اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

توسعه‌دهندگان اتریوم موافق فورک آنتی اسیک اتریوم و مشخص نمودن سقف مشخص برای تعداد آن

نکات برگزیده مطلب
  • گیت‌هاب اتریوم اخیرا چندین پیشنهاد جدید را برای توسعه به خود دیده است. در روز 1 اپریل، هم بنیان‌گذار اتریوم، ویتالیک بوترین پیشنهاد یک هارد فورک را برای تعیین سقف تعداد اتریوم در عدد 120 میلیون مطرح کرد. چند روز پیش‌تر نیز یکی دیگر از توسعه‌دهندگان اتریوم Piper Merriam از هارد فورک اتریوم به منظور پیشگیری از قابل ماین بودن اتریوم توسط اسیک حمایت کرد.

ویتالیک پیشنهاد قرار دادن سقف تعداد برای اتریوم را مطرح می‌کند
هم بنیان‌گذار اتریوم، ویتالیک بوترین، پیشنهادی برای بهبود اتریوم به منظور تعیین حداکثر تعداد اتریوم بر روی رقم 120.204.432 مطرح کرده است که دقیقا 2 برابر تعدادی است که در فروش اصلی اتریوم، به فروش رفت.

ایده‌ی سقف تعداد اتریوم همانطور که ویتالیک نیز در توئیتی اشاره کرد، بیشتر شبیه یک شوخی بین کاربران دست به دست می‌شد، اما ویتالیک اینبار کمی عمیق‌تر به این موضوع پرداخته و جنبه‌های آن را تا حدودی عنوان کرده است.

ویتالیک معتقد است که این پیشنهاد “با توجه به این واقعیت که صدور سکه‌های جدید برای ماینرهای الگوریتم اثبات کار با هدف ترویج این سکه، دیگر سیاست و راه موثر و مناسبی نیست” ارائه شده است. او همچنین معتقد است که تعیین سقف مشخص برای تعداد اتریوم “پایداری اقتصادی پلتفرم را در شرایط مختلفی که ممکن است اتفاق بیافتند، فراهم می‌کند”

ویتالیک اظهار داشت که برای اجرای این پیشنهاد “در طی هارد فورک بعدی که میزان پاداش را تغییر می‌دهد (احتمالا فاز اول کسپر) این پیشنهاد باید تمام پاداش‌های پروتکل را مجدد تغییر دهد. “

و اضافه می‌کند که “اگر به دلایلی این پیشنهاد در نقطه‌ای قابل انجام شود که زمان آن برای قرار دادن سقف تعداد در عدد 120 میلیون گذشته باشد، می‌توان حداکثر تعداد اتریوم را در رقم بالاتری نیز قرار داد. “

من تعداد 144.052.828 را یا دقیقا 2 برابر مجموع ابتدایی عرضه شده (به فروش رفته و از پیش ماین شده) را پیشنهاد می‌کنم. ویتالیک بوترین

 

 

ارائه‌ی هارد فورکی برای جلوگیری از ماینینگ اتریوم توسط اسیک

چند روز پیش، توسعه‌دهنده‌ی اتریوم Piper Merriam، پیشنهادی را مطرح کرد که جامعه‌ی اتریوم هارد فورکی را برای “غیر قابل ماین بودن توسط اسیک‌ها” ارائه کند.

آقای Merriam با اشاره به مقاله‌ی Technews.cn که منبع اصلی این شایعه است گفت که “بر طبق گفته‌های موجود در اینترنت، در آینده احتمال وجود اسیک ماینینگ اتریوم وجود دارد” او همچنین به یک تاپیک در سایت Reddit اشاره کرد که احتمال ماین کردن اتریوم توسط اسیک را از جانب بیت‌مین در حال حاضر مطرح کرده است.

این پیشنهاد با طرح 2 سال به پایان می‌رسد، “آیا اتریوم باید هارد فورکی را برای سخت‌تر کردن ماینینگ توسط اسیک انجام دهد و تمایل خود را برای آمادگی در برابر ارائه‌ی هارد فورک برای هر دستگاه اسیک ماینینگ اتریوم در آینده نشان دهد؟ ” و “چه تغییراتی باید اتریوم در نظر بگیرد تا این مقاومت در برابر اسیک افزایش یابد؟”

نظر شما در خصوص این 2 پیشنهاد مطرح شده چیست؟  آیا اتریوم باید در مقابل اسیک‌ها مقاوم شود؟ آیا بیت‌مین همین حالا نیز در حال ماین کردن اتریوم با اسیک است؟ آیا تعیین سقف مشخص برای تعداد اتریوم می‌تواند راهکاری برای افزایش قیمت باشد؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
news.bitcoin

محسن پرهیزکار (MaKenZi)

لیسانس نرم‌افزار، علاقه‌ی بسیار به بلاگینگ، تردینگ و ماینینگ - مدیر ارشد موبایلستان 2007-2012 - بلاگر رسمی نوکیا 2011-2012 - بلاگر رسمی ال‌جی 2014-2015 - نویسنده‌ی فوت‌وفن 2014-2015
دکمه بازگشت به بالا