اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

استفاده‌ی کاربردی از آیوتا در همکاری با Trive.Park

نرم‌افزار Trive.Park از فن‌آوری Tangle آیوتا برای رزرو و پرداخت جای پارک استفاده می‌کند

نکات برگزیده مطلب
  • Trive.Park برنامه‌ای از شرکت آلمانی Trive.Me از فن‌آوری Tangle شرکت IOTA به منظور تسهیل رزرو و پرداخت هزینه‌ی پارکینگ استفاده می‌کند. با توجه به افزایش تقاضا برای جای پارک، رانندگان اکنون می‌توانند با استفاده از آیوتا فضای پارکینگ را از قبل رزرو کرده و پرداخت را نیز از طریق همین شبکه انجام دهند. برنامه Trive.Park به مالکان گاراژ‌ها و مکان‌های مناسب پارک خودرو اجازه می‌دهد تا مکان پارک خود را بصورت دیجیتالی کرایه داده و از طریق سیستم رزرو آنلاین کسب درآمد کنند.

انتخاب IOTA به منظور استفاده در برنامه Trive.Park

شرکت‌هایی همانند IOTA که مدل امنیتی شبکه‌ی خود را بر پایه‌ی رشد پذیرش و انجام معاملات ایجاد کرده‌اند، ممکن است در جستجوی گسترش شبکه از طریق همکاری تجاری و کاربردپذیری محصول در شرکت‌ها باشند. اما به منظور افزایش تعداد تراکنش‌های پردازش شده در شبکه، مشارکت خرده‌فروشی‌ها ضروری است.

در حالی که کسب و کار‌ها معاملات بیشتری را به ازای هر کاربر پردازش می‌کنند، کاربران خرده‌فروشی از نظر تعداد افزون‌تر هستند، بنابراین اهمیت هر دو بخش تقریبا یکسان است.

برنامه Trive.Park به مالکان گاراژ‌ها اجازه می‌دهد تا دارایی خود را دیجیتالی کرده و از طریق سیستم رزرو آنلاین کسب درآمد کنند.

الکساندر سوسمیلچ(Alexander Süssemilch)، مدیر محصولات Trive معتقد است، از آنجایی که شبکه‌ی Tangle توانایی پردازش تراکنش‌های کوچک و تقریباً بدون هزینه را دارد، IOTA انتخاب مناسبی برای این پلتفرم به حساب می‌رود.

این شرکت معتقد است که تکنولوژی IOTA می‌تواند به مشتریان تجربه‌ی سطح جدیدی از بهره‌وری و کاهش هزینه را ارائه کرده و به سرعت این صنعت را متحول کند.

هماهنگی و امنیت شبکه IOTA

IOTA به دلیل برخورداری از الگوریتم پایه‌ی اختصاصی خود با نام CURL – P مورد توجه قرار گرفته است. بعلاوه توسعه‌دهندگان و رمزنگاران معتقدند که مدل امنیت شبکه‌ی آن‌ها، امنیت کوتاه مدت را برای کسب مزایای دیگر معامله کرده است.

درصورتی که بر اساس انتظارات IOTA، از سوی تجهیزات متصل به اینترنت اشیاء(IoT)مورد استقبال قرار بگیرد، به دفتر کل بسیار امنی تبدیل خواهد شد. اما از آنجایی که امنیت در شبکه‌ی IOTA به تعداد تراکنش‌ها متکی است، در صورتی که این شبکه مورد استقبال بالای کاربران قرار نگیرد، یقینا در وضعیت خطرناکی قرار خواهد گرفت.

سرانجام IOTA اقدامات ابتدایی را برای حذف گره‌های تایید کننده متمرکز اجرا می‌کند. این اقدام گام بزرگی در راستای تبدیل شدن به یک سیستم پرداخت غیر متمرکز است اما در صورتی که در زمان مناسبی اجرا نشود، می‌تواند امنیت شبکه را به خطر بیندازد.

آیا استفاده از Tangle همچنان ادامه خواهد یافت؟ آیا IOTA می‌تواند با دستیابی به تعداد بالای کاربران امنیت شبکه‌ی خود را در حالت غیر متمرکز تامین کند؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
منبع
Btcmanager
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن