اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

کاربران نرم‌افزار ضد ویروس نورتون به زودی می‌توانند اتریوم استخراج کنند

شرکت توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار ضد ویروس نورتون(Norton) به تازگی از یک ویژگی جدید به نام «نورتون کریپتو(Norton Crypto)» خبر داده است که به واسطه‌ی آن مشتریان این شرکت می‌توانند رمزارز استخراج کنند

نکات برگزیده مطلب
  • گسترش سریع صنعت رمزارزها در کنار مزایای بی‌شمار حضور فعال شرکت‌های بزرگ در این بازار رو به رشد باعث شد تا شرکت‌های توسعه‌ی نرم‌افزار یکی پس از دیگری به دنبال کسب سهم بازار و حضور فعال در آن باشند. در همین راستا، شرکت NortonLifeLock که به عنوان توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار ضد ویروس نورتون(Norton) شناخته می‌شود، از یک ویژگی جدید استخراج رمزارز در نرم افزار خود خبر داده است. کاربران این نرم‌افزار ضد ویروس از این پس می‌توانند با فعال کردن گزینه‌ی نورتون کریپتو(Norton Crypto) به این نرم‌افزار ضد ویروس اجازه دهند که در زمان بیکاری رایانه‌ی شخصی کاربران، این قدرت پردازشی مازاد به استخراج رمزارز اتریوم تخصیص داده شود.

شرکت نورتون‌لایف‌لاک(NortonLifeLock) که به عنوان شرکت مادر و توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار ضد ویروس Norton شناخته می‌شود، به تازگی اعلام نموده که کاربران این نرم‌افزار ضد ویروس از این پس می‌توانند با استفاده از پلت‌فرم Norton 360 به استخراج رمزارز بپردازند. طبق اعلامیه‌ی رسمی این شرکت، ویژگی جدید استخراج رمزارز نورتون که به درستی Norton Crypto نام‌گذاری شده است، به برخی کاربران منتخب پلت‌فرم Norton 360 اشاره می‌دهد تا از تریخ ۳ام ژوئن به استخراج رمزارز اتریوم بپردازند.

آقای وینسنت پیلت(Vincent Pilette) مدیرعامل شرکت نورتون‌لایف‌لاک در مصاحبه‌ی اخیر خود توضیح داده است که ویژگی جدید استخراج اتریوم می‌تواند راهی امن برای مشتریان این شرکت باشد که به دنبال استخراج دارایی‌های دیجیتال با استفاده از برند مورد اعتماد خود هستند.

نورتون Norton نرم‌افزار ضد ویروس آنتی ویروس استخراج رمزارز

گاگان سینگ(Gagan Singh) مدیر ارشد محصولات شرکت نورتون‌لایف‌لاک نیز در ادامه افزود که ویژگی نورتون کریپتو به کاربران اجازه خواهد داد تا وقت بیکاری رایانه‌های شخصی خود را تنها با چند کلیک به یک فرصت برای استخراج دارایی‌های دیجیتال تبدیل کنند.

کیف‌پول اتریوم در سیستم ابری نورتون

شرکت نورتون با ارائه‌ی خدمات مربوط به کیف‌پول رمزارزی یک قدم به جلو حرکت کرده و اعلام نموده که استفاده از کیف‌پول اتریوم ابری این شرکت نگرانی‌های مربوط به از دست رفتن هارد دیسک شخصی که بر روی آن دارایی‌های رمزارزی نگهداری می‌شوند را از بین می‌برد.

تیم توسعه‌ی نورتون کریپتو نیز با انتشار بیانیه‌ای به ارائه‌ی توضیحاتی در رابطه با این کیف‌پول پرداخته است:

درآمد و رمزارزهای بدست آمده از طریق فرآیند استخراج رمزارز معمولاً بر روی هارد دیسک ماینرها ذخیره‌سازی می‌شود، جایی که احتمال خراب شدن هارد دیسک و از دست رفتن کیف‌پول و تمام دارایی‌های موجود در آن همواره وجود دارد. نورتون کریپتو راهی مطمئن، ایمن و قابل اتکار برای مصرف‌کننده‌ ارائه می‌کند، کسانی که به دنبال استخراج رمزارز اتریوم هستند و تمایل دارند از راه‌حل‌های امن برای ذخیره‌سازی دارایی‌های خود استفاده کنند. زمانی که رمزارز توسط ماینر استخراج شد، مشتریان می‌توانند دارایی بدست آمده را ردیابی کرده و به کیف‌پول نورتون انتقال دهند، کیف‌پولی که به صورت کاملاً ابری فعالیت داشته و دیگر نگرانی‌های مربوط به از دست رفتن هارد دیسک برای آن وجود ندارد. NortonLifeLock

گرچه سرویس استخراج رمزارز نورتون در حال حاضر تنها در اختیار برخی کاربران قرار گرفته است، اما به گفته‌ی مقامات این شرکت طی چند هفته‌ی آینده تمامی مشتریان Norton 360 می‌توانند به این سرویس جدید دسترسی کامل داشته باشند. علاوه بر این، تیم توسعه‌ی نورتون‌لایف‌لاک همچنین اشاره کرده است که مشتریان Norton 360 ممکن است برای راه‌اندازی و استفاده از این سرویس جدید به سخت‌افزارهای رایانه‌ای خاصی نیاز داشته باشند.

نظر شما در رابطه با ارائه‌ی ویژگی استخراج رمزارز توسط یک شرکت فعال در زمینه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزارهای ضد ویروس چیست؟ چه عواملی باعث شده تا شرکت‌های مختلف به حضور فعال در صنعت رمزارزها روی آورند؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی
دکمه بازگشت به بالا