اخبار و مقالات

جان‌ مک‌آفی نرخ تعیین می‌کند!

جان‌مک‌آفی برای تبلیغات رمزارزها در توییتر برای هر پستش 105,000 دلار دریافت می‌کند

جان‌ مک‌آفی برنامه نویس کامپیوتر و موسس آنتی ویروسی به همین نام چند سالی است که جذب رمزارزها شده است. جان به تازگی افشاء کرده است که برای هر پست در توییتر که در رابطه با تبلیغات پروژه های رمزارزها و محصولات مرتبط باشد، 105,000 دلار دریافت خواهد کرد.

انتشار راهنما برای تبلیغات در حساب کاربری مک‌آفی در توییتر اعلام شد.
انتشار راهنما برای تبلیغات در حساب کاربری مک‌آفی در توییتر اعلام شد.

مک‌آفی هفته پیش در توییتر خود اعلام کرد که تیم رمزارز مک‌آفی راهنمایی را برای تبلیغات رمزارزها بر روی تولید کرد و بر روی وبسایت این گروه منتشر کرده است. این تیم آژانس تبلیغاتی برای حمایت و تبلیغ ICO ها و پروژه های دیگر مربوط به صنعت رمزارزهاست.

در این راهنما آمده است که طبق تعدادی رأی‌گیری که بوسیله مک‌آفی در توییترش انجام شده است، 259,000 نفر از دنبال‌کنندگانش بیش از 50% دارایی هایشان را در رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند و همچنین 224,000 از دنبال‌کنندگانش حداقل 4.48 میلیارد دلار در رمزارزها سرمایه گذاری کرده اند.

نمونه تبلیغاتی که مک‌آفی در توییترش برای رمزارز TRX پست کرده است.
نمونه تبلیغات مک‌آفی در توییترش

وب‌سایت مک‌آفی محاسبه ساده ای را برای محاسبه نرخ هر توییت ارائه داده است و 105,000 دلار برای هر توییت را اگر بر تعداد دنبال کنندگان توییتر مک‌آفی “810,000” تقسیم کنیم، نرخ تبلیغات بیش از 0.13 دلار (13 سنت) برای هر فرد نخواهد بود، مرتبه بزرگی این تبلیغات کوچکتر از دیگر روش ها برای تبلیغ خواهد بود. او اعلام کرده است که تنها محصولات و سرویس هایی را حمایت و تبلیغ خواهد کرد که واقعاً به آنها اعتقاد دارد.

شایان توجه است که در مصاحبه ای که با کوین‌تلگراف در ژانویه 2018 انجام داده است از او پرسیده شده آیا تا به حال فردی برای تبلیغات پروژه یا محصولی حاضر به پرداخت مبلغی به او شده است یا خیر، پاسخ منفی داده و این چنین از سوال سر باز زده است:

می‌توانم بگویم قطعاً تلاش کرده اند که مبلغی را به من پرداخت کنند. من در رابطه با مسائل مالی شخصی ام که از کجا و یا از چه کسی درآمد کسب می‌کنم. من این موضوع را بعنوان کسب و کارم معرفی کرده ام و باید برای دیگران همین‌گونه مطرح باشد. فکر می‌کنم طرح کردن چنین سوالاتی از افراد بی ادبی باشد. البته قصد بی ادبی ندارم. John McAfee

نظرتان را در رابطه با این اقدام با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
کوین‌تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا