کوین‌نامه

اِچ‌شِیر نامه | Hshare | HSR

Hcash یک پلت‌فرم جدید ایجاد می‌کند که می‌تواند به بلاک‌چین‌های مختلف (مانند بلاک‌چین بیت‌کوین بلاک‌چین اتریوم) متصل شود، در نتیجه ارزش و اطلاعات را آزادانه در بین سیستم‌ها توزیع می‌کند و ارزش بلاک‌چین را بازآفرینی می‌کند.

نام: اِچ‌شِیر Hshare

نماد معاملاتی: HSR

سایت: https://h.cash

لینک صفحه BITCOINTALK 

تاریخ شروع به کار: 2017/10/02

تویتر: @Tweeter

کیف پول‌های پشتیبانی کننده: کیف پول اختصاصی

صرافی های پشتیبانی کننده: coinnest / binance / bit-z / zb.com / allcoin / huobi / acx / exx / okex / topbtc / gate.io / coolcoin / kucoin / hitbtc / cryptopia / c-cex / abucoins / coinlink / trade satoshi

تعداد موجود(تا تاریخ نگارش مطلب): 42,613,803

ماکزیمم تعداد:  84,000,000

الگوریتم رمز نگاری: x13

قابلیت استخراج: دارد

استخراج به وسیله‌ی: GPU

نحوه‌ی تایید: PoW/PoS

نظر نویسنده: پلت فرم ترکیبی Hshare در زمینه‌های متنوعی کاربرد دارد که یکی از آنها زمینه‌ی داده‌های کلان (big data) و هوش مصنوعی است که در آن چالش‌های ضبط و ذخیره‌ی داده‌ها، پردازش داده‌ها و انتقال داده‌ها را حل می‌کند. یکی دیگر از زمینه‌های فعالیت HSR، حوزه‌ی فن‌آوری مالی (FinTech) است که در آن نقش کلیدی در افزایش بهره‌وری مالی ایفا می‌کند. سایر زمینه‌ها شامل اینترنت اشیا (IoT) و اینترنت صنعتی می‌شود. در حالی که بعضی از مزایای HSR مانند معاملات بین بلاک‌چین‌های مختلف به عنوان یک پیشرفت بزرگ برای این ارز رمزنگاری شده محسوب می‌شود، کارشناسان نسبت به توانایی تیم Hcash در به ثمر رساندن چنین چالش های تکنولوژیکی بزرگی شک و تردید دارند ولی معتقدند در صورت موفقیت پروژه، Hshare بیش از حد ارزشمند خواهد شد.

خصوصیات ویژه - 5.5
توسعه دهندگان - 6.4
رسانه‌های اجتماعی - 3.7

5.2

امتیاز کوینیت

اتصال به بلاک‌چین‌های مختلف و اینترنت اشیا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا