سایر بخش‌هانظرسنجیپیشنهاد سردبیر

[نظرسنجی] آیا حمله‌ی آمریکا و متحدانش به سوریه و یا جنگهای این چنینی در دنیا بر روی قیمت رمزارزها تاثیر گذار است؟

*جهت دیدن نتایج، ابتدا رای خود را ثبت کنید.

پس از گذشت چندین روز که بازار کریپتو در روندی ثابت و البته نزولی در حال حرکت بود، روز پنجشنبه این بازار شاهد حجم خرید و فروش 27 میلیارد دلاری در 24 ساعت بود و همین امر سبب شد بسیاری از ارزها افزایش قیمت داشته باشند. به عنوان مثال اتریوم از قیمتی در حدود 380 تا 410 دلار به قیمت حدودی 530 دلار رسید و در حین نگارش این مطلب 513 دلار است. در همین حال بیت‌کوین نیز رشد خود را با افزایش 1000 دلاری در 30 دقیقه آغاز کرد و اکنون قیمتی در حدود 8100 دلار دارد. اما اگر کمی فراتر از بازار کریپتو نگاه کنیم، یکی از مسائل داغ این روزهای دنیا، موضوع حمله‌ی آمریکا و البته متحدین آن به کشور سوریه است. بحثی که سبب تحرکات شدیدی در کشور سوریه و اطراف آن شده است. اما می‌خواهیم بدانیم که تاثیر چنین اتفاقی بر بازار کریپتو چیست؟

در نظرسنجی ما شرکت کنید و دلیل نظر خود را در بخش دیدگاه‌ها عنوان کنید. اگر فکر می‌کنید تاثیر این اتفاق مثبت یا منفی است دلیل آن را با ما در میان بگذارید و اگر فکر می‌کنید تاثیری ندارد، مبنای تفکر خود را شرح دهید؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

محسن پرهیزکار (MaKenZi)

لیسانس نرم‌افزار، علاقه‌ی بسیار به بلاگینگ، تردینگ و ماینینگ - مدیر ارشد موبایلستان 2007-2012 - بلاگر رسمی نوکیا 2011-2012 - بلاگر رسمی ال‌جی 2014-2015 - نویسنده‌ی فوت‌وفن 2014-2015

‫2 دیدگاه ها

  1. از اونجایی که بنظرم بازار ارز دیجیتال در مقابل بازار نفت هست با درگیری نظامی ما شاهد افزایش قیمت نفت هستیم و این سبب بیرون کشیدن سرمایه از بازار ارز دیجیتال به بازار نفت و بورس هست و این باید تاثیر منفی قلمداد بشه.

  2. به نظرم وقتی به یه کشور حمله میشه توی کار ماینر‌ها اختلال ایجاد میشه در نتیجه سختی شبکه به شکل قابل توجهی کاهش پیدا میکنه
    و قیمت هم به دلیل درخواست خرید افراد آگاه هم جهت دور زدن تحریم یا خروج ارزهاشون از کشور افزایش پیدا میکنه

    یه تاثیر مثبت اما بد

دکمه بازگشت به بالا