,۱۹۷ واحدی که در روز سه‌شنبه تجربه شده است، ۹٫۳۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد. وی افزود: «به نظر می‌رسد که بازار بورس تا حدودی کاهش قیمت را جبران کرده است، به‌نظر می‌رسد که در بازار‌های آتی افزایش قیمت را تجربه کنیم.»

من احتمال کاهش بیشتر قیمت بیت کوین در روند نزولی را رد نمیکنم اما وقوع این سناریو غیرمحتمل به‌نظر می‌رسد. با این وجود، به احتمال ۹۰ درصد در سطح کمینه قرار داریم. Tone Vays

کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۲ هزار دلار نامتحمل به‌نظر می‌رسد

وی افزود که قصد دارد در صورت کاهش قیمت بیت کوین به محدوده‌ی قیمت ۲,۷۵۰-۲,۹۵۰ دلار آپارتمانش را برای خرید بیت کوین به فروش برساند.

من معتقدم که هم‌اکنون به مرحله‌ای رسیده‌ایم که در آن بیت کوین به تعادل می‌رسد. همچنان معتقدم که قیمت بیت کوین بار دیگر به کمتر از ۵ هزار دلار کاهش خواهد یافت. فکر نمی‌کنم سرمایه‌گذاران به‌اندازه‌ی کافی شرایط سخت را تجربه کرده باشند و احساس نا‌امیدی همچنان به سطح مشخصی(از دیدگاه تن ویز) نرسیده است. Tone Vays

ویز معتقد است که کاهش قیمت بیت کوین به ۱,۰۰۰ دلار اتفاق نخواهد افتاد. وی اظهار داشت: «زمانی که بیت کوین به ۱,۰۰۰ دلار برسد یقینا وحشت خواهم کرد. و وقوع این سناریو را انتظار ندارم. درصورتی که بیت کوین به کمتر از ۳,۰۰۰ دلار کاهش یابد کاربران از نظر ذهنی و مالی (برای خرید بیت کوین) آماده می‌شوند.»

ویز همچنین در رابطه با زمان کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۵,۰۰۰ دلار اعلام کرد که این اتفاق هر زمانی و حتی پس از اجرای هالوینگ بیت کوین نیز ممکن است تجربه گردد. وی به فعالان بازار پیشنهاد کرد:

پیشنهاد تن ویز
کسانی که در سطح کمتر از ۴,۰۰۰ دلار خرید کرده‌اند پیشنهاد می‌کنم بیت کوین‌ها نگه‌داری کنند. اما کسانی که فرصت خرید در این سطح قیمت را از دست داده‌اند، آن‌ها را از خرید در سطح کنونی منع نمی‌کنم، اما پیشنهاد می‌کنم که دستور سفارش خرید به‌طور محدود در بازه‌ی ۲,۷۵۰-۲,۹۵۰ دلار ثبت کنند! من با نظر کسانی که خرید بیت کوین در سطح کمتر از ۲ هزار دلار را انتظار می‌کشند، موافق نیستم.

نظر شما نسبت به پیش‌بینی تن ویز در رابطه با تغییرات قیمت بیت کوین در آینده چیست؟ آیا کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۵ هزار دلار امکان پذیر است؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا