کوین‌نامه

سیویک نامه | Civic | CVC

سیویک یک اکوسیستم هویت غیرمتمرکز است که تأیید امن و کم هزینه دسترسی به هویت را از طریق بلاکچین مهیا می‌کند. با استفاده از یک پلتفرم هویت دیجیتال، کاربران هویت مجازی خود و ذخیره آن را، همراه با اطلاعات شناسایی ثبت می‌کنند. این اطلاعات از طریق یک فرآیند تأیید انجام شده توسط اعتبار سنج‌های هویت بر روی پلتفرم انجام می‎شود و سپس به بلاکچین منتقل می‌شود که در آن ارائه دهندگان خدمات می‌توانند با اجازه مناسب از کاربر به آن دسترسی پیدا کنند.

CVC یک توکن مبتنی بر اتریوم است که توسط ارائه دهندگان این خدمات استفاده می‌شود. CVC می‌تواند به کاربران پرداخت شود ودر سیستم قراردادی هوشمند مورد استفاده قرار گیرد و سپس وجوه را به دو طرف یعنی اعتبار سنج و صاحب هویت (کاربر) تحویل دهد.

نام:سیویک | Civic

نماد معاملاتی:CVC

سایت: www.civic.com

تاریخ شروع به کار: 21/06/2017

توییتر: @civickey

کیف پول های پشتیبانی کننده: کیف اختصاصی و…

صرافی های پشتیبانی کننده:

AEX/BigONE/Bittrex/ChaoEX/Cobinhood/COSS/Gate.io/GOPAX/HitBTC/Huobi/IDEX/Kucoin/Liqui/Livecoin/Mercatox/OKEx/Poloniex/Radar Relay/Upbit

تعداد موجود(تا تاریخ نگارش مطلب): 1,000,000,000

ماکزیمم تعداد: 1,000,000,000

الگوریتم رمز نگاری:-

قابلیت استخراج: ندارد

استخراج به وسیله‌ی: –

نحوه‌ی تایید:-

نظر نویسنده: سیویک یک توکن با ایده کاربردی است. همیشه حفظ اطلاعات شخصی و هویتی افراد برای آنها مهم بوده و حفظ حریم شخصی یکی از دغدغه مهم امروزه همه کاربرا است. سیویک یک ثبت احوال بلاکچینی است که به کاربران و شرکت‌هایی که در این حوزه کار می‌کنند امکانات مناسبی ارائه می‌دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
خصوصیات ویژه - 4.8
توسعه‌دهندگان - 6.8
رسانه‌های اجتماعی - 4.5

5.4

امتیاز کوینیت

پلتفرم ثبت اطلاعات هویتی در بلاکچین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا