اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

جان مک‌کافی: اگر رئیس جمهور شوم قیمت بیت‌کوین ۵۰۰ هزار دلار خواهد شد!

بررسی ویدئوی منتشر شده از سوی جان مک‌کافی و گفته‌های او در رابطه با صنعت رمزنگاری

نکات برگزیده مطلب
  • جان مک‌کافی در جدید‌ترین ویدئوی خود بر روی وب‌سایت YouTube عنوان کرده است که در صورتی که او به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب شود، رمزارزها را وارد دنیای سیاست خواهد کرد تا قیمت بیت‌کوین به ۵۰۰ هزار دلار برسد.

جان مک‌کافی به تازگی اعلام کرده در صورتی که او به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شود، قیمت بیت‌کوین به ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید! وی در یک ویدئو که اخیرا در وب‌سایت YouTube منتشر کرده است، گفته که قصد دارد رمزارزها را به دنیای سیاست وارد کند، اما تنها در صورتی که بتواند در این سرمایه‌ی گذاری خودش موفق شود.

وی به این واقعیت اشاره کرد که برای راه‌اندازی برنامه‌ی بهداشتی Obamacare(نوعی بیمه‌ی عمومی که توسط اوباما رئیس جمهور قبلی ایالات متحده شکل گرفت) مقدار زیادی وقت، پول و تلاش صرف شده است تا مراقبت‌های بهداشتی رایگان برای عموم مردم فراهم شود، اما با استفاده از بلاک‌چین، هرکسی می‌تواند به این حق مسلم برسد و برای رسیدن به این هدف نیز باید پول بیشتری به توسعه‌ی آن اختصاص داده شود.

او معتقد است که تلاش‌های وی برای دستیابی به مقام ریاست جمهوری می‌تواند برای این سرمایه‌گذاری بسیار سودمند باشد و به ارتقاء پلت‌فرم او که بر امنیت و حریم خصوص تمرکز دارد نیز کمک شایانی خواهد کرد. به عقیده‌‌ی او به دلیل فقدان دانش کافی و نبود حریم خصوصی پیرامون این مسائل، ایالات متحده به زودی وارد یک جنگ سایبری خواهد شد. وی در ادامه عنوان کرد با وجود اینکه مردم فکر می‌کنند که او این نقش را جدی نمی‌گیرد، ولی می‌تواند به عنوان یک کاندید به خوبی نامزد‌های فعلی به عنوان رئیس جمعهور عمل کند. او همچنین مشتاقانه اعلام کرد با وجود داشتن سابقه‌ی نه چندان مثبت و تحت تعقیب پلیس بودن، باز هم می‌توان به او اعتماد کرد.

پیش‌بینی این قیمت بالا برای بیت‌کوین به این دلیل است که او قصد دارد پس از انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور می‌خواهد آگاهی بالایی را برای صنعت رمزنگاری به ارمغان بیاورد. او معتقد است که ما باید افرادی مانند هکر‌ها که باعث سقوط در بازار رمزارزها شده‌اند را به اختیار بگیریم، و در اصل اینگونه افراد هستند که باید به استخدام دولت دربیایند تا بتوانند در جنگ سایبری پیش‌رو شرکت کنند؛ جنگی که او واقعا باور دارد که خیلی زود رخ خواهد داد.

مک‌کافی این هکر‌ها را با نابغه‌ی موسیقی باخ(Bach) مقایسه کرد، و توضیح داده که اینگونه استعداد‌ها قابل آموزش نیستند و فقط یک نعمت محسوب می‌شوند، و ما باید از این استعداد‌ها به نفع خودمان استفاده کنیم.

نظر شما در رابطه با گفته‌های مک‌کافی چیست؟ آیا واقعا یک جنگ سایبری در راه است و نقطه‌ی هدف آن نیز ایالات متحده خواهد بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
CryptoDaily

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا