اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

یک راننده کامیون بازنشسته به کمک سرویس بازیابی کیف‌پول میلیونر شد!

راننده کامیونی که در سال ۲۰۱۵ به ارزش ۱۵۰۰ دلار دوج کوین خریده و اطلاعات کیف‌پول خود را فراموش کرده بود، به کمک یکی از سرویس‌های بازیابی کیف‌پول موفق شد تا بار دیگر به رمزارزهای خود (که هم‌اکنون بیش از ۳ میلیون دلار ارزش دارد) دسترسی یابد

نکات برگزیده مطلب
  • یکی از شرکت‌های ارائه خدمات بازیابی کیف‌پول با نام کی‌چین.ایکس (KeychainX) اعلام کرد که با موفقیت دارایی‌های یک کیف‌پول دوج کوین را آزاد کرده که برای مدت ۶ سال دست نخورده باقی مانده بود و از ۱۰ میلیون واحد دوج کوین (به ارزش ۳ میلیون دلار) نگهداری می‌کرده است. این دارایی چند میلیون دلاری به یک راننده کامیون بازنشسته تعلق دارد که در سال ۲۰۱۵ تنها ۱۵۰۰ دلار برای خرید آن هزینه کرده بود.

بازیابی کیف‌پولی که از میلیون دوج کوین نگهداری می‌کرده

شرکت کی‌چین.ایکس (KeychainX) اخیراً از انعقاد قرارداد بازیابی رمزارز با یک راننده کامیون بازنشسته خبر داده که رمز کیف‌پول خودش را فراموش کرده بود. وی در سال 2015 میلادی به ارزش 1500 دلار رمزارز دوج کوین خریده بود اما ارزش دارایی‌های وی در طول این مدت زمان بیش از 2 هزار مرتبه افزایش یافته و هم‌اکنون به بیش از 3 میلیون دلار رسیده است.

رمز ورود کیف‌پول وی 12 رقم طول داشت که شکستن آن به کمک رایانه‌های امروزی در طول عمر یک انسان غیرممکن بنظر می‌رسد. کی‌چین.ایکس برای نخستین گام اعدادی همانند تاریخ تولد، اعداد مورد استفاده در دیگر پسوردها و … که برای مالک کیف‌پول اهمیت بیشتری داشته را دریافت کرده و این اطلاعات را برای شکستن رمز عبور کیف‌پول وی مورد استفاده قرار داده است. این شرکت اعلام کرد که پس از امتحان کردن تعداد زیادی از کلمات عبور، سرانجام موفق به ورود به حساب کیف‌پول وی شده است.

کی‌چین.ایکس پیش از انتقال دارایی‌ها، یک تراکنش‌های آزمایشی را ارسال کرده تا از به مقصد رسیدن رمزارزها اطمینان حاصل کند. همچنین اقدامات احتیاطی دیگری را نیز انجام داده تا از نصب نبودن کی‌لاگر (Keylogger) اطمینان حاصل گردد.

از دست دادن رمزعبور کیف‌پول لزوماً اتفاق بدی نیست!

رابرت رودین (Robert Rhodin)، مدیرعامل کی‌چین ایکس اظهار داشت:

از دست دادن رمزعبور کیف‌پول شما اتفاق بدی نیست اگر بتوانید چند سال بعد به دارایی‌های خود دست‌یابید. ممکن است ارزش دارایی‌ها به حدی رسیده باشد که زندگی شما را تغییر دهد. Robert Rhodin

کی‌چین.ایکس که در سال 2017 راه‌اندازی شده، در حوزه بازیابی دارایی‌های رمزارزی از کیف‌پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری (کیف‌پول‌هایی که رمز عبور آن‌ها فراموش شده) تخصص دارد. این شرکت ادعا کرده که نرم‌افزار بازیابی آن‌ها 1000 مرتبه نسبت به سایر ابزارهای رایج سرعت بیشتری دارد.

بر اساس گزارش کوینیت، یکی از بنیان‌گذاران سرویس‌ بازیابی کیف‌پول رمزارزی والت‌ریکاوری‌سرویس (walletrecoveryservices) از افزایش تعداد کسانی که برای بازیابی کیف‌پول خود به این شرکت مراجعه می‌کنند، خبر داده است.

نظر شما نسبت به بازیابی کیف‌پولی که از 10 میلیون واحد دوج کوین نگه‌داری می‌کرده چیست؟ آیا از دست رفتن رمزعبور در چنین شرایطی اتفاق خوبی محسوب می‌شود؟ آیا تاکنون از فروش رمزارز‌های خود پشیمان شده‌اید یا آرزو می‌کنید اتفاق مشابهی برای شما نیز رخ دهد؟ نظر خود را به‌صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا