اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

رمزارز ایکوین مرحله آزمایشی را با موفقیت پشت سر گذاشت

سخنگوی شهر فناوری پزشکی ام.وال (Mwale) از آزمایش موفق پروژه رمزارزی ایکوین (Akoin) در این شهر خبر داده و اعلام کرد که در ماه سپتامبر رویداد بزرگ رونمایی از ایکوین در کشور کنیا برگزار خواهد شد

نکات برگزیده مطلب
  • پروژه رمزارزی ایکوین (Akon) که با هدف استفاده از فناوری بلاکچین و رمزارزها برای کمک به ساکنین کشورهای آفریقایی راه‌اندازی شده است، به‌طور موفق در شهر فناوری پزشکی ام.وال (Mwale) مورد آزمایش قرار گرفته است. سخنگوی این شهر اعلام کرد که در ماه سپتامبر از رمزارز ایکوین در کنیا رونمایی خواهد شد.

راه‌اندازی آزمایشی ایکوین در شهر فناوری پزشکی ام.وال

ایکان (Akon)، خواننده شناخته شده آمریکایی که بنیان‌گذار پروژه رمزارزی ایکوین (Akoin) نیز محسوب می‌شود، اخیراً به موفقیت بزرگی برای تحقق این پروژه و استفاده از آن به عنوان ارز رایج شهر ایکان دست یافته است.

سخنگوی شهر فناوری پزشکی ام.وال (Mwale) که در کنیا واقع شده است، از موفقیت در اجرای آزمایشی پروژه رمزارزی ایکوین خبر داد. اجرای آزمایشی ایکون در نوامبر 2020 آغاز شده و در این مرحله ساکنین شهر ام.ام.تی.سی (MMTC) قادر به استفاده از رمزارز ایکون به عنوان پرداخت شده‌اند.

شهر فناوری پزشکی ام.وال یک شهر نوساز است که یک مجتمع پزشکی و فناوری پیشرفته را شامل می‌گردد. این شهر به عنوان پایگاهی برای آزمایش پروژه رمزارزی ایکون درنظر گرفته شده که در نهایت به ارز اصلی شهر ایکان تبدیل خواهد شد.

انتظار می‌رود که این پروژه در ماه سپتامبر به‌طور کامل در کشور کنیا اجرایی شده و تراکنش‌های ماهیانه ایکون تا سال 2022 میلادی به 2 میلیارد دلار برسد. انتظار می‌رود که در آن زمان، ایکون به یکی از بزرگترین پلتفرم‌های معاملات آنلاین در این شهر تبدیل گردد.

پروژه رمزارزی ایکون با هدف کمک به کارآفرینان، کسب و کارها و فعالان اجتماعی طراحی شده است تا موانعی که در مسیر توسعه بازارهای نوظهور در کشورهای آفریقایی قرار دارد را پشت سر بگذارند.

مراسم رونمایی از ایکوین در کنیا

هدف پروژه ایکون 5 هزار نفر در شش ماهه نخست و 20 هزار نفر تا پایان سال 2022 میلادی تعیین شده است. ام.ام.تی.سی برای رویداد بزرگ راه‌اندازی کامل این پروژه در ماه سپتامبر برنامه‌ریزی می‌کند که در این رویداد کاربردهای گسترده‌تری برای ایکوین معرفی خواهد شد:

رویداد بزرگی که برای ماه سپتامبر برنامه‌ریزی شده است، راه‌اندازی بخش جدید امداد هوایی در شهر ام.ام.تی.سی، فعال‌سازی ایکوین در 500 تخت بیمارستانی در بیمارستان همپتونز (Hamptons) و 30 هزار تراکنش در هر ماه را شامل می‌شود. همچنین از فناوری مبادلات اتمی(Atomic Swap) در خدمات بازرگانی و کارت‌های اعتباری و بدهی مبتنی بر رمزارز ایکون استفاده خواهد شد. MMTC Spokesperson

سخنگوی ام.ام.تی.سی انتظار دارد که تا پایان سال 2022 میلادی، ایکوین به دومین پلتفرم پرداخت محبوب پس از ام-پسا (M-Pesa) تبدیل شود. ام-پسا نوعی سرویس انتقال پول مبتنی بر تلفن همراه و تامین مالی خُرد محسوب می‌شود که در آفریقا و دیگر کشورهای درحال توسعه محبوبیت دارد.

همچنین انتظار می‌رود که جولیوس ام.ویل (Julius Mwale)، بنیان‌گذار شهر فناوری پزشکی ام.ویل و ایکان در مراسم رونمایی از ایکون در سراسر کنیا حضور یابند.

نظر شما نسبت به آزمایش موفق پروژه رمزارزی ایکون در شهر فناوری پزشکی ام.وال چیست؟ آیا ایکون به ابزار مالی رایج در میان ساکنین کشورهای آفریقایی تبدیل خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا