اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

انانیموس، بنیان‌گذار شبکه ترا را تهدید کرد

قدرتمندترین گروه هکری جهان، در حساب یوتیوب خود اعلام کرد که واقعیت‌های پنهان پیرامون نقش دو کی‌ون (Do Kwon) در کلاهبرداری از کاربران شبکه ترا (Terra) را آشکار خواهد ساخت

نکات برگزیده مطلب
  • در حالی که سقوط شبکه ترا و بی‌ارزش شدن توکن‌های این شبکه، زیان بسیاری از سرمایه‌گذاران فعال در حوزه رمزارزها را به‌همراه داشته است، گروه هکری انانیموس (Anonymous)، متعهد شد تا جرائم دو کی‌ون (Do Kwon)، یکی از بنیان‌گذاران این پروژه را آشکار ساخته و وی را به‌دست عدالت بسپارد.

انانیموس، واقعیت‌های پنهان از عملکرد بنیان‌گذار ترا را آشکار خواهد کرد

فروپاشی شبکه ترا (Terra) به‌همراه توکن‌های منتشر شده بر روی این شبکه، بازار رمزارزها را به‌شدت تحت تاثیر قرار داد. در حقیقت، نه‌تنها سرمایه‌گذاران توکن‌های یو.اس.تی (UST) و لونا (Luna) متضرر شده‌اند، بلکه تاثیر این اتفاق بر سقوط بازار رمزارزها، ارزش دارایی سرمایه‌گذاران دیگر پروژه‌های رمزارزی را نیز تحت تاثیر قرار داد.

در این میان، گروه هکری شناخته شده انانیموس (Anonymous)، متعهد شد تا دو کی‌ون (Do Kwon)، بنیان‌گذار ترا را سریعاً به‌دست عدالت بسپارد. انانیموس، در فایل ویدئویی جدیدی که در حساب یوتیوب خود منتشر کرده، ادعاهایی را بر علیه وی مطرح کرد. بر همین اساس، ادعا شده که کی‌ون پیش از سقوط شبکه ترا ماهیانه به ارزش ۸۰ میلیون دلار از شبکه ترا خارج کرده است. همچنین، انانیموس وی را یکی از عوامل سقوط رمزارز Basis Cash معرفی کرد. بر اساس ادعای مطرح شده، وی با نام مستعار Rick Sanchez در جمع بنیان‌گذاران این پروژه رمزارزی قرار داشت.

انانیموس افزود:

دو کی‌ون، اگر صدای ما می‌شنوی، باید بدانی که متاسفانه هیچ راهی برای جبران خسارتی که وارد کردید وجود ندارد. در این مرحله، تنها می‌توانیم شما را مسئول بدانیم و اطمینان حاصل کنیم که در سریع‌ترین زمان ممکن به‌دست عدالت سپرده می‌شوید. Do Kwon

انانیموس تاریخچه فعالیت کی‌ون را بررسی می‌کند

انانیموس اعلام کرد، اقدامات کی‌ون را از آغاز تا پایان، به‌دقت بررسی خواهد کرد. این گروه هکری، افزود: «انانیموس کل تاریخچه فعالیت کی‌ون را از زمانی که فعالیتش را در حوزه رمزارزها آغاز کرده، به‌دقت بررسی می‌کند.» هکرها با اطمینان خطاب به کی‌ون اعلام کردند: «بدون شک، جنایات بیشتری در مسیر نابودی شما کشف خواهد شد.»

انانیموس در بخش دیگری از فایل منتشر شده، از کی‌ون به‌دلیل تحریک کاربران در راستای ایجاد موانع برای سایر رقبا و ایجاد ذهنیت غیرواقعی (به‌طوری که گویی هرگز شکست نخواهد خورد)، انتقاد کرد.

این گروه هکری، قبلاً ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا را به دستکاری بازار رمزارزها متهم کرده بود.

نظر شما نسبت به ادعای مطرح شده توسط گروه هکری انانیموس در رابطه با اقدامات بنیان‌گذار شبکه ترا چیست؟ آیا کی‌ون از کاربران شبکه ترا کلاهبرداری کرده یا این پروژه بدون وقوع هیچ جرم مشخصی شکست خورده است؟ نظر خود را به‌صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا