اخبار و مقالاتاسکم و قانونگذاری - Scam & Regulation

جلسه CFTC در رابطه با رمزارز‌ها

ژیان‌کارلو: قانونگذاران ایالات متحده و بقیه کشور‌ها بر علیه رمزارز‌ها تیم‌سازی می‌کنند

نکات برگزیده مطلب
  • نظرات مختلفی و از جنبه‌های مختلف بین مقامات و قانونگذاران ایالات متحده و اروپا درباره رمزارز‌ها گفته می‌شود. همچنین همکاری‌های دو جانبه‌ای برای قانونگذاری رمزارز‌ها انجام شده است که هنوز نتیجه‌ای نداشته است.

 

مدیر CFTC آقای کریستوفر ژیان‌کارلو(J. Christopher Giancarlo) چهار‌شنبه گفت قانونگذاران آمریکایی به همراه همتایان خود در آن‌سوی آب‌ها در تلاش هستند تا جلوی کلاه‌برداری‌هایی که با رمزارز‌ها انجام می‌شود را بگیرند.

 

او که در جلسه‌ نمایندگان درباره بودجه اداره خود صحبت می‌کرد گفت درباره مشکلات کمیسیون اعتبار قرضی(IOSCO) و همچنین قانونگذاران اروپایی قبلا صحبت شده است. همکاری بین CFTC با آژانش‌های خارجی از جمله کمیسیون اعتبارات و صرافی‌ها و همچنین مقامات خزانه‌داری برای انجام کار‌های اجرایی در این حوزه انجام شده است که اوایل امسال به آنها اشاره شد.

Rosa Delauro
Rosa Delauro

نظراتی که از ژیان‌کارلو نقل شده است قابل توجه است، با توجه به موفقیتی که CFTC با رای دادگاهی در روز سه‌شنبه که به کالا بودن رمزارز‌ها داد، بدست آورده است. این جلسه با منتقدانی از جمله نماینده کنگره خانم روسا دلاورو(Rosa DeLauro) همراه بود که اعلام کرد رویکرد CFTC نسبت به رمزارز‌ها باعث ضرر مارکت‌های دیگر که توسعه بیشتری داشته‌اند شده است. ژیان‌کارلو در جواب گفت که سرمایه‌گذاران، به خصوص سرمایه‌گذاران جوان، با ریسک‌هایی روبرو هستند که مستلزم توجه بیشتری است.

 

به نظر شما نوسانات اخیر بازار رمزارز‌ها ارتباطی به جلسات اخیر مقامات آمریکایی دارد؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

منبع
CoinDesk
دکمه بازگشت به بالا